Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1215389, vloženo 21.04.2023 11:21:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Další trápení
Bolí mě to. Nechal jsem jí tam. Dnes jsem psal slohovou maturitní zkoušku. Ve třídě se domluvili, že na poslední dvě hodiny po zkoušce, které neodpadly nepůjdou. Já, kterej se nedávno naučil nebrat tohle tak vážně a nebýt takový dodržovač všeho, jsem se tedy taky rozhodl, že nejdu. Ale oni se ve třídě domluvili, že půjdou na jídlo nebo co.. Šla s nimi, já jsem jí říkal už včera, že asi nepůjdu. Nešel jsem, nejsem na tenhle sociální kontakt zvyklej a stačí mi škola, kde se trápím, když se ostatní baví o věcech, které mi nedělají dobře. Nešel jsem prostě, není mi navíc psychicky dobře. Na maturitní ples jsem šel kvůli ní, však ale seděl jsem tam celý den u stolu s rodiči a trápil se. Ale chápu že tam měla svého přitele a nemohl jsem se s ní tak bavit. No ale, kdybych tam šel, asi by si mě moc nevšímala, je to i logické, když je ve společnosti. Já jsem jí tam ale nechal samotnou. Je to jediná kamarádka kterou mám, resp. já ji ztratím, její přitel mi napsal, že zařídí, abych ji nikdy už neviděl. No ale dnešek.., doléhá na mě, že jsem jí tam nechal. Ale ona se už dokáže bavit s ostatními a kolikrát na mě zapomíná, tak kvůli tomu jsem tam nešel. Byla by to bolest, kterou jsem už hodněkrát prožil, kdybych šel. Jenže i když jsem tam nešel, tak se trápím v bolestech. Dopisoval jsem sloh poslední, všichni už byli pryč od školy, tak jsem odjel.. Psal jsem jí, jak jí to dopadlo, jaký z toho má pocit. Ptala se mě, kde jsem. Říkal jsem jí, že čekám na autobus. Ona mi odepsala jen "aha .." Je asi naštvaná, ale tak kdybych tam šel nevím jestli by se něco změnilo. Ale prostě po tom všem, kdy jsem jí nenechával nikde a stál jsem při ní ... Po všech časech a neskutečné době, kterou jsem s ní strávil. Já už nemůžu, všechno mě drtí, nevím jak dál. Mám pocit, že mi z toho bouchne hlava.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.04.2023 21:56:40
Hodislava:
Je pravda, že jsem do ní byl totálně zamilovaný. Jenže já ji chci i jako kamarádku. Ale jinak máš pravdu. Jen bych rád podotkl, že mě to dnes trápilo kvůli tomu, že jí to asi trošku rozhodilo, že jsem odešel, mám pocit. A já jí nechci ubližovat. Ale ano, i kvůli sobě mě to rozhodilo.

ncnj můj pohled:
Už se to jednou stalo. Díky, já tobě taky přeju.

MDF6:
No ono to nějak nejde. Maturitní práci jsem sotva udělal, protože jsem nebyl kvůli všemu schopen normální činnosti. Ale je to trošičku lepší, už jsem se trochu více rozpohyboval psychicky, ale nevím jak to bude vypadat po škole.
Děkuji za dost pěkný popis, vystihl/a si to.

jesterka:
Ano je to tak, nechci ze sebe dělat chudáka, ale víc věcí nemám. Já chtěl ale jen kontakt. Mít si s kým povídat a mít prostě někoho psychicky u sebe, ani to nejde.
To s tím, že jsem tak blízko nebyl je naprostá pravda.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
21.04.2023 17:06:37
Njn cim vic neco nemuzes mit, tim vic to chces, nebo je to tim, ze jsi si tak blizko jeste s nikym nebyl... nevim co poradit, pokud ona s tebou nechce byt, tak s tim nejde nic moc delat..
 jesterka
21.04.2023 14:12:16
ncnj můj pohled: To jsem mu taky radil, ale je fixovaný na minulost a má sklony k sebemrskačství a sebelítosti, podle sebe si nezaslouží nic dobrého. Dle všeho je to chytrý a učenlivý člověk (byť labilní a zjevně vrozeně hypersenzitivní - ale s tím se dá pracovat), ale po maturitě chce jít radši makat, i když má v pohodě na vejšku.

Možná, že ho nikdo nikdy, a ani teď, pořádně nepodporoval, nezajímal se a nevalidoval jeho pocity. První náznak něčeho takového asi zažil až s touhle holkou ze střední a proto je z toho tak hotovej, nikdy nic podobného nezažil a proto to vidí jako definitivní konec, že by se v jeho životě mohlo něco změnit k lepšímu.
Smajlík  MDF6
21.04.2023 14:05:36
Ty se hlavně soustřeď na finišování maturitních zkoušek, to je teď přednostní. No a pokud to dáš, tak už tuhle školní lovestory kapitolu můžeš nadobro uzavřít, pokud to pokoníš, budeš se tam trápíš ještě v září, nedej bože celej příští rok a všechno hnusný ti to tam bude připomínat.

Fakt se seber a teď zaber!
Smajlík  MDF6
21.04.2023 12:59:58
GalileoGalifrey: Když jsem byl v tvém věku, už jsem upadával do temné deprese. Nevím o co go, ale zkus vymyslet něco, co ti nějak zajistí lepší budoucnost. Realita je taková, že vždycky může být hůř a může se stát, že se propadneš do natolik špatného stavu, který si momentálně nedokážeš představit a cesta zpět bude na roky. Potom se budeš muset vyrovnávat se spoustou věcí a těžko hledat pozitiva, které ti to nakonec může přinést. Přeji ti lepší cestu.
 ncnj můj pohled
21.04.2023 12:54:54
Ty nechceš kamarádku, že ne. Ale ona je kamarádka. Ne zamilovaná přítelkyně. Proto to tak bolí. Chceš něco, co není.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč