Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214357, vloženo 30.03.2023 23:55:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nepřeju jim to
Nevadí mi, že se někdo narodil jako miliardář. Nevadí mi, že někdo za kopání do míče bere miliony dolarů. Nevadí mi že modelka za pár nahejch fotek vydělá randál.

Vadí mi když infantilní jůtůber vydělává půl mega videama bez obsahu, nebo že holka ukáže mindžu za mega na onlyfansu.

Myslíte že je to jen tím, že na to první jsem už zvyklej a to druhý je nový? Nebo je v tom něco jinýho?
 KorektniReditel Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.04.2023 10:11:12
Jejich věc.

Ten, kdo posílá peníze ví, co dělá, nikdo jej nenutí. Jestli platí za lístky na fotbal, na výstavu a nebo za něčí akt je zcela úhel pohledu na trhu, kde každý má svého poptavatele.

Mám sice na pherečky a onlyfans "modelky" svůj názor, ale že bych jim vyloženě nepřála úspěch nebo finance? Každý svého štěstí strůjcem a co se týče youtuberů, mnohdy za tím stojí nápad, zpracování, střih, jakási iniciativa něco natočit. Pro tebe to obsah nemá, jiní si to rádi pustí a koukají nebo si u toho vaří, třeba.

Kdy už pár jedinců na Zpovědnici pochopí, že i jejich pohledy jsou jen úhly a ne něco, co by mělo udávat vždy ten správný směr? Prostě se smiř s tím, jak to je a zaměřuj se na něco, co je ti přínosem. Takové zbytečné hejty jsou o ničem.
Smajlík  Network Dogg Žena24 Kategorie
01.04.2023 09:44:34
Myslím, že je v tom tvoje poznání, že jsi totálně kničemu.
 leafroller Muž21 Kategorie
01.04.2023 04:05:12
Jde snad jen o to, co si člověk z toho obrovskýho Internetu vybere sám pro sebe a v čem vidí hodnoty, které uznává.
To ostatní musí jít prostě mimo. Nebrat vůbec na vědomí a jet ve svých kolejích. Jnak by se jeden slušnej moh' klidně i zbláznit. Pěstuj si jen takový okruh svých zájmů a ostatní odkopni nebo zhodnoť po svém a odkopni! Nejde věnovat pozornost všemu co se okolo děje.
VYTVÁŘEJ SI VLASTNÍ ZDRAVÝ NÁZOR!
 Quakie Muž78 Kategorie
01.04.2023 00:52:13
Jsou v tom předsudky a to, že lidem nepřeješ "snadný" úspěch a pravděpodobně kde co považuješ za nefér.

Bolavá pravda je to, že naprosto každý má dnes svobodu se projevit, zaujmout dav a možnosti dostávat příspěvky od sledovatelů, kterým má daný člověk dát co k dobru.

A myslím si taky to, že nejvíc to štve lidi, kteří sami co k dobru dát nemají, nebo mají pocit, že je podobní jůtubeři a vyprsené streamerky nějak zastiňují.

Taky nad spoustou věcí náhodně kroutím hlavou, ale nejlepší je to brát tak, že ti lidé prostě mají svému publiku co dát. A je jedno, že to není např. hudební či taneční talent, nebo cokoliv, co bych JÁ SAMA považovala za opravdu úctyhodné. Oni prostě mají něco jiného a funguje jim to. Nejde aplikovat vlastní hodnoty na druhé. Nebo to jde, ale budeš se zbytečně rozhořčovat a rozčilovat, a nedá ti to v konečném důsledku vůbec nic.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
31.03.2023 23:57:27
Zklidni hormon Andreo, psychicky nevyrovnaných holek mám už ve svým okolí víc než dost. Nepotřebuju další. Jestli jsi tak moc paranoidní, tak si po sto padesátý změň přezdívku.
Smajlík  Hlas ve tmě
31.03.2023 23:03:48
modelka nemusí být nutně prostitutka, ale často tak skončí xdd spousty slavných modelek konci někde v porno časáku, bohužel
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 23:02:08
Hlas ve tmě:

xd jezis dej mi pokoj
najdi si jinou zábavu než mě stalkovat
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 20:42:52
Roztomilé zlobivé: Dobře Andreo, ale přece nemůžeš čekat od lidí, co nazývají modelky prostitutkami, že jim budou vadit katoličtí řiťopichové.
 Hlas ve tmě
31.03.2023 14:53:13
https://tinyurl.com/2yzh9j97


tady je snad lepší odkaz
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 14:50:18
https://www.kurzy.cz/zpravy/414154-cirkev-ukazala-ucty-kolik-dostava-od-statu-a-za-co-utra - ci-prehled/ -

Tohle mě štve teda daleko víc. Copak nějací influenceři oproti tomu..
Smajlík  Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
31.03.2023 12:21:01
Když je někdo ochotnej platit děvě za to že vystavuje pipinu, byť porna je plnej net zadara, co už.
Někde ty prachy skončit musí, na spořáku, v investicích, za žrádlo, za drogerku, za chlast, v automatech, či na kontě internetové moderní dě*ky.

Ale jelikož fotky nahejch bab umí už generovat AI, asi jim nezbude než jít makat.
 Butcher
31.03.2023 11:49:47
mě to nevadí u těch holek z Of mi jen vadí že to normalizují a přitom to spadá do kategorie lehká děva. Hned vedle striptérky a děvky dokonce bych tyhle dvě profese řadil nad of protože tam jsou věci daný to of je spíš taková hnusná manipulace a somrování.
 Firbl Muž36 Kategorie
31.03.2023 11:09:39
Existuje několik faktorů, které mohou hrát roli v tom, proč někteří lidé považují výdělky z jistých činností za akceptovatelné, zatímco jiné považují za neakceptovatelné. Některé z těchto faktorů mohou zahrnovat:

Kultura a společenské normy: V některých kulturách a společnostech jsou určité činnosti, jako například sport nebo modeling, ceněny a považovány za prestižní, zatímco jiné činnosti, jako například natáčení videí na YouTube, mohou být považovány za méně hodnotné.

Úsilí a pracovní náročnost: Lidé mohou mít tendenci považovat práci za méně hodnotnou, pokud se jim zdá, že pro ni není nutné vynaložit velké úsilí nebo pracovní náročnost. To může vysvětlovat, proč někteří lidé považují výdělky z jůtůberů za neakceptovatelné, zatímco výdělky sportovců nebo modelů považují za akceptovatelné.

Hodnota obsahu: Lidé mohou mít tendenci považovat práci za méně hodnotnou, pokud neobsahuje mnoho obsahu nebo se jim zdá, že není prospěšná pro společnost. To může vysvětlovat, proč někteří lidé považují výdělky z videí bez obsahu za neakceptovatelné, zatímco výdělky modelů nebo sportovců považují za akceptovatelné, protože jejich práce může být vnímána jako zábavná nebo inspirativní.

Emoce a osobní preference: Nakonec mohou hrát roli také osobní preference a emoce, jako například pocit nespravedlnosti nebo znechucení z určitého druhu práce. Tyto faktory mohou být subjektivní a mohou se lišit mezi různými lidmi.

Celkově lze tedy říci, že vnímání výdělků z různých činností je závislé na mnoha faktorech a může se lišit mezi různými lidmi v závislosti na kultuře, osobních preferencích a dalších faktorech.
Smajlík  Umela inteligence
31.03.2023 11:03:14
Tak mě tohle zrovna nevadí.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
31.03.2023 08:13:11
Já ocením úspěch tam, kde byla dřina, pot a slzy :-) Fotbalista a modelka, tam k tomu úspěchu vedla dlouhá cesta s hodinami tréninků, přísnou dietou a disciplínou.

Dítě miliardáře - hmmm tam nevím, nemusí řešit peníze, ale zase se od nich asi hodně očekává.

Influenceři - je to druh práce, natočit a sestříhat videa, vystavit veřejně své soukromí, to není nic jednoduchého.

Onlyfans - to je asi druh prostituce? Zajímá ještě někoho morálka? Tady nevím, na tohle jsem už moc stará. Zatím nemám názor.
 Rozálie
31.03.2023 07:42:53
Nedávno jsem o těch sportovcích taky přemýšlel. Že na rozdíl třeba od daleko potřebnějších povoláních jako jsou třeba hasiči nebo doktoři, tihle vydělávají miliony dolarů. Na druhou stranu tuhle šanci má každý, respektive je tady ta možnost, že když budou nejlepší, budou na tom stejně. Akorát tohle právě není pro každého, ne každý má k tomu ty správné dispozice, talent, atd. Tak je třeba to brát prostě jako fakt.

V tom druhém případě mi to jako závist trochu připadá, že na rozdíl od těch prvních, kteří na to musí mít vlohy a talent, tak tihle pro to nemusí dělat skoro nic a taky jsou v balíku.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
31.03.2023 02:37:37
Nepřekvapilo kdo - Ne misogyn ale mizantrop! Dezolát možná ale ne Babišovský.
Smajlík  Nepodara Muž39 Kategorie
31.03.2023 02:21:59
Mě ještě víc vadí, když jsou nějací dementní influenceři pak zvaní na debaty jen proto, že jsou známí, a pak tam jen omílajou mainstream bez zamyšlení se a když jim někdo inteligentně a fakticky protiargumentuje, tak jen dementně na to kývnou a dál si jedou své.
 Emil
31.03.2023 00:36:52
Nová odvětví zábavního průmyslu jsou stejně relevantní jako ta dosavadní. Že se ozval zrovna babišovský dezolát a misogyn Nepodara mě nepřekvapuje.
 Nepřekvapilo kdo
31.03.2023 00:26:27
Jsou to všichni zazobaní paraziti a prostitutky. Povaleči z kaváren do polí a továren.
Oni by to potřebovali jako tu sůl.

To je zvrhlost tohoto světa že vůbec něco takové umožňuje. Prostě dekadence.
 Nepodara Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč