Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1217269, vloženo 02.06.2023 17:45:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Abych shrnula ty tlusťošky
Jo štíhlost je hezká samotnou mě sere jak jsem přibrala a vím že jsem předtím vypadala líp.ale obličej je vždycky víc. S váhou se dá vždycky něco dělat. Obličej je ukazatel kvalitních genů.
Btw jak tu někdo psal jestli jste viděli mezi manželkami hokejistů apod tlustý holky. Ne. Ale viděli jste někdy mezi těmi manželkami hokejistů a úspěšných můžu někdy nosaté čarodějnice s koňským obličejem? Ne. Možná až na Kobzanovou no. A i ta o sobě řekla že luxusní společníci není dost hezká i když má dokonalý tělo... proč asi. Tlusťošky vždycky může zhubnout. Ksicht je tisíckrát víc
 Tojsemvedela Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.06.2023 14:16:00
chápu...já nad rhinoplastikou kdysi přemýšlela, ale pak jsem si si vyhledala "rhinoplasty went wrong" a to mě dokonale odradila.:D a jsem vděčná za svůj normální nos, protože někdy co z těch operací vzešlo...horor
Smajlík  takypřidámnazor
03.06.2023 13:35:25
takypřidámnázor: no vyloženě neotení asi není. Ten nos je docela zásadní. Miminka, malé děti -je pro ně typický malý nos a prsak.
Ale samozřejmě může být krásna ale ne vyloženě neotení.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
03.06.2023 09:59:38
Tlusťošky se sice ohání tím že můžou zhubnout ale všichni víme že to se nikdy nestane kdyby to šlo tak už dávno mají normální váhu...
Smajlík  Kecy v kleci
03.06.2023 08:10:41
"nosaté čarodějnice s koňským obličejem?" Slovákovou?
 odpovídá to
02.06.2023 23:36:49
A co hailey bieber?
 Izumi Miyako Žena34 Kategorie
02.06.2023 22:42:17
tojsemvedela: a co když má ženská třeba kulatý obličej a jemnější rysy, ale ne pršák, ale spíš normální, střední nos? To se hodnotí jak?
 takypřidámnázor
02.06.2023 22:26:20
taky přidám názor:

https://lobos24.rajce.idnes.cz/Xffgghhjjjkk/1592117191
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 22:12:58
takypřidámnázor: drobný obličej, malý nos hodně krátký nejlíp prsak, kulaté tváře, kulaté čelo, velké oči, krátký střed obličeje. Příklad Selena Gomez.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 21:52:54
Hrnek čaje: jo, já bych ale chtěla vědět jaké rysy to zahrnuje a jelikož se tomu tojsemvedela věnuje, tak mě to zkrátka zajímá:)
 takypřidámnázor
02.06.2023 21:48:46
takypřidámnázor: Google tvrdí, že je to stav mezi juvenilitou a dospělostí, tedy kombinace lolitkovské hraniční mladosti a zároveň žensky vyhlížejícího těla. V překladu to chápu tak, že čím mladší, tím lepší (do tohoto limitu, samozřejmě), jakože chlap se spíš otoč8 za dvacítkou než padesátkou, protože plodnost a tak.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 21:30:33
Mně třeba přijde, že některé ty modelky fakt kdyby neměly hubené tělo, tak na nich nic není. Třeba ta Diana se mi nelíbí vůbec. Stejně tak nechápu co kdo vidí na Mesárošové. Jako vystupováním je sympaťačka, ale rozhodně bych netipovala, že je to modelka a živí se krásou. Je to zvláštní.

Tojsemvedela, už dávno jsem se chtěla zeptat, co jsou ty neotenní rysy. Vysvětli mi to, prosím.
 takypřidámnázor
02.06.2023 20:43:10
Ladinac 123: Děkuju
Smajlík  Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 20:41:03
Právě že máš hezké tělo a obličej taky, má být kulatý a širší a ne úzký a dlouhý
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
02.06.2023 20:25:50
Hrnek: Nemluvim zrovna o rozstepu patra, tam lidi vybirali atraktivni jedince, kdy ty nesoumernosti tak vyrazne nebyly a o zadne deformace se nejednalo a vyslo najevo, ze tyhle detaily hraji v posuzovani atraktivity dulezitou roli. Zas bych si tolik neidealizovala, ze ze vzhledu poznas i kdyby jen castecne povahu a temperament, to je nesmysl. Jedine co, tak treba zivotni styl nebo psychicka pohoda se na cloveku muze podepsat, jinak se na fyzicke atraktivite cloveka "podepise", kdyz o svuj vzhled proste a jednoduse pecuje.

Jinak kdyz se tu zminuje, co z cloveka "vyzaruje", tak to uz podle me vyplyva z chovani, reci tela, gest atd., ale ne primarne z fyzickeho vzhledu.
 jesterka
02.06.2023 20:19:28
Jo je to důležité, ale pro mě je důležité i to, co psala Soraya. Nedávno jsem viděl ženu, která měla takové kouzlo, které jí šlo z celé osobnosti, a hlavně z očí. Ten způsob komunikace, chůze, výraz, "duše".
Na první pohled si řekneš, ok štíhlá, nijak zvlášť zajímavé křivky, hnědé vlasy a oči, ale zdravý vzhled, prostě průměr, ale tohle je úplně něco jiného. A to jí bylo prosím tak o deset roků víc :D Radši nebudu psát, co za profesi. Ale byla to taková intelektuální, přemýšlivá profese, která není u žen úplně běžná. Musí mít nějakou prostorovou představivost atp.
Ale v duchu jsem si řekl: "Chlape, ty máš fakt kliku."
 takyjeden
02.06.2023 20:08:32
Soraya, jesterka: tohle já nerozporuju. Je jasné, že jistá souměrnost generuje známky "minimálního poškození" a deformace většinou značí jistý problém a věci jako rozštěp patra a tak jsou známkou vady.

Jenže naproti tomu souměrnost může mít tisíc příchutí a fakt není dané velikostí nosu nebo ostrostí lícních kostí, zda dotyčný nese kvalitní geny.
Do vzhledu jako takového se propíše hrozně moc věcí z povahy a temperamentu a to dost ovlivní, jak druhého vidíme. A tahle "předsudečnost" je taky evolucní nástroj, umožňuje nám odhadnout rizika předem.
Proto na základě zkušenosti spojujeme fyzické rysy s vlastnostmi jejich nositelů.

Každopádně nejsou muži s kulatou tváří silnější nebo slabší než s tou hranatou, neexistují tyhle "univerzální" znaky kvalitních genů. Stejně tak u žen se "prototyp krásy" vyvíjí společensky, ne biologicky, a zatímco nemocnost poznat na první pohled asi jde, z tisíce zdravých nepoznáte toho jediného "šampiona" na první dobrou. Budete do toho plést vlastní zkušenosti a současné archetypy a uvidíme tem otisk povahy daného člověka, ať už jde o kultivovanost, inteligenci nebo třeba živočišnost. Není to ale dáno jen fyzickým tělem a už vůbec to není předurčeno geneticky, a často jde o souhru toho, kdo se dívá, a toho, na koho je díváno.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:59:17
"Jenže autorka vychází z přesvědčení, že vzhled je výsledkem evoluční kvality genů a že každý má radar na to, aby mu našel "genetický fond" a nafejkoval to jako zamilovanost."

Nahodou jsem videla dokument, kde prave testovali fyzickou atraktivitu lidi (jak jsou atraktivni pro druhe) a ukazalo se, ze prave treba soumernost plus vselijaky ty veci co se tu ruzne zminuji hraji v atraktivite velkou roli, tak bych to uplne nezazdivala:)
 jesterka
02.06.2023 19:56:40
Hrnek čaje, ono v té kráse pro část mužů hraje roli také to čemu se říká kultivované rysy a ty opravdu nemá každá krásná žena a už vůbec ne (myšlením) průměrná žena. To je něco velmi specifického a často to právě souvisí s intelektem té ženy. Ona se ta inteligence a řekněme "duše" do toho vzhledu propíše. Nedávno jsem třeba byla koncertě a tam hrála na klavír mladá holka, vím, že chodí na gymnázium, jsou to lidi okolo ZUŠ, mohla jsem na ni oči nechat a to nejsem na holky. Ono svůj k svému, něco na tom je. Fakt každý chlap k sobě nutně nepotřebuje vzhledově i povahově subku a bezbrannou slepičku.
 Soraya Žena85 Kategorie
02.06.2023 19:32:23
Tojsemvedela: A kolik vážíš a měříš? Myslím, že jsi to nikdy nenapsala. Nejsi takový ten typ, který se děsí stoupnout na váhu, aby tam neskočilo "děsivě vysoké číslo"?

Max. máš nadváhu, to vycvičíš ne?
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:31:38
Soraya: mluvíš mi z duše. Jenže autorka vychází z přesvědčení, že vzhled je výsledkem evoluční kvality genů a že každý má radar na to, aby mu našel "genetický fond" a nafejkoval to jako zamilovanost.

Pro lidi vzhled už dávno nemá vypovídající hodnotu a jedná se o atavismus, který fungoval v dobách, kdy se podle tučnosti dalo poznat, jak efektivní je v boji o přežití. Což jsou předcivilizační desetitisíce let nazpět.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:30:51
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
02.06.2023 19:29:14
Mícháš hrušky a jablka.
Já říkám, že jednou to byly ženy kypré, jindy vychrtlé, jednou s výrazným líčením, později decentní a atletické. Srovnej třeba Marilyn Monroe s Victorií Beckham.

Neexistuje nic jako poměr pasu a boků nebo kulatost hlavy nebo vzdálenost očí, co by predikovalo, které geny jsou kvalitní a budou mít větší šanci. Ba naopak, standard se v čase tak moc proměňuje, a proměňuje se právě podle toho, jaký je styl "žen úspěšných mužů". Pokud aritokraté mají jistý druh žen po vzoru vladaře, pak naprosto každý společenský soutěživý měšťan usiluje o to, aby si získal ženu, která je tomuto typu vzhledově blízká. Proč? Trofej, důkaz, že on na ni má a že tedy patří mezi úspěšné. Takhle se nastavují vzory "objektivní krásy".
Prezidenti za sto let mají jiný typ ženy, protože společnost se mění, a to pomalu přenastavuje vzor krásy tak, že každý chce mít tyhle ženy, aby dokázal, že na to má. Ta žena sama není "kvalitní", nemá dobré geny, whatever, je to jen sociální konstrukt. Kdysi, v době Venuše, kyprost symbolizovala blahobyt a tedy úspěšnost, s vynálezem zemědělství a civilizace vzhled přestává signalizovat cokoliv a stává se atavismem.

Mládí je atraktivní vždy, to je jediný ukazatel, který má smysl, ale mládí nesignalizuje dobré geny, každý je jednou mladý.

Vzhled "objektivní krásy" je sociální konstrukt založený na atavistickém reflexu přisuzovat vzhledu kvality. Ale mění se příliš rychle a příliš razantně na to, aby mohl být obrazem genetiky.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:28:04
Tojsemnevedela,

"Kobzanova měla super tělo a mega dlouhý nohy. Ale zrovna o ty bych řekla že ji trumfne každá okatá prodavačka v Lidlu. Však má naprosto nežensky rysy."

Ty vycházíš z toho, že se všem líbí tebou popisované typy, ale ona to není pravda. Třeba část mužů přitahují intelektuálky a ti mají často i trochu jiný preference ve vzhledu.
 Soraya Žena85 Kategorie
02.06.2023 19:19:34
Ncnj: mi říkalo asi tak sto lidí:D no ale než jsem ztloustla:)
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 19:18:21
Hrnek čaje: dokonce ve starověkém Egyptě se mezi sebou brali sourozenci, protože jen oni byli považováni za bohy a sobě rovné. Následky byli samozřejmě strašlivé a opravdu krásní nebyli byly to v podstatě zrůdy.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 19:17:20
Tojsemvedela: Ta Josefíková je ti dost podobná podle mě...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:15:12
Ncnj: to každopádně.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 19:14:16
Hrnek čaje: ale neoteni a ženské rysy odpradávna podvědomě signalizují plodnost. To je prostě příroda a je jedno co je zrovna v módě.
Btw šlechtici se brali výhradně mezi sebou a byli na to konto totálně zdegenerovaní viz.Habsubrska brada.
Moc krásné jejich ženy tudíž nebyly. Tam šlo o to udržet majetek a moc a nemisit modrou krev. Ne o vzhled.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 19:13:14
Ncnj: naopak, jen primitiv řeší, "jestli je dost hezká", mně se žena buď líbí nebo ne. Neměřím ji s jinými a nesoudím, jestli je to "líbí" dáno povahou nebo vzhledem. Buď ano nebo ne, nic víc.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:10:28
Tojsemvedela: Víš co si myslím? Že vzhled stejně řeší všichni a co tvrdí že ne, tak si lžou do kapsi... nebo nad tím minimálně přemýšlejí, jestli ten nebo ona je dost hezká atd.
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:08:37
Bagárová je fakt nic moc. A myslím, že pro spoustu lidí je sexy kvůli "prestiži", směrodatné médium je tak prezentuje, mít je znamená být úspěšný.

V historii se vždy atraktivita odvozovala od žen mocných mužů. Bylo jedno, jak vypadá, pokud vypadala jako manželka prezidenta nebo šlechtice. Proč? Protože každý, pro koho tenhle boj měl smysl, je chtěl, aby ukázal, že na ni má.
Nešlo o přirozený výběr a už vůbec to nereflektovalo geny, jen a pouze to, že měla shodné znaky s "ženami mocných", a jak se mocní mění a jejich ženy také, i vzor se mění. Ale tohle je masáž pro primitivy.

V případě nezávislých existencí vždy vedou ty zajímavé, které jsou "jediné svého druhu", protože vybočují a neplatí na ně měřítka. A to je sexy.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:05:01
Hrnek čaje: jako ona je sexy a zajímavá a jak jsem psala myslím že v pohodě. Ale jako prostě nepopřes že pro většinu chlapů nebo aspoň pro takový ty mužný chlapy jsou od přírody nejvíc atraktivní ženský co jsou co nejvíc feminní v obličeji. Prostě jemný rysy. Malej nos. Kulatý tváře. Velký oči (ty třeba nemám) prostě opak mužskýho tvrdyho a hranatyho obličeje. Když jsme u těch cesek tak naprostej vrchol krásy je pro mě třeba Josefinková nebo Bagárová.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 19:04:09
Megan Fox kdysi byla atraktivní, ale fádní a nezajímavá basic "roštěnka", dneska je až nechutná.
Kobzanová je svá.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 19:03:57
Hrnek čaje: Já viděl v Lidlu mladou holku asi tak 23 let jako prodavačku a bylo vidět, že působí lehce nejistě, asi že byla nová zaměstnankyně nebo že moc přemýšlela nad sebou, ale taky nevypadala vůbec špatně. To jsou takové ty typy, které sice nejsou od pohledu úplně jako sexy, ale něco z nich vyzařuje zajímavého a hezké jsou. Ona to dělá taky ta povaha, jak se tváříš atd. Někdo je prostě povrchní typ a někdo takový jiný zajímavější...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:59:16
Tak vezmi si třeba Megan Fox. Ta je považována za sex bombu a přitom na první pohled vidíš, že v ní není nic extra, prostě jenom taková stylizace...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:58:11
Tojsemvedela: Diana Kobzanová? Asi jsem to spletl s někým jiným. Ta nevypadá vůbec špatně...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:54:32
Jenže právě tohle je "megaatraktivní". Z mého pohledu určitě.
Naopak o typické missky bych si kolo neopřel. Spousta lidí ne.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:52:56
Tojsemvedela: Ty myslíš tu moderátorku zpráv na TV Nova? Ta opravdu není v obličeje moc hezká. Je to dobrý příklad no... Mě se třeba párkrát stalo, že jsem viděl jít venku nějakou holku, neviděl jsem jí do obličeje, šel jsem za ní z dálky asi 20m. Tělo super, vlasy super, triko, oblčení super a protože jsem šel rychlejší chůzí, tak jsem jí dohnal, moje představa, jak je to nějaká mladá hodně hezká holka, že jsem byl pomalu nervózní, když jsem jí musel "předejít", když jsem byl na její úrovni, tak jsem se podíval a: asi 40 letá s na první pohled nic moc obličejem... Njn...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:50:08
Hrnek čaje: jo podle mě bude v pohodě jako člověk. Si taky myslím.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 18:42:23
Má strašně zajímavý obličej a v jejím výrazu se značí cosi jako silná osobnost.
Je stylová a zajímavá. Není pro každého, ale vybočí z řady, což je fajn, pokud člověk nechce fádní život s fádními lidmi.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:39:07
Ncnj: v našem jsou v něm mladý holky. A na každé z nich je něco zvláštního, něco, čím je jiná a vybočuje. A fakt nemyslím luxusní postava nebo tak něco, to má kdekdo, ale že jsou doslova nezaměnitelné. Barva hlasu, pohled, styl chůze, gesta... Působí zajímavě. A to je fajn.
Missky jsou jak z jednoho prototypu.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:37:26
Hrnek čaje: Kobzanova měla super tělo a mega dlouhý nohy. Ale zrovna o ty bych řekla že ji trumfne každá okatá prodavačka v Lidlu. Však má naprosto nežensky rysy.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 18:36:50
Hrnek čaje: Jo většina těch prodavaček jsou spíš starší dámy kolem 50 let, ale sám jsem tam viděl luxusní mladý kousky. Tuhle práci každý tak nějak bere za podřadnou + -, ale když to dělá někdo takový, tak už to není tak špatná práce podle mě. :D
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:35:16
Tojsemvedela: Tak jediné a poslední řešení je to neřešit, pokud už víš, že nejsi ta "TOP kočka" Hezká seš + - průměr a to ti stačí.
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:34:23
Kobzanová s Kratochvílovou byly jediné opravdu krásné missky.
Zbytek byl naprosto nejprůměrnější průměr. Kdejaká okatá prodavačka z Lidlu má větší kouzlo.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:29:53
Tojsemvedela: Tak viděl jsem přelíčené holky, které vypadaly hnusně, i když jsou normálně hezké a pak když ta samá holka to nepřežene a dá si make up + - v normě, tak vypadá třeba o 300% líp, než bez make upu
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:28:17
"asi neuděláš nic je s kratkejma nohama no."

Teď jsi mi připomněla. Včera když jsem jel k psychiatrovi, tak jsem viděl na ulici po přechodu jít holku, která měla fakt hodně dlouhý nohy... tvl... jako ne mutant, ale fakt hodně dlouhý... Ono je to celkem běžný i to vypadá dobře, ale když pak vidíš trochu delší, než obvykle, když jsou dlouhé, tak už prostě čumíš. Ta holka mohla mít tak 190 cm možná, ale vypadala fakt dobře, navíc když ještě ani není moc oblečená, včera bylo dost teplo...
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:25:04
Ncnj: jo ale ta holka s tou horší postavu se sebou může udělat cokoliv, hubnout, cvičit a za půl roku ji může mít luxusní. Jako jasně jde i proporce ale i placatej zadek se dá vydřepovat... jediný co asi neuděláš nic je s kratkejma nohama no. Ale ty jsou ty poslední co by mě trápilo.
Ale jako make up beztak používá většina holek a nezmění v podstatě nic.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 18:18:05
Ale jako šminky fungují ne? Já myslím, že když se taková míň hezká holka nalíčí a bude si připadat aspoň trochu hezká sama sobě, tak to tak bude brát i dost kluků. Prostě nebude "k zahození".
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:16:51
Tojsemvedela: Jo ale když máš horší obličej, tak ti nezbývá, než být atraktivní od krku dolů. Takže můžeš vyjít líp s dobrou postavou, než někdo kdo má hezký obličej a horší postavu. Pokud se to vezme celkově.
 Ncnj Muž27 Kategorie
02.06.2023 18:06:04
hubená: no jasně ale mám ho prasečí protože jsem přibrala. Když zhubnu nebude prasečí. Mluvím o rysech tváře. Když je máš obalený tukem stačí zhubnout. Když je máš velký neuděláš nic.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 18:03:41
Ale ty máš tělo v pohodě, protože se ti dobře ukládá tuk. Ale právě ten obličej máš vyžraný a prasečí.
 hubená
02.06.2023 17:56:20
Jako btw mě je Kobzanova sympatická a je hezká. Ale myslím oproti ostatním misskam.
Děláte tady jako kdyby ta tloušťka byla neco naprosto neřešitelnýho a stalyho. Já sama jednou shodila po porod čtyřicet kilo za půl roku, nekacam. Stačí jen chtít. Takže každá tlusoprdka může bejt hubená.
Ale s ksichtwm nejde dělat nic.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
02.06.2023 17:52:37
To jsou mi ale problémečky
 SturmtrPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk