Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214358, vloženo 31.03.2023 00:24:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tiktok ztracené holky
Tak je konec. Několik měsíců jsem na tiktoku sledoval jisté holky, pečlivě vybrané, vždy opsal z YouTube videa ty dlouhé přezdívky a těšil se z těchto dívek, co tam předvádějí jisté věci, jistý fetish dejme tomu. Pak se mě jakoby videa jevily jako obrázky a nejely jak video, tak jsem se podíval, jestli jsem přihlášen a cosi user 5456846415647647468748468. Tak si říkám nějaká chyba, to znamená, že jsem odhlášen, toto není moje jméno. Tak jsem dal odhlásit. Pak se znova přihlašuju, a zjistil jsem, že ten profil, kde jsem byl se mě neuložil a nevím, jak jsem se tam přihlašoval. Měl jsem pocit, že přes google tak to dávám a ten profil nemá žádné follow. Tak jsem to spletl, byl to jiný a ten už v životě nenajdu protože si prostě nevzpomenu. Asi 50 těžde uložených holek je pryč. Teď musím zase znova ty videa a po jednom si hodiny a hodiny ulkádat ty holky, co se mě líbí, některé už nenajdu. To mě neskutečně narsalo, proč tam ten pičiprofil není uložen, jako všechno ostatní na celým internetu.
 uchyl chylek Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.04.2023 10:04:49
Řeknu ti takové malé tajemství: žádná z těch holek o tobě nemá ani ponětí a že slintáš nad nimi je jejich cíl, ale opravdové setkání by ti žádná nenabídla. Trošku trapné na tvůj věk, je to stejné jako kdyby sis ukládal videa na phubu a jsi měl nervy, že je nemůžeš skrze slečny najít. Ale co přesně? Jen dokola čumět jako tupý? Tik Tok je nehorázná degenerace. Jsi přesně ten typ, který by ještě posílal prachy, na takové ňoumy ony čekají. :D Ale chápu, hloupý kdo dává, hloupější, kdo nebere.
 Network Dogg Žena24 Kategorie
01.04.2023 03:22:26
To je schválně, abys jim dal follow znovu a ony měly pocit, že je sleduje víc lidí a aby nešly ke konkurenci.
Smajlík  Qwertz
31.03.2023 15:33:11
Já jen doufám, že ti není 33, ale 13.
 Buřty na medu
31.03.2023 08:55:54
Tak jim napis do Ciny, ze takhle by to s tim spehovanim teda fakt neslo.
 lolPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč