Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1222505, vloženo 17.09.2023 00:07:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dělá si na mě kámoš zálusk?
Od té doby co jsme se s bývalým rozešli, jsem se začala bavit s jedním týpkem. Známe se cca 3-4 roky a sem tam mi odpověděl něco třeba na my story na instagramu, ale nikdy jsem se s ním nějak extra nebavila, když jsem byla ještě s mým ex a tomu se moc nelíbilo že mi píše, tak jsem mu nikdy ani sama od sebe nenapsala a odpovídala mu jen jednou větou. Od té doby co jsme se začali bavit, což muže být tak koncem června/ začátek července jsem s ním nemluvila o chlapech. Ví že mám kamarády, se kterými pařím hry a proti nim nikdy nic neřekl. Na začátku jsem mu říkala, že chlapa teď nechci ani vidět. Doteď jsem žila v tom, že mě bere jen jako kamarádku… ale po dnešku už si tak jistá nejsem. Řekla jsem mu že jsem dneska mluvila po dlouhé době s kamarádem, který se mi moc líbí a najednou začal být takovej divnej. Popsala jsem mu o čem jsme se bavili a co jsme dělali a on mi odepsal něco jako “tak ten by tě stejně podvedl jako všichni muži” jakože hahaha sranda. S tím mužským jak se mi líbí máme takový svůj autistický humor a soutěžili jsme v krkání. A kámoš na to hned “Kámo to už jsi s ním skoro spala jestli s tebou dělal soutěž v krkání”. Pak se mě ptal co se mi na něm líbí a “jestli ho znám dobře” a takový kecy. Odpověděla jsem mu, že mám takový pocit, že se mu taky líbím. A na to se rozjel “Já myslel že jedeš mužský detox! Jsi říkala nechci teď muže ani vidět”. Jako zdá se mi to, nebo si na mě dělá celou dobu zálusk a teď je nasranej když zjistil, že se mi líbí někdo jiný? To si jako myslel že si mezitím udělá cestičku a počká si hezky v záloze, dokud se moje zlomené srdce neuzdraví a začnu se ohlížet kolem?
 Růžové Slůně Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.09.2023 20:48:13
Růžové Slůně: No máš pravdu no, dělá si na tebe nároky a tlachá jako ženská...no to je teda něco:D Docela si mě pobavila :D Mám z tebe pocit, že seš v pohodě holka (y)
Smajlík  Ohař
17.09.2023 17:17:33
Ten si ho u tvých fotek honí, to ti garantuju.
 Seer Muž88 Kategorie
17.09.2023 14:52:34
Mě to připadá že by mohl být vhodným partnerem pro tebe kámo vole. Ale spíš si chce u tebe jen smočit.
Smajlík  KorektniReditel
17.09.2023 11:11:44
Je to podlé ty vole. Nevím kde bere tu jistotu? Měl by zkrotit své přehnané sebevědomí. Prakticky na mě ušil boudu. Já mu nic nedlužím a on měl dát alespoň nějakým způsobem najevo, že to tak vidí a já bych to uvedla na pravou míru - že není možný abychom spolu někdy něco měli. Ne že se bude chovat jako kamarád a pak mít nasrané výlevy, že ho nechci a chci někoho jiného. Opravdu nemám zájem o chlapa, který poslední 3 měsíce denně vytahoval během konverzace mého ex a kydal na něj špínu - já vím že je to zmrd a tím že o něm bude neustále mluvit si mě vážně nezíská, vždyť tohle dělají ženský. To by to dopadlo pfff! Už teď mi diktuje co mám a nemám dělat, jak nemám pít alkohol, nemám pít Colu, jíst zdravě… to určitě chlapečku!! Nerozumím, že si mohl vůbec myslet že by zrovna on byl vhodným partnerem pro mě.
 Růžové Slůně
17.09.2023 04:14:50
jj přesně to si myslel...a co je na tom tak špatnýho??
 OhařPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk