Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1215988, vloženo 05.05.2023 11:01:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem troska?
Nestačilo všemu. Ve třídě se rozhodli uspořádat opékání buřtů i s učitelkou. Bude tam i ona (jediná kamarádka o kterou jsem přišel) dokonce se přidá i její přítel, který mě bude chtít rozbít. A já bych ho taky nesnesl. Já se ho nebojím a on není ten hlavní důvod proč se mi tam nechce nebo proč bych tam radši nešel. Nemám žádné takové akce v oblibě, nebudu si tam mít s kým co říct a ostatní tam o mě určitě nestojí. Takže bych radši nešel. Kvůli své psychice a stavu tuplem. Jenže je to dnes a tak bych mohl dát alespoň vědět že nepřijdu, asi je to slušnost, ale půl dne předem, jestli to není blbé. Nejsem schopnej napsat že nepůjdu. Zároveň, když nepřijdu, ten její si bude myslet, že jsem nepřišel kvůli jeho přítomnosti, což já už dřív nebyl takhle na akci a to tam nebyl. Jaký je váš názor, je blbé nenapsat? Ani nevím jestli se mnou ostatní počítají, přímo jsem pozván nebyl, jen se o té akci hovořilo ve třídě.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.05.2023 19:35:43
MrNobodyEverybody:
Musím říct, že jsi to fakt pěkně popsal, je to tak.
Je vidět, že víš, o čem mluvíš
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
06.05.2023 17:59:20
Roky jsem se snazil ,,delat ducha,, jakoze sem tu ale jen fyzicky a nic me nezajima...to je zpusob kterej te posle defakt do hrebu...i kdyz je to treba trapny nebo cokoliv nebo se ti nechce nebo proste COKOLIV...ozvy se dej o sobe vedet ze vnimas...jak rikas je to slusnost a je potrebna i kdyz si treba ve stavu kdy premyslis kterej prumer provazu si koupis k obeseni se...nejhorsi co muze clovek udelat je snazit se preckat mlcky sve spatne nebo nejhorsi obdobi...ono se pak bude vse jen horsit a ty budes vypadat jako zlej clovek,netecnej clovek.Spoustu lidi si bud nehrabne a nebo JESTE nehrablo to pomyslny ,,dno,, a tak hodne lidi nechape jak clovek funguje a premysli kdyz je mu FAKT SPATNE ze by radsi nebyl...a tak ty vnimavejsi te treba pochopi ale vetsina te bude mit zas hrubiana a zlyho cloveka ...takze proste se omluv a dej vedet ze vnimas...sebe,okoli,ostatni...i kdyby minimalne.

A ne troska nejsi jen si asi v nejakym prerodu a to je tezky...proste ses chytnul na udicku a cim dele budes v ni namotan tim hloubeji se zapichne a tim hur pujde ven,drzim palce.
Smajlík  MrNobodyEverybody
05.05.2023 22:15:31
Jinak děkuji všem za rady, pomohlo to.

jesterka:
Děkuju za povzbuzení. Dovolil bych si nesouhlasit s tím normálním, ale jinak jsi hodná. Ps: psal jsem pod tvoji zpověď, nevím jestli jsi to četla.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
05.05.2023 16:56:26
Nejsi vubec troska, jsi normalni kluk. Taky kolikrat zbytecne prehnane resim, co si kdo pomysli. A komu bys mel vlastne davat vedet? Proste neprijdes no, nic se nestane.
Smajlík  jesterka
05.05.2023 15:56:09
Jestli je ta akce jen pro zvané, tak tam nechoď, vyl bys za "vtěrku". Ale pokud to je akce, na kterou se nezve, a která se jen oznamuje, tak tam jdi ať nejsi zase za outsidera. Líp ti neporadím.
 Dall001 Muž55 Kategorie
05.05.2023 15:43:23
ncnj můj pohled:
Můj záměr? Záleželo mi na ní. Chtěl jsem jí pomáhat.. Ano, kdyby to šlo byl bych s ní. Dozvěděl jsem se pozitivních věcí a dnes přišla opravdová rána, že by se mnou v žádném případě nebyla. No je to rána, dneškem to asi uzavírám, sice mě to bude strašně ještě dlouho bolet, ale prostě jsem jí už ztratil, brečel dost a teď tohle co mi napsala?

Sven:
Já ti děkuju za dobrou radu.
S tím složitým.. Vidím v tom více hodnot, jak pozitivních na obou stranách, tak negativních na obou stranách. Můj život vypadá zle a mě prostě není dobře. Pak nejen že mám problém se rozhodnout ale bolí mě obě varianty. Nevím co je lepší. Asi na mě doléhá plno věcí, které jsem ignoroval..
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
05.05.2023 14:52:41
Na tvém místě bych tam šel.
 praxitelis
05.05.2023 14:49:09
Velmi složité? Někdo jiný by mohl říct, že se v tom příliš pitváš a tím si to vlastně způsobuješ sám...
 Sven
05.05.2023 14:33:31
GalileoGalifrey: Každopádně je v tom dost zmatku a chaosu. To se dá v 19 letech chápat. Já už bych do takového vztahu nešel a když by mě nějaká holka odmítla a cítil jsem minimální šanci, asi by to neznamenalo nic. Prostě jen zkusit to jinde.

Můj poslední vztah byl přesně takový, příliš mnoho chaosu, zmatků. To se fakt nedá. Z toho se musí trochu vyrůst. Docela by mě zajímalo, kdybych chodil třeba s 18-20 letou holkou, jestli by to bylo znát. Asi jo. Byla by to taková výzva - zůstaň ten nad věcí a silnější a celé to trochu kroť.
 ncnj můj pohled
05.05.2023 14:19:49
GalileoGalifrey: Ono do toho není moc vidět, tak jak to píšeš. Jaký je tvůj záměr nebo touha? Získat tu holku? Chtěl bys s ní chodit? Aby byla radši s tebou než s tím druhým?
 ncnj můj pohled
05.05.2023 14:11:36
4NKF:
Proč? Z jakého důvodu jsem sobec?
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
05.05.2023 14:07:57
Ty jsi hlavně naprostý sobec a narcis!
 4NKF
05.05.2023 13:38:27
Je tam ještě další věc. Naštvala se na mě, že nejdu. Proto tam mám důvod proč jít. Hodně pro a proti. Velmi složité. Ale co jsem mohl čekat jinak to dopadnout nemohlo, po tom co se kdysi stalo. Ale teď už to nemá tuplem cenu, když se na mě naštvala a řekla mi, že už mě tam ani nechce.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
05.05.2023 13:17:15
Pokud tě nikdo přímo nepozval a pokud nechceš, tak nejdi a nikomu nemusíš dávat vědět, že nepřijdeš. Dneska normálka, že se pořádá akce, oznámí se to nějaké skupině a dost lidí z té skupiny nepřijde a ani neřekne... Pokud by se pak někdo ptal, tak prostě řekni, že se ti nechtělo nebo si něco vymysli, měl jsi jiné plány, nebylo ti dobře atd...

A pokud jsi nespokojen sám se sebou a cítíš se jako troska, tak máš stále ještě dost času na sobě pracovat a změnit to. Nejsme zase tak daleko od sebe a můžu za sebe a za okolí svých spolužáků, o jejíchž životě něco málo vím, že jsme prošli od dob střední velkou proměnou a i ty se můžeš změnit a udělat si to v životě tak, abys byl spokojený, možná to nebude hned, možná kolikrát uděláš přešlap, ale pokud si půjdeš za svým cílem a poučíš se z chyb, tak to přinese své ovoce.
Vše máš ještě před sebou.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
05.05.2023 12:54:20
Myslím, že se neskutečně podceňuješ a přijde mi vtipné nazývat opékání buřtů s třídou, akcí. :-D
Ty všechno bereš definitivně, jako kdyby už jsi nikdy žádnou kamarádku potkat neměl nebo žádný opékání buřtů s fajn lidmi už nezažiješ. Vsugerováváš si blud, jen tím sobě škodíš.
 LF3E
05.05.2023 12:06:31
Na základě https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1210840 (zbytek jsem neotvíral, ani nečetl) myslím, že je pro tebe ideální se nevnucovat, ani nedávat vědět. Kdyby se někdo zeptal, proč jsi nebyl, odpověděl bych, proč, co bych tam dělal. Kdybys někomu tak moc chyběl, ozve se ti. Navíc jsi asi už za ty 4 roky všechny šance stejně promarnil, možná je čas to hodit za hlavu a začít jinde, ačkoliv ani to nevidím dobře, musel bys začít na sobě vědomě pracovat, možná i brát něco na psychiku, minimálně potravinové doplňky k podpoře nervového systému, možná máš málo testosteronu.

Jelikož se o tom tak rozepisuješ a asi nejsi tak úspěšný, jak bys chtěl být, žere tě to, tak v jistém slova smyslu tedy troska jsi. Ale jistě se na tom dá pracovat, jen viz výše. Máš to ve svých rukou...
 Sven
05.05.2023 12:02:05
Nejsi. Máš na víc.
 ncnj můj pohled
05.05.2023 11:59:45
Myslim ze v tvem pripade je asi uplne jedno jestli napuses nebo ne. Proste neprijd, nikdo si ani nevsimne.
 Sturmtr
05.05.2023 11:22:29
Nee, nejsi troska. Totalne te chapu.
 Jesuschrist8838383
05.05.2023 11:03:29
Ano, myslim, ze jsi. Navic se az nezdrave prilis zabyvas sam sebou.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk