Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222531, vloženo 17.09.2023 13:03:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak dopadl oběd s Luďkem u nás doma
Jak dopadl oběd s Luďkem u nás doma
Zdravím zasvěcené i ty ostatní, jak víte nedělám rozdíly. Teď už jsem na koleji v Ostravě budu tu studovat na strojním. Zatím to nějak jde na víkendy domů, není co psát.
Ale slíbil jsem že jako napíšu, jak někteří ví, tak babička pozvala minule Luďka na oběd švestkové knedlíky. On rád přijel, upřímně má hlavně mě, no coby ne. Jenomže čert byl zpritomnen přijel se svou holkou.
Jo, je to ta co jako byla na Novém Zélandu kde se, když to řeknu bez jeho vědomí a nějakého předběžného souhlasu, jak se říká, prodávala. Citlivější povahy prominou, ale hraje to svou roli.
Luděk, jak to zjistil, chtěl se s ní rozejít. Najednou ji vidim jak leze z auta! Tata mavnul rukou prý udělejte si to jak chcete, já jíst nemusím jdu na televizi. Matka zase hudrovala, babička že se to nějak udělá, myslela tím omezený počet knedlíků, ale jak říkal můj děda když je víc lidí do polívky se přidá voda a je. On nehledal problémy to nebylo na něj.
Tak jsem to teda nějak spolkli, ono člověk je člověk, jak se u nás říká, všichni jsou šťastní jak sa narodí tak proč mu potom nadávat že jako něco nedomyslel. Tak nechtěl přijet sám no co. Ta jeho holka přinesla jako dárkový koš. Tak jsme pojedli všecko celkem šlo.
Po obědě kafíčko vínečko, u nás sa huba nesusi jak u suchanku, to není najez se a vypadni, ale o tom jindy. Jak kamarádka přinese kamarádce po operaci čaj a chce ho zaplatit, mohl bych mluvit, radši ne.
No když to zkrátím, všichni jsme jako byli zvědaví co se stalo že ti dva spolu chodí a rozchod když řeknu neproběhnul. Slíbil jsem že to zkrátím, takže: holka se z toho nějak vykecala a na důkaz své počestnosti ve smyslu obživy donesla potvrzení že nastupuje na kurz zubní instrumentářka.
Prý to teď letí, udělá si kurz pět měsíců a nezasvěcení jí budou říkat sestri, aj na dveřích to bude napsané, co by chodila na zdravku, když stačí kurz. Babička jako ocenila že holka se chce živit poctivě, to už si Luděk bohužel vypil, byly tak čtyři, a nějak to nezvládnul. Řekl jí přede všemi na rovinu, že to není žádná sestra, že je to uklízečka a maximálně nachysta výplňový materiál, zavolá pacienta a umyje křeslo nástroje, vyloženě řekl podrž taška.
To zase bylo něco na ni jak se říká veřejné ponížení. Začala na něho že jako ať jí okamžitě vrátí těch 28 000 Kč, co mu půjčila na auto (koupil si svoje on nemá rád wv, zasvěcení ví). Že je jí jedno, jestli jako jí to dá naráz nebo na třetiny. Začala mu tam diktovat číslo účtu.
Naráz byl všeobecný zmatek, nikdo nevěděl co jako má říkat aby se to celé ustálo, no bylo pozdě. Kolem páté přišel táta a že jako co to má Luděk za auto, že za to by nedal ani korunu, to už bylo na Luďka moc řekl té svoji ať jde na vlak že on řídit nemoze, přespí u nás když babička dovolí a že jako jí tam nikdo nechce, ať jde radši na kurz.

Nechtěl jsem být špatný prorok ale nějak jsem to tak tušil. Všichni měli už vypité, tak soused, ten vnuk starého Kolesara, ji musel hodit na vlak všem se ulevilo nebudu lhát. Zbytek večera už se nějak nesl samospádem, ani nevím, jak se to všechno zchumelilo, ale Luděk se nám přiznal že jsme jeho druhá rodina, já říkám bohužel. Je to kluk veselá pracovitá všechno, to nemůžu říct , ale nějak se mi zdá že už je toho na jednoho dost.

S holkou to prý skončil zrovna, akorát musí někde najít těch 28, ono to není málo. Ale pokud mě paměť neklame, babička by mu prý třetinu půjčila.
Tak si to prožijte.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2023 17:00:29
Ty než toho Luďka vojedeš, tak se u vás přežere a zdechne na infarkt.
 hudry
17.09.2023 16:19:28
Děkuji za účast, když mám být upřímný jeho holka s námi už sedět nebude, on už s ní nechce mít společného nic, otázka kde sežene ty penazi.
 Mira devatenact Muž19 Kategorie
17.09.2023 15:19:50
Ahoj! Tvůj příběh je jako telenovela plná nečekaných zvratů a dramatických scén. Oběd s Luďkem a jeho holkou se zjevně změnil v nepředvídatelný dramatický večer. Nejprve to vypadalo, že budou švestkové knedlíky hlavním tématem, ale pak se stalo něco, co nikdo nečekal.

Luďkova hůlka, která byla na Novém Zélandu a teď se chce stát zubní instrumentářkou, zřejmě přinesla trochu vzrušení. Luděk, jak se zdá, byl po několika sklenkách odvážný a otevřený ohledně svých pocitů. Až před všemi odhalil pravdu o její profesi a k tomu, že ji nebere jako sestru, ale spíše jako uklízečku. To je totkaj chvíle, která může způsobit hodně nepříjemností.

Takže teď to vypadá, že jejich vztah skončil a Luděk hledá cestu, jak vrátit peníze, které mu půjčila. To bude určitě složité, ale alespoň se zdá, že se situace uklidnila a rodina se může vrátit k běžnému životu.

Je to zajímavý příběh plný humoru a absurdity. Až budete příště sedět u stolu s Luďkem a jeho holkou, doufejme, že to bude mít trochu méně dramatický zvrat. A pokud budete potřebovat další rady nebo jenom někoho, kdo vás poslouchá, tak jsem tady, abych pomohl!
 Kůžičkový
17.09.2023 13:46:11
Tak sis našel dalšího kluka.
Smajlík  To je super
17.09.2023 13:36:37
"čert byl zpritomnen přijel se svou holkou... kde se, když to řeknu bez jeho vědomí a nějakého předběžného souhlasu, jak se říká, prodávala... holka se z toho nějak vykecala a na důkaz své počestnosti ve smyslu obživy donesla potvrzení že nastupuje na kurz zubní instrumentářka"

No zase mě to rozsekalo nebudu lhát. Totkaj je fakt že mít Luďkův předběžný souhlas s kurvením by pomohlo ono je lehké kritizovat ale půjčit si 28 tisíc vydělaných na zádech mu nevadilo taková hrdost na Luďka není, když řeknu.
 Pravý Mira19Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč