Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214415, vloženo 01.04.2023 12:55:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztahy s muži, kteří nemilují tolik
Nikdy jsem neměla muže, se kterým by se to nezvrtlo v něco hroznýho. Měla jsem za život 4 vztahy. Ani jeden z nich nebyl vůbec zdravý. Já jsem typ co miluje až moc. Nedokáži milovat sebe, takže tu veškerou lásku, kterou v sobě mám, dávám té osobě. Jsem schopna dát mu cokoliv (hmotného i psychického), jen abych viděla, že je šťastný, že se usmívá, že mu je dobře.. Je to pro mne důležité a dělám to ráda. Bohužel jsem nikdy nezažila, že by mi to bylo opláceno. Spíše naopak.. Postupem času se vždy objeví ošklivé situace, které stupňují. Připadám si využívaná.. jsem využívaná, nebo spíš je využíváno toho, že neuhodím zpět, protože nerozumím, proč bych chtěla někoho koho miluji zranit..
Pravdou je, že každý můj přítel byl narkoman.. ale já sama jsem také závislá a neumím si představit trávit čas s někým, kdo není. Myslím, že by to nešlo, že by mi ten člověk nerozuměl a trápil by se. A já nejspíš taky, protože bychom zkrátka každý byli jinde.
Nevím jak z toho ven, dokud budu mít kolem sebe pouze tento typ lidí, asi se nic nezmění.. Bohužel většina takových, má velké finanční problémy, nedokáží si udržet práci apod. Já jsem zabezpečená díky tomu, že jsem už od začátku měla na 1. místě povinnost, až na 2. drogu a na 3. vše ostatní. Závislost mě asi zcela nepohltila, anebo jsem to prostě nechtěla nechat dopustit, abych skončila jako přítěž pro rodinu anebo na ulici a nakupila si dluhy, které mne pak budou tížit do konce života. Hodně spořím, vždy jsem byla trochu "na korunku", takže si na těch penězích tak nějak sedím a to mi dělá dobře. Platím jen nezbytné položky pro život a drogy. Sama si ničím jinak radost nedělám, protože mi to přijde jako vyhozené peníze, nemám z toho radost.
Jsem člověk, který rád dává. Dělá mi to dobře, miluji vymýšlení dárků a využívám každou příležitost, abych mohla někomu udělat radost (rodině a partnerovi). Ale nikdy jsem se od partnera nedočkala toho samého zpět. A teď nemyslím peněžní hodnotu, protože naprosto respektuji, že pokud někdo žije z ruky do huby, neutratí několik set na dárek, aby pak byl o hladu. Jde mi o tu pozornost, o ten náznak, že na mně někomu záleží. Já bych byla nadšená i z přáníčka na obyčejném papíře, anebo z čekoholiv, co se dá sehnat zadarmo, např. utrhnout květinu.. vlastně by mi stačilo i pár slov.. Když jsem vůbec nic nedostala na narozeniny, svátek, ani třeba valentýna (kterého vůbec nehrotím, ale radost jsem příteli udělala aspoň maličkostí), mrzelo mě to.. víc než si chci připustit..
Samozřejmě nejde jen o tohle, partner (i ti předchozí), se ke mně chová, jak by neměl. Napadání slovní i fyzické mám za sebou, prošla jsem tím nesčetněkrát. Momentální partner by na mě nesáhl (mimo velice vyhrocené vyjímečné hádky, kdy mu trošku přepíná), ale často říká věci, které mě bolí. Nevím zda cíleně, nebo si to neuvědomuje.. Vlastně nevím, co po vás chci za radu, asi to chci jen pustit z hlavy. Promluvit si s ním můžu z očí do očí třeba tisíckrát.. má prostě takovou povahu a nikdy s tím nepřestane. Já jen nevím, jak pokračovat.. Když odejdu budu se moc trápit ztrátou milované osoby, vím, že budu nadmíru užívat, abych to nemusela cítit. Vím, že nakonec, po dlouhé době to přejde a možná se objeví někdo další.. jenže si myslím, že nebude jiný, než byl každý. Proto nevím, zda to má vůbec smysl. Ti, které jsem milovala mi už udělali daleko horší věci.. když to porovnám s tímto, tak je tohle procházka růžovým sadem.. ale i tak..
Pere se ve mně čistá láska k partnerovi se vztekem z toho, jak se mnou nakládá, pocity bezcennosti a toho, že se mnou je jen protože je to pohodlné být s někým, kdo vše platí a zařizuje, kdo se stará a snaží..
Vím, že mě svým způsobem miluje... a vím, že ho miluji. a vím, že je v tom vztahu hodně moc věcí špatně. ale taky že ho nechci ztratit..
 sebedestrukční3style Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.04.2023 08:28:52
Stačily mi první dva odstavce. Svůj k svému. Nevím, co bych k tomu měl víc psát ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.04.2023 20:03:27
Moc všem děkuji za názor, vážím si toho. Máte pravdu, že to je bludný kruh, že řešením by bylo přestat brát drogy a od základu překopat vlastní život. Bohužel to asi nedokážu, nemám na to sílu, aspoň ne teď. Možná se jednou seberu, možná s těmi vzorci chování už dožiju, možná propadnu hloub..
Tady můj mail: hlavoudolu2.0@gmail.com.
 sebedestrukční3style Žena21 Kategorie
02.04.2023 09:14:41
Z tvé zpovědi je mi smutno. Potvrzuje mi to zkušenost, že někteří lidé směřují do záhuby, ať mají sebelepší úmysly nebo sebehezčí osobnost.

Nedokážu si představit, že by se partner - feťák choval nějak zásadně jinak, než jak popisuješ. Připadá mi, že z podstaty věci tihle lidi hledají někoho, na koho se přisají, aby měli snazší přístup k dávce. Nemyslím, že takový člověk dokáže milovat někoho jiného než sebe. A mimo čas, kdy z tebe cítí peníze / dávku, pro něj znamenáš jen něco, o co se musí starat, obtíž, komplikaci. Cos čekala? Romantiku s perníkem?

Tvoje problémy začínají a končí 1) drogovou závislostí, 2) prostředím se závislými lidmi (což podporuje 1) a 3) tebou samou (což podporuje 2).

Přestaň fetovat (1), opusť prostředí feťáků (2) a začni pracovat sama na sobě (3). A máš vyřešeno.

Pokud to nedokážeš, skončí to hodně hodně špatně.

Jinak já bych si člověka, který se umí takto odevzdat, vážil. Takoví lidé jsou vzácní a potřebují někoho, kdo by nezneužil toho, co nabízejí. Svým způsobem potřebuješ někoho, kdo by tě vedl, aby sis sama svým přístupem neubližovala. Potřebuješ partnera silnějšího a stabilnějšího, než jsi sama. V tomto kontextu to ale není až tak důležité. Začíná a končí to drogami.

A jestli sem hodíš e-mail, rád uslyším tvůj příběh.
 Kolumbus
01.04.2023 23:33:58
Dám ti radu děvče. Borec, který nemá moc svalů, není to takový ten alfák, nefetuje, má dobrou práci ale málo sexuálních zkušeností (a taky málo nebo žádné zkušenosti s alkoholem, drogami a jinými shity) je mnohem lepší genetický materiál než fetky, které popisuješ. Sice to není domina, ale s případnými dětmi máš mnohem větší šanci, že děti budou mít otce s touhle kancelářskou/ajtáckou betou než z alfa fetkou která je vlastně bez budoucnosti.
 KeX
01.04.2023 23:05:29
leafroller: Já jsem ti tu snad už několikrát psal, že láska JE obchod, tak co tu zase plácáš, že není? Chceš abych ti dal další kázání?
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
01.04.2023 21:05:37
“ Myslím, že by to nešlo, že by mi ten člověk nerozuměl a trápil by se. A já nejspíš taky, protože bychom zkrátka každý byli jinde.
Nevím jak z toho ven, dokud budu mít kolem sebe pouze tento typ lidí, asi se nic nezmění..“

Určitě byste si nerozuměli s někým, kdo nebere, a nejspíš by s tebou ani nechtěl dlouhodobě být.

Cesta ven z toho existuje.
Prostě, všechyn tyhle lidi, co berou odstřihni. Budeš pár let sama a nebo, jen s lidmi, kteří neberou ale mají tě rádi a podpoří tě.
Sám jsem se dřív v takové společnosti pohyboval a sám jsem to takhle nějak udělal. Dnes už ani nekouřím. Jsem o desítky levelů výš.

Je mi přes 30 a samozřejmě nejsem, tam kde moji vrstevníci, co nikdy nepropadli fetu, chlastu, automatům, atd.

Těm lidem, které jsem odstřihl je taky většinou přes 30. Jejich zábava? Pořád musejí hulit, šňupat a chlastat. Přijdou mi jak děti a sem rád, že se s nimi už nestýkám. Pár výjimek potkám / vidím max jednou za rok, a to mi bohatě stačí. Právě už si s nimi nemám, co říct a nechtěl bych být na jejich “nízkém a tupém“ levelu.

Někteří z nich dokonce dopadli hůř a zničili si celý život svou blbostí.

“ Jsem člověk, který rád dává. Dělá mi to dobře, miluji vymýšlení dárků“

Taky jsem to takhle měl, ale od těchto lidí se ti to nikdy nevrátí, naopak ti ještě vrazí nůž do zad, když to budeš nejmíň čekat.

Pak jsem přestal milovat, dávat a pomáhat, a teď se to tak trochu musím učit znova.


Jinak znáš to, někdo říká věci, které třeba tak nemyslí, nebo je nemyslí vážně, prostě chce jen v danou chvíli ublížit. Ale i když se omluví nebo řekne, že to tak nemyslel, tak ty už to třeba nikdy neodstaneš z hlavy, a kvůli takovýmto lidem, co neváží slova, zůstaneš “zakletá“, až do konce života.

Myslí, že když už si to jednou nastavíte tak, že si nadáváte a urážíte se, dokonce je tam fyzické napadání, tak že už to nikdy nepřestane. Už není cesty zpět jakmile tohle začne. Musíš najít nový vztah, kde takovéto věci nikdy nezačnou!

„má prostě takovou povahu“

Tohle bude znít tvrdě.
Možná to není povaha, ale prostě “feťácké chování“.
Možná to je povaha, ale ta povaha se mu změnila na základě užívání drog.

Neomlouvej ho!
Zbav se ho!
Zbav se všech těchto “trosek“, a jdi sama dál!
Je to dlouhá a těžká cesta, ale stojí za to!
Na konci cesty tě čeká velká odměna!
Lepší život!
Lepším partner!
Víc peněz!
Lepší lidé!
Láska a věrnost!

..
.
Smajlík  Slizký Úchyl je Zpět
01.04.2023 19:21:25
Vlastne by me docela zajimal tvuj pribeh. Proc jsi zacala brat a jak se to rak celkove stane. Taky shanet drogu porad dokola musi byt asi narocne. Ale ja obecne temto vecem nerozumim, ty asi vis, kam jit.

Jinak rada: bez drog by to dle meho nazoru bylo samozrejme jednodussi vsechno a mela bys prave trochu standardnejsi vyber. Jaky maa vztah sama k sobe? Tady by bylo vhodne odpovedet pozitivne, protoze od toho se to cele odviji. Pokud sama o sobe nemas vysoke mineni, potom snadno nechas ostatni lidi po tobe slapat. Mozna potom i stavis toho partnera tak vysoko, ze je tady konecne nejaka "atrakce", nejaka jistota, nekdo, u koho se muzes schoulit, kdyz ti bude spatne, takze uz nemusis snaset prikori zivota sama. Nemusi to byt uplne pravda, spis uvazuju nahlas.

1. Zbavit se drog a presmerovat se na neco zdravejsihi, co ti bude delat radost
2. Psychoterapeut a zamerit se na vztah sama se sebou
3. Neusilovat o vztah za kazdou cenu, kdyz nekoho solidniho na ceste potkas, ber to jako bonus

Asi tak bych to videla. Tve problemy muzou vychazet z tveho vnitrniho nastaveni. To se tyce i drog, takze klidne muzes zacit bodem 2.
Smajlík  ano
01.04.2023 17:15:01
Já moc nevím jestli tohle má řešení, spíš ne. Lidi, kteří berou drogy nejsou stabilní, i u pravidelných uživatelů marihuany, pokud to není tedy dvakrát za rok pravidelně, se změny ve vnímání reality a chování projevují. Nemůžeš chtít dobrého partnera, který užívá drogy, to je podle mě nereálný. I u čistejch lidí je problém sehnat někoho solidního, mezi narkomany je to podle mě nemožné. Jako znala jsem dlouholetý feťácký páry, ale v podstatě je spojovala ta patologie, ty holky byly na tom partnerovi úplně citově závislý a dost z těch kluků je posílalo na trasu a nebo je vyhodili s tím, že dokud nesežene prachy nebo drogy ať se nevrací atp., když drogy nedonesly, tak je zmlátili, fakt chuťovky, tento příběh se opakoval často.

Přestaň brát a najdi si čistýho kluka, tam bude aspoň nějaká šance, ale ne jistota.
 Sorayaaa
01.04.2023 16:25:24
Přečti si něco o závislém typu osobnosti, případně o závislé poruše osobnosti.

V první řadě je potřeba naučit se mít ráda a přijímat se. Pak se teprve dají budovat vyvážené vztahy založené na vzájemném respektu. Protože když ten druhý ví, že mu projde v podstatě všechno, tak se tak začne chovat.

Mě hledání vztahu sama k době pár desítek let trvalo, ale jde to.
 Anne-Marie Duchamp Žena29 Kategorie
01.04.2023 15:13:04
Z jistých důvodů by mě to téma bavilo. Než jsem došla k fetu. Ani se nezdá, že by ti ty drogy nějak vadily, no
 Loca Loca Žena98 Kategorie
01.04.2023 14:31:49
A jak přesně se takový partner prověřuje, děvče? V mém věku (a po tolika vztazích, jimiž jsem prošel) totiž už vím, že něco takového neexistuje.
 leafroller Muž21 Kategorie
01.04.2023 14:24:18
leafroller: vina žen je, že si měly svého partnera více prověřit a trávit s ním více času, poznat se lépe a zvážit, zda-li zde rodina je opravdu na místě, to z obou stran, ale muž, který chce rodinu s ženou kterou má rád a ona mu lásku opětuje stejným dílem, či někdo více a méně apod., nikdy nevznikne problematika samostatné, či oddělené péče o dítě. To by sis mohl ve svém věku už uvědomit. Samozřejmě člověk nikdy neví, zda-li druhá osoba nevycouve, či neudělá různá kritická rozhodnutí, nicméně zde se bavíme o velmi malém procentu jednotlivců. To že si většina partnerů udělá dítě a uteče od nich muž, protože není připravený na dítě, či s ní nechce žít, je mladý, chce si užívat apod., ne spíše o prověření vztahu a partnera samotného.

Celkově to je selhání obou jednotlivců, jelikož to může mít na dítě značné fatální důsledky apod., také nemusí.
Je mi jasné chlapče, že mě budeš chytat za slůvka a hledat, kde by ses mohl projevit, takže si můžeš ulevit, ale už na to nebudu dále reagovat.
 uvidissama
01.04.2023 14:13:25
"Když vidím, kolik žen je dneska samoživitelek, tak je mi až k pláči"..........takže je to jejich vina, že jsou samoživitelky?
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
01.04.2023 14:11:27
Hledáš si netáhla, co jsou fetky, odpad společnosti, kteří žijí ze dne na den, ani nerozumím tomu, jak můžeš jít do vztahu s někým, kde není vidět žádná budoucnost, to budete fetovat do konce života nebo co, mají vymytý mozek a mimo realitu, dá se říci, že i ty jsi mimo realitu a necháváš se unášet proudem mainstream s****k. Ale z toho si nic nedělej, takových holek jako ty je více než dost. Každá hledá svého "hrdinu" a pak brečí, jak má na hovno život. Máš šanci v 21 letech se razantně změnit vytáhnout se na vrchol a najít si kvalitní fungující vztah, je to jenom na tobě, jestli se zamyslíš nad tím co děláš nebo spadneš do těch svých myšlenkových pochodů.


Dneska ženy nechtějí kvalitní dlouhodobé vztahy a nebo možná ano, ale s jedinci, kteří na tento typ vztahu nejsou mentálně zralí a kdo ví jestli někdy budou.
Když vidím, kolik žen je dneska samoživitelek, tak je mi až k pláči, co to bude za x let za generaci, hlavně kolik bude, tedy spíše nebude, rodin. Společnost se pomalu, ale jistě rozpadá.
 uvidissama
01.04.2023 13:21:04
Mrzačka: Děkuji, něco na tom bude, stále se hodně emočně posouvám a když se kouknu třeba 3 roky dozadu, mám pocit, že jsem teď sežrala svět. Přitom mě toho ještě dost čeká. Zoufám, protože stále dokola opakuji to samé, vždy se nakonec dostanu do stejné situace a říkám si, kolikrát se ještě budu muset tak moc dojebat, abych otočila směr a změnila vzorec. Snad to přijde.
 sebedestrukční3style Žena21 Kategorie
01.04.2023 13:18:55
1. přestan brát drogy úplně
2. bud nějaký čas sama a dej si život do pořádku
 Mandarinka2424
01.04.2023 13:18:31
Já si hlavně myslím, že si pleteš lásku a zamilovanost. Láska je cit, který vzniká a roste dlouhodobě mnoho let. Ale podstatou vztahu musí být především přátelství. Pokud není tvůj partner současně nejlepší přítel, potom je něco špatně. Ve vztahu by lidé neměli být svázáni, ale měli by se těšit z přítomnosti druhého a současně by měli mít svůj vlastní život. Jinak je z toho ponorka a závislost, která končí špatně.
 leafroller Muž21 Kategorie
01.04.2023 13:11:57
leafroller: nevím, jak to napravit. hodně jsem na sobě pracovala v průběhu vztahů, dost jsem se změnila, ale pořád dělám něco špatně. co je tedy láska?
vím, že by člověk neměl milovat bezpodmínečně, ale nevím, jak to utlumit. ono to asi ani na sílu nepůjde, asi to mám nějak chybně nastavený.. co s tím?
mimochodem musela jsem si tvou odpověď přečíst vícekrát a rozdýchat to, čte se mi to těžko, máš pravdu.
 sebedestrukční3style Žena21 Kategorie
01.04.2023 13:09:11
Ono je to spíš o tom, že se učíš, jak vztahy a sociální interakce vůbec fungují. Je ti teprve 21, jsi ještě hodně mladá, a tak můžeš časem úplně klidně najít někoho, kdo se k tobě bude umět chovat jako k člověku...

captcha: CHUJ
 Mrzačka
01.04.2023 13:01:49
Tvůj problém je, že bereš vztahy a lásku jako obchod. Tak to nefunguje. Navíc zcela se někomu odevzdat, to není láska, je to spíš břemeno pro toho druhého.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk