Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1215835, vloženo 01.05.2023 16:55:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám to zapotřebí
Nestačí, že mám trápení a vypráskanej život. To, že jsem celej život v osamění nestačí. Napsal jsem jí.. Místo ní mi odepsal ten její * jeho hnusy. Dřív mi vyhrožoval, že mě zmlátí.. No taky k němu mám něco, co zapříčiní, že jestli ho potkám tak vybuchnu. Mám ale dvě možnosti a žádnou na výběr. Buď s ním budu soupeřit (k čemuž jsem vyburcován napětím) a pak to může dopadnout tak, že z toho budu mít akorát problém (když mu ublížím) a nebo se nechám zmlátit a zákon mi stejně nepomůže, jak to v realitě chodí.. Nevím jakou možnost zvolit.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.05.2023 10:48:27
Je to davno zaschle sperma.
Zapomen!
 Kvetak
01.05.2023 20:47:23
A už jsme zase tam, kde jsme byli. Přitom jsem měl dojem, že jsi tu měl v posledních dnech docela dobře našlápnuto, pak si tu z tebe někdo dělal prču (což je pochopitelné vzhledem k tomu, jak si tě tu všichni pamatují) a tys to neunesl a začal se s nima hádat. Opět něco, co jsi neměl zapotřebí a jistě jsi věděl, jaké reakce tě pod tvými příspěvky mohou čekat.

Jinak tu čtu ty tvoje příspěvky - nechceš si ty své litánie psát pod své zpovědi? Však se tu vůbec nijak netýká autorova problémů, sám uznej, že je to poněkud neslušné.
Smajlík  HHD3
01.05.2023 20:36:07
"Pokud seš od přírody atypickej, tak nikdy nebudeš žít život jako normální, to si pamatuj."

A co je podle tebe normální život ty troubo? To nemá pevnou definici. Ještě že podobný kecy na mě nemají vliv. Normální život nebudeš mít možná ty, protože sám nevíš o čem píšeš.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 20:34:33
Zrovna jsem tady na ZP viděl u sebe 3x číslo 16 v počtu příspěvků u některých zpovědí, tak mě napadlo to spojit s tzv. andělskými čísly a vyšly mi zajímavé myšlenky:

"Vaši andělé ve vás mají plnou důvěru, protože se můžete vyzvednout, kdykoli padnete. Jsou hrdí na vaši schopnost nedovolit, aby vás zlomeniny srdce a zklamání zklamaly nebo odradily od opakování pokusů."

"Anděl číslo 16 16 vám říká, abyste nenechali životním úderům zabránit tomu, abyste dosáhli svého plného potenciálu.

Před sebou máte před sebou světlou budoucnost a vy musíte jen projít touto fází svého života, abyste viděli, jak se to uskuteční."

Nejsem ezoterik a na podobné věci, nicméně jsem vždy vídal často číslo 1555 (na dig. hodinách 15:55) a to jsem viděl opravdu nezvykle často, že to muselo být mezi nebem a zemí a to co mi vyšlo u toho čísla 16 mi přijde, jako by se mě týkalo a bylo to aktuální. Může to být náhoda? Nevěřím. Navíc jsou to moc pěkné myšlenky.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 20:21:38
ncnj můj pohled: Progres není lineární a pokud zaostáváš už teď, nikdy vrstevníky v některých věcech plně nedoženeš (což není vyloženě špatně ale je to zkrátka fakt). Jinak nechápu, proč máš neustále potřebu se s někým srovnávat a nejet si svou lajnu, svým tempem a žít si svůj život v pohodě?

Popřemýšlej o tom, možná by ti taky dost pomohlo, kdyby ses prostě přestal srovnávat s "normálními" lidmi. Pokud seš od přírody atypickej, tak nikdy nebudeš žít život jako normální, to si pamatuj.
 HHD3
01.05.2023 19:22:57
Musím je dohnat, překonat a být lepší. Jinak si pořád sebou ponesu trauma méněcennosti a to fakt nechci.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 19:22:03
Kadyrův Kůň: Je to o úhlu pohledu. Přišlo mi, že už je tak nějak pozdě v mých 26 letech, ale teď v 27 chytám něco jako druhý dech a vidím pořád šanci a smysl začít se sebou fakt něco dělat. Samozřejmě dřív bych bral, kdyby to bylo třeba v 18 letech, 15 letech nebo třeba 22 letech, kdy bych už měl nějaký smysluplný život, ale teď už mi to může být šumafuk. Musím začít teď a protože začínám dost pozdě, tak musím dělat mnohem víc a být mnohem aktivnější, než většina lidí v mém věku, abych se mohl dotáhnout a být lepší. Reálně musím jet v mnohonásobně vyšším tempu, jinak nikdy nevyrovnám ten deficit a propad. Můj cíl je být do 30 let o dost lepší, než mý vrtsvníci ve všem - finance, vztahy, zdraví apod.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 19:10:26
NCNJ : nechovej se jak blb ....všechno to jde až po 30 ce
 Kadyrův Kůň Muž33 Kategorie
01.05.2023 19:09:25
GalileoGalifrey: Chápu, že může být stresující ta myšlenka, že musíš něco měnit, bojovat apod. ale furt to dává větší smysl, než všechno vzdát a nechat se vláčet všemi problémy pořád k horšímu donekonečna.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 19:02:18
GalileoGalifrey: Ale tak mých 27 let zase není příliš hodně se sebou začít něco dělat. Proto to nechci vzdát. Ještě 3 roky do milníku 30 let, to můžu ještě toho hodně udělat a dokázat. Ale furt je o dost lepší začínat dřív, když je ti tak kolem 20.

Dneškem to pro mě končí. Zcela upřímně už nemůžu dál, nemůžu dál pokračovat v tom, jak to je. Rozhodl jsem se, že to fakt totálně změním. Zkusím odraz ze dna a otočku 180°. Psal jsem to už vícekrát, ale něco mi říká, že teď už mi to vyjde. Nasadím tomu vyšší úroveň a začnu svůj život rychle měnit trvale k lepšímu. Něco se dnes ve mě zlomilo. Nemůžu už prostě dál. Potřebuji razantní změnu.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 18:54:30
GalileoGalifrey: Tvojí momentální výhodou je věk bezesporu. Musíš vyplnit nějak dobře pokud možno následující roky, protože jakmile se přiblížíš k 25 let, je to takový první milník po dosažení dospělosti, 20 let ještě nikdo neřeší, to je jenom 2 roky po dosažení dospělosti, ale 25 už něco znamená. Pokavaď ti bude třeba 23, 24 a tvůj život bude pořád nic moc bez nějakého smyslu a posunu, pak už jsi zcela jistě na té nejhorší možné cestě, protože pak začneš navíc řešit věk a budeš mít pocit, že jsi promrhal nejlepší roky životy - To bude jen další stres a potupa. Proto je klíčové abys nějak zvládnul příští tak 1 až 3 roky aspoň nějak přijatelně, nemyslím zázraky. Pokud překročíš 25 a bude to stát pořád za houby je to už špatné a pozdě. Někteří lidi to nezlepší ani do 30, ale prostě čím dřív něco uděláš, tím líp. Zkus to nějak nepromarnit. Zatím máš výhodu věku, která ovšem bude postupně vyprchávat, pokud se nikam moc neposuneš a budeš mít pořád více let, tak se to otočí proti tobě.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 18:06:48
fimísek:
Asi stejně jako ty nemůžeš pochopit v čem žiju.
Co je podle tebe vnucování?
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
01.05.2023 18:03:27
ncnj můj pohled:
Já tak skončím. Nic jiného se ani stát nemůže. Já věděl že to špatně dopadne až nastane den D. Mám hned více bolestí a životních krachů.

No tak přesně v takové myšlence jsem žil přes jeden rok, skoro od prvního ročníku. Jaké by to bylo? V představách jsem žil stále a stále se v nich nořil. Jaké by to bylo, kdyby nikoho neměla? Jak by vypadaly společné cesty? ...

Jiná? Pochybuju, že by mě někdo dokázal milovat. Další ztráta by mě zničila. Vlastně to už tahle ztráta..


Kadyrův Kůň:
Já nechtěl tuhle věc co píšeš ani tak, jako jsem ji doopravdy miloval.. Byla vlastně první člověk, který se se mnou v životě tolik bavil a jediná moje kamarádka, kterou jsem v den D ztratil. Jediný kontakt. Přál jsem si najít společníka, někoho kdo by mi rozuměl, když tak vybočuji z normálu, z kolektivu. Ale to je nemožné... Sice se to skoro stalo, ale aby mě to dojebalo tak takhle...
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
01.05.2023 17:51:49
Proč se vnucuješ? Neotravuj. nebo to skončí trestním soudem. Nebo jsi úplně blbej, že to nemůžeš pochopit?
Smajlík  fimísek
01.05.2023 17:37:39
zašukej si s lepší kočandou nebo s luxusní prostitutkou nic jinýho na to nefunguje
 Kadyrův Kůň Muž33 Kategorie
01.05.2023 17:31:42
Já to rovnou napíšu: Prosím zkus se svým životem něco udělat, abys neskončil jednou jako já. Podívej se na mě: Jsem největší troska všech trosek forever, který zbyla naděje jenom v tom, že bude plnit nějaký plán a disciplínu, protože normálně už nezvládne nic. Ty jsi pořád na startu, já už dávno za startem a v životě jsem nic nedokázal. Zkus prosím skončit nějak líp než já. Díky
 ncnj můj pohled
01.05.2023 17:26:37
GalileoGalifrey: Můžu tě o něco poprosit?
 ncnj můj pohled
01.05.2023 17:14:14
Mě přijde, že právě rozhodují nějaké klíčové dílčí okamžiky. Když se to blbě nastřádá, tak to končí depresí apod. Někdy stačí mít třeba jenom smůlu nebo naopak štěstí. Život je v tomhle hrozně vrtkavý. Jeden impuls, jedna konkrétní věc a najednou to má význam pro tvůj život ještě na dlouho.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 17:11:14
Kadyrův Kůň: Jo to je pravda, ale víš jak dlouho můžeš nést lítostivé vzpomínky na nevydařený vztah? Mě se to vracelo ještě po víc jak 5 letech. Vždycky jsem si říkal, jaký mohl být můj život, kdyby se věci vyvinuly líp. Tahle myšlenka je jako nádor a nepustí tě. Pak si řekneš na světě je plno jiných holek po dlouhé době.
 ncnj můj pohled
01.05.2023 17:03:10
vyser se na ní , takovejch jsem poznal

na světě je tolik holek
Smajlík  Kadyrův Kůň Muž33 Kategorie
01.05.2023 17:02:16
Bože můj, je mi tě líto. Já si pamatuji, jak když jsem na tom byl špatně, jaký to mělo velký vliv na vztahy. Taky jsem to nějak všechno nedával. Soucítím s tebou.

Byl jsem s holkou s kterou jsem nevydržel kvůli vlastnímu chaosu a všech špatností, které byly kolem mě.
 ncnj můj pohledPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk