Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1214360, vloženo 31.03.2023 06:06:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je posilňovanie vhodné pre ektomorfa?
Ektomorf alebo astenik je ten od prírody vysoký a vychudnutý chlapec. Útla a tenká kostra a nevyvinuté svalstvo má od prírody.
No a ide o môjho Vikiho, lebo píšem o ňom a on je kvôli tomu veľmi nešťastný, lebo, chudák aj v skutočnosti od žien dostal hejty na svoju tenkú postavu a niektoré ženy mu priamo povedali, že ho nechcú kvôli postave.
Ale tu nejde len o to.
Tu ide aj o to, že on polroka cvičí.
Chodí do posilňovne 5-krát týždenne na hodinu a má silový tréning a aj ho vedie tam šéfujúci odborník.
Ale on proste nemá výsledky. On vôbec nezmužnieva.
On sa o tom rozprával a s tamtým spomenutým odborníkom a ten mu normálne natvrdo povedal, že on nepozná ektomorfa, ktorý by vyzeral mužne, len s výnimkou málo fanatikov, ktorým to stúplo do hlavy a cvičili nonstop, užívali zakázané veci a podriadili tomu všetko, ale to je podľa neho fanatizmus a choré.
No on mu proste povedal, že podľa neho chlap-astenik vôbec nie je vhodný na posilňovanie, lebo on nevie tak makať, ako ten, kto má svaly od prírody, čo astenik nemá takmer vôbec. Že Viktor potrebuje menej opakovaní a medzi sériami dlhé predstávky+sťažuje sa, že ho bolí chrbtica a svaly nikde, no a to je všetko definácia ektomorfa alebo astenika. Viktor vravel, že 3 mesiace cvičil s veľkou činkou (30kg) a tréner mu povedal, že by si mal pridať. Pridal si 5kg a on to už nedvihol, alebo dvihol a robil málo opakovaní a ďalšia séria o hodinu :D. Viktor rád je, je aj mäso, nehladuje, ale výsledok nikde nič.

Viktor je z toho dosť zakomplexovaný, ale on fakt maká, nie že nie, práve preto mi ho je ľúto, lebo on sa chodí do tej posilňovne doraziť a stále je taký vychudnutý a dievčatkovský, že je to až komické, ale to mu nepoviem.
 IvanaIvanova Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.04.2023 09:27:42
Posilování je tolik druhů, že je vhodné pro kohokoli.
 leafroller Muž21 Kategorie
31.03.2023 20:31:59
Vzhledem k tomu, že mu v hlavě vězí zrovna někdo jako jsi ty, tak za chvíli se bude posilňovat leda tak flaškou vodky.
 Posilňování
31.03.2023 17:28:39
Silově to není takový rozdíl, ten objem ale pak pomáhá, pokud jde o opravdu těžké váhy. Rozmělnuje stres a je to i nějaká dodatečná ochrana.
Ten objem je opravdu těžší získat, věkem se sice trochu upraví metabolismus, ale stejně. Je vhodnější na vytrvalostní věci, na dynamické věci, na věci, kde je potřeba vysoká relativní síla(hlavní vlastní vahou). Koukni na Adama Ondru.

Objem je ale také více o stravě a spánku než o tom tréninku. Tam může trénovat i to samé, jen s tím, že má kratší intervaly nebo se "dodělá" jednoduššími verzemi opakování. To ale ničí svalová vlákna.
 takyjeden
31.03.2023 17:11:59
jasně že může přibrat, já byl taky vysokej a hubenej... je to věcí volby správnýho tréninku a pak dobré stravy... co se tréninku týče - pokud se mu po roce cvičení nezměnilo tělo, asi dělá trénink typu "bro split", hodně doplňkových cviků a ty základní nedělá - má dělat bench press, dřepy, mrtvé tahy, overhead press, barbell row a pullups - všechno ostatní je jen "navíc" a "extra"... každej znalej člověk by se zeptal - "ok, po roce se mu nezměnilo tělo... a zvedá teda víc na tyhle základní cviky?"... nemůžeš zvedat trojnásobek než před rokem a mít pořád stejné tělo... a pak to jídlo, jestli žere dost - bílkovin a celkově... nemůžeš rok posilovat a po roce vážit stejně, to znamená, že vůbec nejíš... má žrát aby příbíral a pak může zase shodit trochu toho tuku, co nabere se svalama... ani nevim, proč to sem píšu - beztak má "odborníka" a ani se to k němu ode mě nedostane
 GrugVíGrugPoradí Muž31 Kategorie
31.03.2023 14:51:08
Tady to členění je mýtus. Když mákne, tak se změní. Stačí se naučit, jak posilování funguje a jak je to s živinami, a změna může být rychlá.
 4HAG
31.03.2023 10:35:29
Spominam si na iste "nevyspele" dievca z okolia, ktore aj v dospelosti vyzeralo az prilis detsky. Potom sa nejak vydala a odstahovala. Ked som ju po par rokoch znovu uvidel, bol som az prekvapeny jej sviezou krasou, kedze na jej rovesnickach uz boli uz typicke prvky zenskeho starnutia, no ona este stale vyzerala mlado. Proste zo skaredeho kacatka sa postupne vyvinula krasna labut.
Preto si myslim, ze prave tie zeny co kedysi pohrdali "nevyspelym" Viktorom, tie uz o par rokov, budu sa pozerat na Viktora velmi ziadostivo.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
31.03.2023 08:55:06
Myslim, ze Viktor je uplne normalny, zdravy chlap, stihlej postavy. Jeho jedinym problemom je velky nedostatok sebavedomia a komplexy zo svojej stihlej postavy. Zaroven Viktor je na chlapa az prilis citlivy a zrejme sa ho dotkol vysmech nejakej hlupej zenskej, za to, ze udajne "nema dost muznu postavu".
Ale vekom sa clovek meni a ti dnesni chlapi s muznou postavou, budu mat o par rokov velke brucho, ale Viktor len zmuznie. Zaroven si myslim, ze aj Ivana bude o par rokov ovela zenskejsia. D
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
31.03.2023 06:54:41
No vhodné ..... Asi mu neublíží, ale výsledek se dostaví za dlouhou dobu.

Každý to má jinak, někdo (jako třeba já) udělá pár cviků pár dnů po sobě a už vidí výsledek, někdo nemůže nabrat sílu za měsíc....
 Ladinac 123 Muž19 Kategorie
31.03.2023 06:14:21
Na Viktorovi je vidieť ako to dvíhanie ťažkých váh nie je pre neho, lebo on vravel, že po hodine v posilňovni je viac zničený ako po šichte v zamestnaní, kde tiež, aj keď len čiastočne, robí fyzicky.
Ale ja neviem ako mu pomôcť, ale áno, je pravda, že on má vážne také nepodarené telo. Na ňom nie je nič mužné. Jeho demotivácii sa nečudujem a len mi potvrdzuje, čom si vždy myslela, že ektomorf je sexi len v podaní dievčaťa, tam je to najsexi typ postavy, ale u chlapa až odpudivé. A Viki je mega ultra astenik, no, čo už.
 IvanaIvanova Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk