Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216762, vloženo 21.05.2023 23:30:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vždy, když zrychlím, tak mě začne svědit
Vždycky, když zrychlím tempo nebo se dokonce rozeběhnu, tak mě začne svědit tělo. Hlavně trup. Ale někdy i krk, ruce. Někdy, kolikrát jdu jen rychlejším tempem, tak mě začne tělo svědit extrémně. Je to opravdu nejen trapné, ale i hrozné. Přemýšlím tedy, zda to může být psychické. Ale nevím, proč by to tak bylo. Dřívěji jsem to míval v autobusu, když bylo všude plno a lidé se na sebe mačkali a já stál. To by se dalo pochopit, že je to psychické, ale proč při pohybu? Už jsem s tím byl dávno u doktorky, nepomohla, jen mi zjistili vysoké množství billirubinu. Tak kdyby se tu našel někdo, kdo má podobné "neduhy"... Dík.
 Jetopsychickenebone Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2023 19:33:15
Vše je možné. Díky za komenty. Zkusím se na to podívat, jak na ten agresivní pot (ale jak bych se toho zbavil? Navíc, jak jsem psal, při silovém tréninku mě nic nesvědí, ale stačí, jen abych popoběhl, ale při tom se snad ani nespotím), tak i ty kovy v krvi. Mastička asi nepomůže, to bych se musel mazat celý... Naposled jsem měl dost silné svědění v rozkroku, což bylo asi to nejtrapnější, co jsem doposud s tímhle zažil... :)
 Jetopsychickenebone
22.05.2023 15:12:01
Podle mě to bude kovama v krvy a stačila by detoxikace.
Třeba chlorellou, jedna malá tableta stojí asi 1 korunu a bere se jich tak 5 najednou po jídle.
 Chlorellak
22.05.2023 13:47:55
Nemáš prostě jen agresivní pot ?
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
22.05.2023 07:57:36
Mě před časem svrbívaly nohy. Na pohled nebylo nic vidět. V lékárně mně doporučili nějakou mast proti podráždění (Uriage creme relipidante anti irritations) a za několik dní po používání masti to přešlo.

Tak se zkus taky poradit, případně zajít na kožní.
 Roju
22.05.2023 00:16:31
Žádné vyrážky nemám. A hubenější určitě taky nejsem. 180 cm a 90 kg. :) Rád posiluji, ale při silovém tréninku se mi nic neděje. Ale když se před tím rozcvičuji pětiminutovým během, tak si nepamatuji tréninku, kdyby mě nesvědilo tělo. A na tu parestezii se musím podívat, vůbec nevím, co to je. Ale zní mi to divně, že by to bylo od páteře. Každopádně všem vám děkuji za snahu o pomoc. :)
 Jetopsychickenebone
22.05.2023 00:04:01
je to normální. Podle mě je to rozpohybováním krevního oběhu, takže jsi asi hubenější člověk. Můžeš mít citlivější kůži náchylnou na počasí a pohyb.
Smajlík  takytomam
21.05.2023 23:55:01
může to být forma parestezie od krční páteře
 pericko
21.05.2023 23:44:39
A to tě "jenom" svědí tělo? Vyrážky se ti nedělají? S vyrážkama bych věděl, ale takhle... jediný, co mě (kromě psychiky) napadá, je zvýšená teplota, která vzniká jak při běhu, tak v namačkaným autobusu.
Smajlík  ale co s tím nevímPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč