Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1222512, vloženo 17.09.2023 07:44:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Incel a samotár na diskotéke
Na radu psychologičky, ktorú som si na vlastné počudovanie dosť obľúbil, keď sme riešili môj život bez ženy a že sa neviem zoznámiť, mi odporučila diskotéku, nie byť stále zašitý v malej dedine, že tam nikoho nespoznám.
Zdvihla mi sebavedomie lebo aj keď som si myslel, že som retard a pre ženy nič zaujímavé, tak pri kvákanici s touto rozumnou ženou, som si vlastne uvedomil, že s inteligentnou ženou mám čo dočinenia možno po desiatich rokoch a prekvapivo mali sme si čo povedať.
Divné a srandovné zároveň. Na sedení sme sa tak zakecali, že som ho mal o hodinu dlhšie a nič si neústovala a prekvapivo mi zavolala aj doma, že ako sa mám. To už vôbec nechápem.
A mňa diskotéky a barové prostredie nebaví. Už sa teším ako jej to všetko porozprávam :D.
 Demetrio Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2023 19:54:20
fsrdhtfh kolik holek a lidí jsi na takovýchto kurzech poznal. Rád bych to viděl věcně s podklady, jestli jenom neplácáš do vzduchu ohrané hlášky :)
 tobymezakyzajimalo
17.09.2023 18:01:23
Na diskotéku? Jestli nejseš model, svalovec, nemáš nový BMW, 20 cm ptáka a nejsi zvyklej souložit na záchodě, tak fakt nevím, co tam hodláš nacvičovat. Holky tam totiž chodí jen kvůli výše zmíněnému. To ti ta psychouška samozřejmě nepřizná.
Smajlík  Krakonoš
17.09.2023 10:30:05
na diskoteku se vyser, pokud se tam nebudes citit prijemne, bute to z tebe znat. Zapis se na jazykovy kurz, kurz vareni, kraw magu nebo si neco vymysli sam kde se budes moci stykat s lidma a druhym pohlavim delsi dobu.
 fsrdhtfh
17.09.2023 10:23:49
To je teda skvělá doktorka, když tě pošle na diskotéku. A aby si s tebou hezky povídala a volala ti jak se máš, to je myslím její práce. Já v životě na diskotéce nebyl a vnímal bych to jako osobní prohru a selhání, kdybych tam jednou šel. A holky, které tam chodí, rozhodně nejsou zvědavý na incely. Držím palce
Smajlík  Schizoiid
17.09.2023 07:47:50
neúčtovala

Dosť ma prekvapilo aj to, že si odo mňa sama vypýtala telefónne číslo, že kľudne napíš alebo pošli hlasovku a ja Ti veľmi rada odpíšem alebo odpoviem, samozrejme zadarmo a ešte sa tak milo usmievala. Veľmi zlatá cvokárka.
 DemetrioPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč