Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1216761, vloženo 21.05.2023 23:17:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pravda o Mirovi
Ahoj,

totkaj jsem se dozvěděl, že Mira mě, když to řeknu, tady na Zpovědnici pomlouvá. Takže jsem mu to hezky vytmavil osobně, a krom toho jsem založil Kancelář pro uvádění příběhů na pravou míru. Budu postupně v několika zpovědích psát, jak se co ve skutečnosti stalo.
Takže dneska napíšu, jak to bylo před tou poutí. Mira, ten mameluk, mi už před tím dlužil 500 Kč, které si půjčil na dárečky pro Lucku. No a protože rád machruje, tak doma prohlásil, že ty koláče dá 500 ze svého, protože na to má (to jsem se dozvěděl až později od jeho babičky). No a ve skutečnosti si těch 500 půjčil ode mě, a vymyslel si, že ty peníze potřebuje na to, aby se pomstil Badurovi. Takže teď už mi dlužil 1 000. Pak mě překecal, ať s ním jdu vyzvednout ty koláče. Tak jsme šli, a on si najednou vzpomněl na Lucku a šel si ho do křoví, když to řeknu, vy.onit. Tam ztratil veškeré peníze na koláče 850 Kč. Tak mě prosil, jestli bych mu nepůjčil já říkám dost. Tak si půjčil od místního lichváře s tím, že když mu to včas nevrátí, tak lichvář prodá Lucku na orgány.
 Kluknar Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2023 15:04:27
Tak pokud je fakt Mamlúk, tak si od řadového Čecha fakt nepotřebuje nic půjčovat. Na daních ve svém sultanátu vydělá milionkrát víc.
 Alskkdjf
22.05.2023 12:09:33
Břichomluvec jestli jsi to nepochopil tohle je další nebo tentýž člověk který se vydává za Ludka přitom Luděk se vyjadřuje jinak určitě nepoužívá totkaj jako já. A pozor je mu ještě 18 let. Tyhle situace když to řeknu mě nutí to tady asi opravdu zabalit protože se tady může kdokoliv za mě vydat totkaj Pravý Mira a totkaj tento za Ludka a není v mých silách upřímně to vyvracet a ani se mi to nechce.
Mira 19
PS: pokud mám říct svůj názor tak mě odsud tímhle jako chce někdo dostat pryč a myslím že vím kdo.
 Mira19
22.05.2023 08:44:42
Sám nevím, komu z vás dvou mám věřit, Luďku. Je fakt, že Mira tady působí dost důvěryhodně a tohle na celou záležitost vrhá úplně jiné světlo. Je to jako se provalily ty prasárny na Feriho - taky ho předtím každý chválil a potom už ne. Jsem zvědavý, co všechno ještě vyplave na povrch.
 Brzychomluwetz
22.05.2023 03:12:21
Co je to za klauni, já moc nerozumět. Připomínat to slovní úlohu ze základní školy. :-) Dlužil 500, pak 1000, 850 ztratil, kolik mu zbylo? :D Za mě tedy pouhých 1/10, nuda.
 MilanXYPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč