Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222518, vloženo 17.09.2023 09:34:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Logika žen
Za necelé tři roky jsem si všiml jedné zásadní věci ohledně žen. Nevím, čím to je, ale ženy, se kterými jsem dřív delší dobu randil a nakonec si vybrali jiného muže, tak se po nějaké době vždycky ozývají mě. Je to až zarážející, jak často se to opakuje.

Kdyby se to stalo jednou, tak si řeknu OK, může se to stát. Stane se to podruhý, OK... ale mě se to stává téměř u všech žen, se kterými jsem si byl blíž. Já jsem dost zásadový člověk a znám svou hodnotu, a proto vím, že když se žena svobodně rozhodne být s někým jiným, tak ať s ním je, nedělám z toho žádnou tragédii ani hysterii. Žena má vždy spoustu možností a má samozřejmě právo si svobodně vybrat, s kým chce být, tak jako to má každý muž. Ale samozřejmě to má své následky. Pokud si žena vybere někoho jiného, ztratí mě navždycky a tak je to správně.

Je potřeba si uvědomit, že ženy, které si nakonec vyberou vztah s někým jiným, tak pro ně buď nejsem dost přitažlivý, nebo v jejich očích nejsem ta nejlepší volba a je pro ně někdo lepší. To se může stát, to je naprosto v pořádku. Ale pak je logické, že já o takovou ženu již nadále nikdy nebudu jevit zájem. Pro mě naprosto přestane existovat. A můj život pokračuje dál a dál se budu seznamovat se ženami.

Na kvalitní ženy kolem sebe si stěžovat nemůžu. Jen mě opravdu zařáží, jak často se mi ozývají ženy, které si dřív vybraly jiného muže. Je to až zarážející. Je sice příjemné od nich číst, jak jsem pro něj byl ten "nejlepší" muž jakého kdy poznaly a podobné plky. Může to být z jejich strany manipulace, ale taky to můžou myslet vážně, když už mají přímé srovnání s mužem, se kterými byly.

Také je potřeba mít na paměti, že už jednou ve mě takové ženy neviděly dostatečně velkou hodnotu a už jednou si vybraly někoho jiného. Já nikdy nebudu pro nikoho náhradní variantou, kdyby náhodou jí nevyšel vztah s jiným mužem. Protože tyto ženy mají jeden stejný vzorec: rozejdou se s přítelem, který je podváděl, nebo je mlátil, nebo je psychicky týral, nebo dělal jiné blbosti a ony pak najednou "prožrou" a najednou se ozývají mě. Ale ne, že by napsaly jednou, dvakrát, to jsou dost často libersbriefy, nebo zprávy, kterým se říkají tapety (velmi dlouhé zprávy), kde mi vyznávají, jak na mě často myslí, jak jsem úžasnej, jak jsem pro ně nejlepší. Položme si otázku. Kdyby se dané ženy nerozešly s přítelem, ozvaly by se mi? Jsem si na 99% jistý, že určitě ne.

I kdyby byla pravda to co mi píší, tak mojí důvěru navždy ztratily a pro mě je důvěra velmi důležitá. Prostě je potřeba mít na paměti, že každé životní rozhodnutí má své následky. Ženy mají také na výběr a také si můžou svobodně vybrat muže, ale je potřeba nezapomínat, že já nejsem žádná věc, kterou si někdo odloží do skříně a pak až se rozejde s přítelem, tak si teprve vzpomene, že existuji a najednou si mě z té skříně zase chce vzít zpátky. Tak takhle fakt ne. Navíc já za tu dobu jsem poznal nové ženy, ze kterých jsem si vybral velmi dobrou přítelkyni, kterou bych za nic nevyměnil.

Důvodem této vzpovědi není kydat špínu na ženy. Naopak, myslím si, že ženy jsou krásné a milé, ale rád bych si přečetl vyjádření od žen, proč tohle děláte. Proč píšete mužům, který Vás dřív miloval, hodně Vám pomáhal, dokonce Vás dokázal dostat z depresí, dostal Vás ze dna atd a najednou Vám nevyjde vztah s jiným mužem a máte naivní představu, že takový muž na Vás třeba rok bude čekat. Ať se snažím sebevíc, tak v tom nevidím žádnou logiku. Prostě já, kdybych si vybral přítelkyni a jiné ženě dal košem, tak kdyby mi ten vztah nevyšel, tak by mě nikdy nenapadlo napsat té druhé, kterou jsem odmítl. Prostě už přijímám, že jsem o ni přišel a život jde dál. V současné chvíli jsem zadaný, ale od srpna do září jsem obdržel několik zpráv, telefonátů od 3 žen, se kterými jsem se kdysi scházel. Nedává to žádný smysl.
 Hiarcs Muž34 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.09.2023 13:25:45
A jak víš, že by s tebou chtěly něco víc? Třeba se chtějí jen zabavit. Ženám často stačí ten zájem mužů. Zvyšuje jim to sebevědomí a pomáhá jim to přečkat tu dobu, než si najdou někoho lepšího.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.09.2023 19:49:35
Zajímavé, všude ani jedna taková holka. A tady na zpovědnici o nich píší všichni, všude je potkávají, mají je za kamarádky, milenky, přítelkyně, platonické lásky a všude jsou. To je neuvěřitelné, kde ty holky všude jsou, že je nemůžu potkat?!

Zvláštní.
Smajlík  zvlastnitosituace
17.09.2023 16:53:36
jfjyfyf:
Mezi Čechy a Češkami najdeš naprosto odlišné lidi, kteří spolu nemají nic společného. Rusky, Ukrajiny, Mexičanky, ženy kteréhokoliv náorda, jsou především lidi. Jsou nějaké a když povahově a chrakterově vyhovují, tak proč je mít za nějaké "jiné plemeno"?

Hiarcs:
Hiarcs je šachový program. Nejsi ty ten místní šachista, suvorov si říkal snad? Ten občas taky založil diskuzi o tom, jak je na výši a ostatní kolem něj póvl. Tahle zpověď mi ho trošku připomíná. Ale jen se ptám, ze zvědavosti, není to hejt nebo tak.
 neincel
17.09.2023 16:46:42
Možná časem pochopily, co v tobě měly? Tak jak píše EmmmaH, je to o tvém výběru žen. Každý si partnera vybírá podle nějakého svého nastaveného vzorce.

Katedra psychologie: Takže muži nechtějí vždy víc? :P Nejde jenom o výběr partnerky, ale i třeba po určité době o výměnu za mladší anebo atraktivnější partnerku. Někteří muži v nákupáku jezdí celý život. :D
 Alessandra111 Žena24 Kategorie
17.09.2023 16:05:12
neincel: bude to nejspis typek, kterej je moc hodnej a vybira si rusky, coz je uplne jine plemeno nez cesky
 jfjyfyf
17.09.2023 15:39:46
Chlupaté Bručounské:
Je to nějaké divné. Pán má podle jeho poslední zpovědi ukrajinskou přítelkyni a řeší tu takové kraviny. Ale hlavně že je se sebou spokojený.
 neincel
17.09.2023 15:27:24
Tohle se neděje. Spíš fake. Nebo jsem si nikdy nevybíral až tak hloupý běhny co by končily tak rychle vztahy. Mně se ozvaly akorát když si chtěly potom povídat.
 Chlupaté Bručounské Muž28 Kategorie
17.09.2023 14:52:44
A proč to píšeš, když máš přítelkyni a logika žen (to spojení je na Zpovědnici podezřele oblíbené) tě tak nemusí vůbec zajímat?
Smajlík  neincel
17.09.2023 12:51:44
Thatslife: Nu což chlapče, myslím si, že je to úplna jináč... tendle týpek mi přijde, že je pro ženy příliš dostupnej a možná i dost pomáhá a poskytuje... todle nikdy nekončí dobře
Smajlík  fsdfsdafs
17.09.2023 12:31:01
" Pokud si žena vybere někoho jiného, ztratí mě navždycky a tak je to správně."

Vsak ano. Clovek ktery ma trochu sebeucty navrat nepripusti, protoze skutek opusteni je disrespekt.
 jfjyfyf
17.09.2023 12:12:27
Proboha kolik jim je, to zni jak kdybys lovil 18ctky. Nebo si vybiras poloretardovane?
 Thatslife
17.09.2023 11:45:13
7 odsekov.
v každom to isté, trochu inak.
to je cool.
Smajlík  jonge
17.09.2023 10:38:57
Ženy neví, co chtějí a hlavně proč to chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou :D :D

Racionálně bych i souhlasil s EmmmmaH. Ale dá se u žen hledat racio? Toť otázka.

Znáš ten vtip o ženách v nákupním domě, kde se nabízí muži? V čím vyšší patro, tím lepší muž a poslední patro je opatřeno nápisem „Toto patro vzniklo proto, aby bylo dokázáno, že žena chce vždy víc"
 Katedra psychologie Muž23 Kategorie
17.09.2023 10:21:44
Logika žen

Existují tři druhy logiky: Dialektická, Booleova a ženská.

"Proč já jsem si raději nevzala Pištu Hufnágla" :-D

Svatba, k novomanželům se hrne stádo známých i neznámých aby si s nimi porřásli ploutvema, taky jeden, ženichovi se představí: "Až vám manželka začne vyčítat, že si raději měla vzít Frantu, tak to jsem já".
Smajlík  Radič
17.09.2023 09:59:12
Možná jsi jako lanýž.
Luxusní jídlo, ale nemůžeš jo jíst pořád. Musí být vzácné. Někdy je ho prostě moc a člověk se musí vrátit k tomu, co zná a dát si něco, co zná z dětství.
Nicméně občas nostalgicky zavzpomíná, jaký to byl mimořádný zážitek.

Tak třeba tebe je taky někdy moc. Třeba nestíhají tvé tempo, nedokážou se ti vyrovnat. Navíc vzpomínka vždycky tu minulost trochu přikrášlí. Já jsrm třeba měla ex, na kterého ráda vzpomínám, ale když se naštval, tak vydržel i dva týdny nemluvit a trucovat, to se fakt nedalo. Ale teď zpětně vzpomínám na to netrucovací období, které bylo fakt super.
 Jsi lanýž
17.09.2023 09:55:22
EmmmaH: Souhlas. Děkuji za reakci. :)
Smajlík  Hiarcs Muž34 Kategorie
17.09.2023 09:52:46
Proč to dělají? No protože jsou hloupé, sociálně a emočně neobratne, naivní, nebo naopak manipulativni a prospecharske. Tak jako tak čekají, že u tebe opět najdou to, co už jednou měly a celkem jim to vyhovovalo. Nevím, co na tom nechápeš, však tys s těma zenama žil, ty musíš nejlíp znát jejich povahu. Nicméně ti uniká jedna důležitá věc a to, že takové fakt nejsou všechny ženy. Naopak, je to dost ojedinělé chování, které třeba já ve svém okolí vůbec nepozoruju. Takže problém nebude v ženách obecne, ale ve tvém výběru.
 EmmmaHPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč