Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1214392, vloženo 31.03.2023 18:48:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se obléknout na tekno?
Tekno názor

Ahoj jaký máte názor na tekno subkulturu?A co se temná týče? Byly jste někdy na teku? Já se chystám poprvé na Step Evolution7, nikdy jsem nebyla v přírodě na free teknu, ale poslední dobou cca od 19let to jsou dva roky se zajímám o tekno ale byla jsem jen v klubu a to jsem měla bundu a džíny nikdo nic neřešil. Ale jen by mne zajímalo jaké oblečení si vzít na venkovní tekno párty , bojím se toho no že nějak nezapadnu nebo tak no, nevím co se nosí za oblečení jiného než maskáče nebo tak, Jinak ještě by mne zajímalo že každý na teknu nebere drogy? Já je neberu ale jakože aby mi je tam nikdo nevhodil do pití hlavně tvrdé drogy jako pervitin nebo ketamin, nebo tak, ani nevím jestli bych nebyla jediná kdo není pod vlivem a ostatní ano a nějak bych se tam necítila divně. No jen doufám že tam budou i lidi který nic neberou . Jezdíte tam někdo sám? A mám si vzít stan nebo jak je to tak s ubytováním? Ve stanu nebo tak?
 luckie20 Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.04.2023 13:23:18
K ubytování - to je tvůj problém :) Já tam jel autem a v něm jsem i spal, pokud se tomu tak dá říct...
Smajlík  Camo
02.04.2023 13:21:18
Ahoj, kdysi jsem jezdil na tekno (venkovní akce). Na sebe vezmi si co chceš, nějaké obyčejné starší oblečení na ven, s ohledem na místo a počasí. Tam se na módu nehledí, hlavně na praktičnost protože si ho můžeš někde roztrhnout či umazat.

Drogy - s tím žádnou zkušenost nemám, jen jsem si dal v tamním teknobaru pár pivek, a měli tam vše mnohem levnější než v běžné hospodě!!
Jinak lidi jsem poznal vesměs pohodové, žádné rvačky nebo podobné excesy jsem nepozoroval.

Užij si to.
Smajlík  Camo
01.04.2023 15:58:31
gumáky a montérky s laclem.
 jiRka
01.04.2023 12:15:35
Na teky už pár let nejezdím, ale pohybuji se na okraji společnosti a znám spoustu lidí, kteří tyhle akce navštěvují. Samozřejmě drog. uživatelé nejsou jediní, kteří mohou mít rádi tuhle hudbu. Určitě tam bude spousta lidí, jako jsi ty, kteří si přišli poslechnout s čistou hlavou. Určitě tam bude část lidí, kteří tam přišli chlastat a kalit. A poslední část, budou ti, kteří pojí subkulturu tekna s užíváním různých látek. Věřím, že škála bude široká. Ale rozhodně se nemusíš obávat, že to pro tebe znamená nějaké nebezpečí. Míra nebezpečí je úplně stejná, jako kdybys šla sama na jakoukoliv jinou akci.
Neznám nikoho, kdo by někoho schválně zdrogoval. Vlastně ani nikoho, kdo by vůbec nabízel drogy někomu, kdo je nebere. To je hloupost a fáma. Z pohledu uživatele zcela zbytečný a nelogický čin.
Jen bych upozornila, neber si pití od nikoho, koho neznáš. Třeba když budeš v davu lidí a bude kolovat petka. Je totiž možné, že tam někdo něco naházel a popíjí to a ve stavech to posílá dalším lidem, protože "jim chce udělat stejně dobře, jak se cítí on". To myslím, že je časté.. člověk to nemyslí zle a nedojde mu, že to je nezodpovědné chování.. myslí to přátelsky a neuvažuje zrovna úplně čistě.
Pokud to budeš mít na paměti, budeš v cajku. A co se týče oblečení, holky se rády předvádí, nosí výrazné nebo odvážné outfity a makeup. Ale budou tam i lidi, kteří si přišli prostě zarubat a oblékli se obyčejně a pohodlně. + prakticky, takže oblečení, které můžeš zapotit, polít, umazat, atd. Je to čistě na tobě, v čem se cítíš.
Obdivuji tě, že plánuješ jet sama. Je to super! Já tohle moc oceňuji, protože mám problém chodit sama mezi lidi a štve mě to. Určitě je to šance si udělat nové přátele a něco fajnového prožít.¨
Kdybys měla nějakou otázku, klidně se mi ozvi.
Smajlík  sebedestrukční3style Žena21 Kategorie
01.04.2023 10:00:58
Já bych si vzal něco nepromokavýho na sebe asi i gumáky.
 Van Generator Muž30 Kategorie
01.04.2023 09:33:07
Zkušenost s teknem nemám, ale chodím na dnb. Vždy se oblékám tak, abych se já cítila dobře, takže nosím šaty i na takové akce.. zpravidla bývám jediná a všem je to fuk :)
Jinak do pití ti nikdo házet nic nebude, drogy jsou drahé, proč by se o ně někdo dělil s cizím člověkem.
Na tyhle otázky bych se zeptala spíš v nějaké fb skupině, tam ti poradí lépe.
 Ovecka888 Žena29 Kategorie
31.03.2023 19:14:19
Je to fríčko, tak si vem co chceš :) Ideálně něco co můžeš zprasit, nebo zničit. Já třeba jezdím s lidma, kdy si jeden vezme jen mikinu a druhej je vybavenej jak na severní pól.
Smajlík  takyftakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč