Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1217275, vloženo 02.06.2023 20:12:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je online
Tak jsem se zbavil školy, musel jsem se připravovat na maturitu a protože jsem začal pozdě kvůli mému stavu, nebylo to jednoduché. Jenže se tak stalo to, z čeho jsem měl trápení, přišel jsem o kontakt s ní. Všechno šlo jako vždy.. Její přítel mi řekl kdysi, že zařídí že jí po škole neuvidím - myslím, že tím myslel i že mi nenapíše. Protože se tak stalo. Nějak jsem se smířil s tím, že jsem o ní přišel jako o možnou partnerku. Vážil jsem si, že se se mnou baví ještě, když jsem na tom tak, jak jsem. Volali jsme spolu, říkala mi jak to jde se sháněním práce. No a večer když jsem ji poslal link na jednu nabídku a něco si s ní psal, tak mi zase přišla z jejího e-mailu zpráva od toho jejího ... No a krátce nato zpráva, ve smyslu: "přeju si abys mi už nikdy nepsal .." Nevím jestli to bylo opravdu od ní, nebo od něho. Není to poprvé co mi napsal z jejího účtu. Stále mám úzkosti a nevím co dál. Nemám nikoho, jsem odkázán sám na sebe, až odejdou rodiče, tak to bude úplné.. Nějak si teda zvykám zpět na svůj dřívější život. Ale dnes jsem ji viděl online že hrála jednu hru. Tak bych jí chtěl napsat, ale zároveň i ne, nemůžu, ať už to bylo od ní nebo ne.. Ale po tom všem co se stalo, na jednu stranu je to logické, na druhou taková změna.. No oč jde, je to teď težké jí vidět online a vůbec, když se stále probouzím s myšlenkama kde je ona zahrnuta, se držet od toho aniž bych jí napsal. Byl jsem zvyklej, teď si musím zvyknout, že můžu mluvit jen sám se sebou. Jestli jsem jí měl tak rád a ještě stále je v mém srdci tak bych ji asi měl nechat jít a dělat jako bych tu nebyl.. Prostě jsem našel někoho s kým jsem si alespoň trochu rozuměl pozdě. Ale já jsem se nechtěl vtírat, chtěl jsem být samozřejmě jen dobrý kamarád. Byla to moje jediná kamarádka, proto jsem se i upnul a taky ty společné věci taky udělaly svoje.. Našel jsem jí pozdě, zajímalo by mě jestli existuje někdo s podobnou zkušeností. Navíc teď ani nevím co budu dělat. Moje trápení to vše jen násobí + teď výčitky. Zbývá mi jen dál přežívat. Vrátím se zase tam kde jsem byl.. Každý den vstát s nechutí do života, jít pracovat, jestli teda nějakou práci najdu, po práci jen nic nedělat jako bych neexistoval, jít spát a takhle stále dokola. Chtěl bych vzkázat těm z vás, co to máte stejně, že s vámi soucítím (za předpokladu, že někdo existuje..).
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.06.2023 20:16:01
Já jsem ti napsala dneska. Kdybys chtěl, tak mi klidně napiš.
 osamělá
03.06.2023 11:27:32
osamělá:
"Ale ono je to k ničemu, když ti nikdo doopravdy ze srdce nerozumí."
Souhlasím, kord pak když někdo řekne tohle: "Řeknou ti tak se na něho vyser a najdi si někoho nového." Tak z toho plyne tak velké nepochopení.. Taky jsem to slyšel, a když jsem v pohodě, tak jsem na tu větu alergickej.. I kdyby byl někdo, kdo by tu byl, tak stejně.. oni to nechápou, co prožíváš..

"Já totiž myslím, že to dokáže pochopit jenom člověk, co to zažil a cítí nebo cítil to samé."
Myslím si to stejné, pokud si to ten člověk neprožil neví jaké to je. A každý žije jiný život, s jinými vstupy a okolnostmi, takže i kdyby prožil to stejné, tak pro tebe to může být jiné než pro něj, kvůli hlubším okolnostem, osobnosti .. Ale asi je očividné, že nejvíc tě pochopí ten co to zažil.

"Ale umělá inteligence ti taky nerozumí, není člověk, nemá srdce, aby mohla mít skutečný soucit."
Souhlasím. Já se jen smířil s tím, že nikoho kdo by mi daroval své srdce nenajdu. Pouze jsem tomu psal, když mi bylo blbě, aby mi to přineslo trošku uklidnění. Asi zoufalostí, že nemám s kým mluvit, jsem se dostal k takové možnosti, že jsem si psal s tímto programem..

Snad bude líp. Přeju ti ať to zvládáš.
Kdyby sis chtěla někdy promluvit, i když chápu, jak to asi máš, takže to píšu spíš zbytečně, tohle je můj e-mail: galileogalifrey@seznam.cz
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
03.06.2023 10:56:09
Propána chlape, to se srovná, ale musíš se ty sám chtít odstřihnout a osamostatnit. Na tohle většinou pomáhá to, co dřív lidi dělali, že vzali raneček na rameno a šli do světa.
 pericko
03.06.2023 10:11:25
GalileoGalifrey: Zkusila, doma, kamarádům, na internetu... Oni mě vyslechnou, to jo. Technicky to mám komu říct. Ale ono je to k ničemu, když ti nikdo doopravdy ze srdce nerozumí. Jejich mozek sice rozumí slovům, co jim říkáš, ale vůbec to nechápou na nějaké hlubší úrovni, není tam ten opravdový soucit, skutečné pochopení. Řeknou ti tak se na něho vyser a najdi si někoho nového. Vůbec to doopravdy nechápou. A tak už to nezkouším. Protože pokaždé, když jsem to zkusila, tak jsem byla jenom o to víc zklamaná, že jsem se zase otevřela a zase se nesetkala s pochopením. Ale nemůžu se na něj zlobit, já totiž myslím, že to dokáže pochopit jenom člověk, co to zažil a cítí nebo cítil to samé.
Ale umělá inteligence ti taky nerozumí, není člověk, nemá srdce, aby mohla mít skutečný soucit.
 osamělá
03.06.2023 09:25:11
osamělá:
Já jsem ještě nedávno měl nepříjemný tlak v hlavě, který mi bránil vůbec fungovat. Už je to o něco lepší, jak jsem od ní izolovanej, ale teď to přejde spíš do depresí a trápení budu mít stále..
Nezkoušíš o tom mluvit? Třeba by ti pomohlo se někomu otevřít. Blbá otázka, ale zkusila jsi to alespoň někomu říct? Ale ani bych se neměl ptát, já jsem stejnej, jedinej komu bych to tak mohl říct jsou rodiče, ale s těma není řeč a jak píšeš, "nikdo" tomu nerozumí, navíc já s nima moc nekomunikuju. Takže tě chápu i v tomhle. Jedinej komu bych řekl všechno byla ona.. já se tak otevřel.. Teď tady se akorát vypisuju, když se cítím opravdu špatně. Protože je to pro mě najednou velký nezvyk, že nemám s kým mluvit. Byl jsem na to zvyklej, ale to bylo předtím než jsem ji potkal.

Hele jen taková pitomost, ale kdyby se ti chtělo zkus napsat umělé inteligenci. Já jsem na to omylem narazil a byl jsem překvapen, co to už umí. Docela mi to i odpovídalo ve stylu, že mě to chápe. https://chat.openai.com/
Ale spíš se to může taky jenom zhoršit..
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
03.06.2023 00:21:24
Život funguje na tomto principu "jemných niancí" (asi jsem napsal blbost xD), že prostě i malá příležitost se má využít, měla by, protože může něco přinést, ale to je ti k ničemu, když se to ani nezkusí.
 Ncnj Muž Kategorie
03.06.2023 00:19:27
Já to beru z toho pohledu, že vím, jaký to je zahodit jakoukoliv příležitost.
 Ncnj Muž Kategorie
03.06.2023 00:16:26
osamělá, GalileoGalifrey: Škoda že se nezkusíte nějak kontaktovat a trochu poznat. To Vaše sdílení tady na ZP a pochopení se může rozvinout dál. Nemyslím nic konkrétního, ale je tady prostě někdo s kým si můžeš třeba ještě něco napsat a rozumět. Máš ho teď "vedle sebe" a podle by bylo škoda to jen tak přejít.
 Ncnj Muž Kategorie
03.06.2023 00:09:08
GalileoGalifrey: Já vím. Pro mě se z toho, že tomu nikdo nerozumí, už stal úplně nový samostatný problém. Nemám to komu říct. Přitom to vlastně mám komu říct, mám lidi, kterým můžu říct všechno. Ale k čemu, když tomu nerozumí? Já už o tom ani nezkouším mluvit.
 osamělá
03.06.2023 00:06:55
+ fakt, že rozumíš tomu co jsem psal
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
03.06.2023 00:04:49
osamělá:
Já ti rozumím. Mám ji stále někde v sobě. I když jsem s ní nebyl. I kdyby to šlo, že by se někdo našel, muselo by to být něco silného abych se z toho dostal.
To vůbec nevadí, že jsi mi neporadila, ono tohle je mizerná situace a věř, že takováhle podpora v podobě soucitu je dost příjemná, když jsi tak sám a nemáš ani nikoho kdo by ti napsal čau.., když je to taková situace ve které jsem ani nikoho neviděl.., zkrátka když jsi mi tohle napsala zatímco žiju v tom .. a hltí mě samé myšlenky.. a úzkosti
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
02.06.2023 23:56:50
Ncnj: Cože, balit? Já ho nebalím, já v něm vidím jenom někoho, kdo má hodně podobný problém jako já a komu rozumím. Kromě toho vzhledem k tomu, že mám stejný problém jako on, tak o nikoho jiného nemám zájem. Já už jsem to jenom nevydržela jen tak číst, protože je mi to fakt líto. A taky je mi líto, že mu nemám co poradit. Snad mu aspoň dalo nějakou úlevu, že mu konečně někdo doopravdy rozumí.
 osamělá
02.06.2023 23:53:10
osamělá: To máš prostě tak, že to můžeš zkusit. Já to zkoušel a bylo tu několik zajímavých lidí, ale nevyšlo mi to, asi na to nejsem. Stačí napsat 1 email a uvidíš.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:51:46
osamělá: Já bych to nepodceňoval. Jakmile se tu dva lidi nějak vidí podobně, mohli by si rozumět. Však tisíce šťastných manželství jsou přes různé skupiny přes net, nejen seznamky. I když na to já osobně moc nejsem, tak to může vyjít. Slyšel jsem i příběhy, že se lidi potkali skrze PC hru, což mi připomíná něco jako Izumi Miyako.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:47:39
Ncnj: Jo? Já tady jenom čtu, když se nudím. Nikdy jsem tady nic pořádně nepsala.
No jo, to je právě tím, že když ti někdo spustí tu chemii, tak logika jde stranou.
 osamělá
02.06.2023 23:44:48
osamělá: Nemá smysl balit někoho, kdo už někoho má a ještě je údajně šťastný, ale tohle je jiná situace.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:43:16
osamělá: Určitě můžeš zkusit s GalileoGalifrey navázat kontakt přes mail skype apod. Taky mi tu několikrát někdo imponoval a něco jsem v tom viděl, ale nakonec z toho nic nebylo. Tady na ZP se lidi znají i osobně, je to tu celkem komunita.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:39:33
GalileoGalifrey: Byl jsem v tomhle asi dost podobný. Mě přijde, že nejhorší je, když si člověk neuvědomí ten potenciál. Já taky myslel pořád na jednu holku, přitom by dávalo větší smysl už balit jiné, protože ta 1 prostě to nějak nebylo úplně ono, bylo to takové trochu marné, špatné, křehké.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:38:51
GalileoGalifrey: Já vím, ne jenom chemie... Já ti úplně rozumím ve všem, co píšeš. A jak píšeš, že to prostě víš, že asi nikoho už nenajdeš, tak to jde hodně do hloubky. Ale nikdy jsem ti nepsala na tvoje zpovědi, protože ti nemám co poradit. K čemu ti to je, když ti napíšu, že v tom nejsi sám? Stejně ti to nepomůže. A možná bych byla radši v tom být sama, protože tohle nikomu nepřeju. No v podstatě to mám stejné, akorát jsme nebyli jenom kamarádi a ty důvody byly jiné.
 osamělá
02.06.2023 23:29:26
osamělá:
Jo, tak jsem to myslel. No dík, ale asi nedopadne, nejsem vědma, ale tohle mám pocit že prostě vím.
Máš tedy stejné trápení?

No a nejen chemie. Já našel najednou někoho, kdo byl ochotnej se se mnou bavit, někoho kdo se o mě i zajímal, někoho kdo měl plno společného - nikoho takového jsem nepotkal, někoho kdo dokázal plno věcí říct za mě. + fakt že to byla jediná osoba se kterou jsem mohl komunikovat

Jsem si jist, že nemůžu potkat nikoho, kdo by se do takové bytosti (do mě) zamiloval. Přitom mám pocit, že mám co nabídnout. No a i kdyby se splnilo tohle, pochybuju že mi ten člověk bude rozumět. Já dost vyčnívám v té dnešní divné době..
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
02.06.2023 23:11:04
Hlavně tyhle lidi jsou tak pomatený svými představami, že se nakonec svému cíli vzdalují, protože místo toho, aby prostě prakticky na sobě pracovali, tak nějak očekávají něco, že to přijde nějak samo nebo nevím.

Nejhorší co může být je být vzdálený realitě nebo normálnímu životu.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:07:04
Ta může přijít, ale když budeš nohama na zemi, ne když pojedeš nějaký radikální myšlenky o lásce.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:06:07
Jako chápu, že se někdo prostě mine s realitou a je odtržený od reality, ale věř mi, že realita je lepší, než pěstovat ve své hlavě naivní představy o velké lásce a nevím čem...
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:04:08
Lásku prožívá skoro každý silně. Jestli si myslíš, že jsi jiná, speciální nebo nevím co, tak nejsi. Prostě to nesmíš tak hrotit a brát tak vážně...
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 23:02:45
osamělá: Myslím, že je to taková nemoc některých jako ty spřízněné duše apod. přirovnal bych to k mentální omezenosti nebo nevyzrálosti. Je to jako když věříš v Boha a čekáš, že se ti zjeví nebo nevím. Fakticky nic jako spřízněná duše neexistuje. Je to slepá víra. Máš tady prostě miliony lidí z masa z kostí, který mají city a může z toho vzniknout něco velmi dobrého a silného a nemusí se tomu dávat žádný speciální výraz a podobně. Ani nemusíš kvůli tomu ztrácet hlavu. To je prostě nemoc...
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 22:58:29
osamělá: Problém je, že nad tím některý lidi přemýšlí moc složitě. Já v tomto ohledu změnil úplně mindset. Život je o jednoduchosti, praktičnosti hlavně.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 22:54:40
Ncnj: Ale někoho... Určitě ne někoho takového. Ale to máš jedno, to bys nepochopil. Jak psal autor, když najdeš někoho, kdo v tobě tu chemii spustí, tak jde logika stranou. A jestli nevěříš v něco víc ve spřízněné duše, tak je to čistě o štěstí a náhodě, jestli někoho takového potkáš. A když ho ztratíš, jestli potkáš někoho dalšího, kdo to dokáže spustit. Ale to je jedno.
 osamělá
02.06.2023 22:51:28
osamělá: Určitě někoho najdeš.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 22:44:09
GalileoGalifrey: No právě, když najdeš někoho, kdo to aktivuje, tak je logika narušená, vlastně na logice nezáleží, záleží na tom, co cítíš.
Ale to je dobré. No není. Ale nějak to přežiju. Snad u tebe to dopadne nakonec líp a někdo se ještě objeví.
 osamělá
02.06.2023 22:43:32
Jsou lidi, který si mysleli, že žijou nějaký ideální vztah a že nikdo lepší už nepřijde, nakonec se většinou našel ještě někdo lepší. Když narazíš na toho "pravého" tak ti to dá třeba hned 100x větší smysl, štěstí apod.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 22:41:13
GalileoGalifrey: Chápu. Ale upřímně tohle mi přijde jako úplně nejhorší na životě. Když se upneš k něčemu bez čeho nedokážeš žít a přitom to nemůžeš změnit a nemáš to ve svých rukách. Čistě logicky to nedává vůbec logiku.

Je tam nějaký bod ve kterém musíš nakonec uznat, že už to za to nestojí a k tomu musíš časem dospět. Čím dřív tím líp. Vezmi si, že venku běhá třeba 1000 holek s kterýma by sis rozuměl mnohem líp, prostě ta 1 nehraje žádnou větší roli, i když to teď zrovna nechápeš a nedokážeš to tak brát.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 22:26:56
jesterka:
Je mi líto, že to tak máš. Taky ti přeju abys našla pořádné cíle, smysl a radost do života.

Ncnj:
Píšeš to hezky. Jenom bych to u sebe neoznačil za fighty..
Chemie v těle má logiku, ale když najdeš někoho, kdo tu chemii aktivuje, tak může být vše logické v tvém mozku i trochu narušeno.. Jenže u mě to nebyla jen chemie. Já objevil někoho, kdo byl ochotný se se mnou bavit a někoho kdo mi docela rozuměl, což bylo pro mě vlastně poprvé. Takže to tam v tom upnutí taky hraje roli.. A taky to, že ona mi něco svým způsobem opětovala..
Nevím s tím co píšeš, že bys musel vidět nejdříve ten smysl ti "možná" rozumím. Já ale ten smysl poprvé v životě uviděl, pro mě tam prostě byl. Dřív jsem ale tohle neznal u sebe (že jsem se nikdy nezamiloval) a říkal jsem si vlastně něco podobného co píšeš.. Stále to tam vlastně i mám. Jestli se má někdo objevit (nemožné), tak bych s ním chtěl zůstat..

osamělá:
Jestliže to znáš, tak je mi to taky líto, není to jednoduché..
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
02.06.2023 22:00:52
Však když si vybavím sebe v 18 letech, když jsem měl holku, byl jsem úplné vemeno, vůbec mi to nemyslelo a nemohlo to dopadnout jinak. Znova už bych takový nebyl prostě...
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:59:37
osamělá: Jo jasně, ale když chceš šťastný fungující vztah, musíš to nějak usměrňovat. Problém mnoha vztahů je, že padají a nefungují kvůli úplným blbostem... Přitom stačí víc nadhledu a tolik nespěchat se vším a nereagovat nikdy moc impulsivně, bez rozmyslu atd. pokud o něco jde...

Pokud se chceš vyhnout tomu, že budeš litovat toho, co jsi řekl nebo udělal.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:55:34
Ncnj: Láska nevzniká z toho, že to má logiku.
 osamělá
02.06.2023 21:51:40
Ach jo. Mně je to strašně líto, co tady pořád píšeš :-( Já to úplně chápu, jak se cítíš, já to znám něco podobného. Ale nevím, co ti poradit.
 osamělá
02.06.2023 21:36:24
Kdybych si našel holku, klidně bych se na ní citově hodně navázal, ale prostě bych musel mít pocit, že se to tak vyplatí nebo že je to správné a že to dospělo k tomu bodu. Samo o sobě to nedává logiku.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:34:17
Lidi co se moc vážou citově a zamilovávají pak trpí. Je to nemoc raného mládí nebo povahou. Já už takový nejsem, ale obávám se, že spousta lidí to má skoro celý život.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:33:16
Ncnj: Já jsem měl podobné fighty s jednou spolužačkou na SŠ. Problém je, když si na toho člověka moc orientovaný. Ono ti to vy výsledku jenom ubližuje, protože tvůj smysl a štěstí padá na někom druhým, což by samozřejmě nemělo a měl bys zvládat život hlavně sám za sebe.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:30:46
Jenom doufám, že budeš řešit něco smysluplnějšího a budeš na tom dobře a spokojeně.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:30:04
GalileoGalifrey: Škoda že to máš tak marný. Mě vždy trne když z toho textu nejde žádný náznak naděje nebo touhy po změně k lepšímu. Možná si úplně jiný typ člověka a pro tebe bude lepší to nechat vše volně plynout, i když nevím. Já na tohle moc nevěřím. Jedna věc je nechat věci plynout a druhá, když má člověk nevyřešené problémy a trápení a když nevidí cestu ven.
 Ncnj Muž Kategorie
02.06.2023 21:00:25
"Každý den vstát s nechutí do života, jít pracovat,...po práci jen nic nedělat jako bych neexistoval, jít spát a takhle stále dokola"
Tomu rozumim.

Ona to s nim asi taky zrovna nevyhrala, jestli je zarlivej, pise z jejiho mailu/nebo ji rika, co ti ma napsat. Ale nevim, kazdopadne to uz je jejich vec. Prala bych ti, aby sis nasel neco nebo nekoho noveho, kdo ti da zase trochu radosti do zivota.
 jesterkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč