Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1215601, vloženo 26.04.2023 18:35:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
2 dny
Jsem si vědom toho, že nemůže být naplněno to, co by mě zachránilo. Vím, že nenajdu nikoho, kdo by mne miloval. Jediná osoba, která tu pro mě na chvíli byla, moje jediná kamarádka, najednou zmizí do dáli. A to že utrpení nebylo dost, nestačí (ironie). Nebylo toho dost, nikdy se mi nic nevyřešilo a každým okamžikem se do tohohle grafu přidávají jen další problémy, bolesti a tíha. Na pár dní jsem se mohl v životě cítit jinak. Je to jako kdyby slepý člověk na pár dní mohl vidět. Krásné věty, které jsem od ní slyšel, třeba že takhle si s nikým neorozuměla, a že s nikým by tohle nemohla mít mi teď akorát rozežírají mé dosud existující srdce. I přes všechno tohle, co mi ubližuje na ní stále myslím, každičkou chvíli a stále k ní nejsem schopen cítit nenávist, mé city k ní nejdou jen tak změnit, i přes to, že se trošku zhnusili jednou skutečností.

Už teď jsem téměř na všechno sám. Blbě se mi dýchá. Děsí mě budoucnost. Zatím to šlo jen z kopce, proč by se to mělo někdy změnit? Až odejdou prarodiče, pak rodiče, co tu budu dělat? Zůstanu tu úplně sám. Už teď mám jen je, a ani si toho s nima moc nepovím. Proč bych to neměl ukončit dřív a zbavit se dalšího utrpení?

Každý den bude jen těžší a těžší. Chci mít život za sebou a zároveň se smrti bojím, safra zase nemám na výběr.

Je to dva měsíce nazpět, kdy jsem se bál toho, že bude konec školy a trápilo mě to. Před nedávnem to byly dva týdny do konce. Teď mám už jen běžné dva dny ve škole před sebou, které mě čekají. Poslední okamžiky, kdy ji uvidím, pak ještě při zkouškách. Pak přijde něco, čeho se bojím. Jednoduše se dostanu zpět, kde jsem byl.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.04.2023 10:49:19
Galileo, můžeš potkat někoho jiného, život přece nekončí.
 Sorayaaa
27.04.2023 07:44:30
Soraya:
Kolikrát mám v hlavě tlak a nedá se to vydržet, jsem na to sám. Byl jsem zvyklej na totální osamění a vyčleněnost. Teď jsem si zvykl na to, že se mám s kým bavit, mám někoho komu můžu důvěřovat ... No a za pár dní se vrátím, tam kde jsem byl. Těžko se s tím bude žít.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
26.04.2023 21:53:49
Babička říkala, že pro jedno kvítí slunce nesvítí. A Bukovsky říkal, že život je pro ty co se neposerou.

Přestaň se tolik prožívat, tedy pokud ti to vyloženě nedělá dobře. Žádná jedna žena ani jeden muž nestojí za to, aby si kvůli tomu někdo ničil život.
 Soraya Žena85 Kategorie
26.04.2023 20:00:06
Laada:
S kým/čím prosím manipuluji?
Jestli to jsou kecy, tak neexistuju, což bohužel pravda není.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
26.04.2023 19:12:01
Manipulativní kecy...
 LaadaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk