Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216861, vloženo 24.05.2023 13:31:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
GRAFIK - práce ?
Zdravím, chtěl bych si udělat rekvalifikační kurz a postupně se posunout v oboru Grafik. Je to vůbec reálné se to takhle naučit a najít v tomto oboru práci ? Je mi jasné, že to není jen tak, že si udělám kurz a hned mě někde vezmou. Jinak osobně si myslím, že předpoklady mám. Díky za info.
 Radekk Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2023 07:26:01
ne, všude budeš na ičo, nejspíš za málo a tvrdě otročit
 hdgdfgsf
24.05.2023 23:55:16
Tyjo v sedmadvaceti mi to přijde jako poměrně pozdě teprve začínat s grafikou, navíc "jen" rekvalifikačním kurzem, když i po něm budeš pravděpodobně produkovat výstupy hluboko pod úrovní třeba Canvy, kde si to klienti můžou naklikat sami.
Co nějaký užší zaměření na složitější programy/věci typu modelování apod.?
Smajlík  asi tak.
24.05.2023 22:41:27
A uvědomuješ si , že práce grafika z 95 procent obnáší jen připravování dat, které navrhl někdo jiný a většinou k poblití? Za mě není o co stát a to se pohybuji v tomhle odvětví.
 BLB1
24.05.2023 16:47:53
Nevděčná práce kterou brzo nahradí ai.
 Van Generator Muž30 Kategorie
24.05.2023 15:44:18
Dnes začíná být v kurzu dost AI, věci jako MidJourney, DALL-E, Deeply, Stable Diffusion.
Podle mého už to nebude až tak o kreativitě, jako spíš o úpravách a potřeba grafiků bude postupně ubývat. Také jsem občas kódoval stránky a dělal základní grafiku (Photoshop), ale také na to úplně nemám cit. Dnes, než bych platil grafika, pomůže AI a jen si to pak poupravím k obrazu svému.
 MilanXY
24.05.2023 14:07:57
Obavam se pokud nebudes fakt skvelej grafik tak tyhle bezny zakazky na ktere staci bezne kurzy rekvalifikace apod zvladne s klidem umela inteligence jejiz vytvory se prudce zdokonaluji a prace pro grafiky bude jenom ubyvat.
 Sturmtr
24.05.2023 13:54:04
S programy je samozřejmě reálné se naučit. Já se s nimi naučil sám i bez kurzu. Spíš jestli má člověk nějaké grafické cítění a hlavně se umí přizpůsobit současným trendům. Já si třeba několikrát zkoušel navrhnout a udělat nějaké ty webovky, ale když jsem to pak srovnával s některými ostatními, musel jsem si přiznat, že jsem s grafikou "sto let za opicema". Respektive, moje webovky po grafické stránce vypadaly jak z přelomu tisíciletí. Dnes je v kurzu určitý "minimalismus", pomalu všude vládne černá, bílá, šedivá.. ale já prostě nějak nejsem schopen splodit něco, co by bylo z dnešního pohledu atraktivní. No je to jak s bytovým designem. Příliš netíhnu k "hypermoderně". Vše mi přijde až moc strohé, neosobní a neútulné. Takže si taky nedokážu představit navrhovat třeba interiér bytu. S ohledem na dnešní trendy a požadavky klientů bych taky příliš neuspěl.
 Peters2457Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč