Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214354, vloženo 30.03.2023 22:38:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pokračování
Dnes jsem sem již psala zpověď o tom, že je můj děda na JIPce kvůli tomu, že mu dělali katetrizaci při níž zjistili, že má ucpanou cévu, do níž mu zavedli stent. Teď jsem se dozvěděla, že mu při tomto zákroku praskla jiná céva blízko té, do které mu dávali ten stent a že to ještě není růžové. Babička neví, jakým způsobem mu tu cévu ošetřili a já se více nedozvím, protože děda vyplnil, že můžou podávat informace pouze babičce. S dědou jsem mluvila a ten mi řekl, že je z nejhoršího venku, protože tohle neví. Babička bude vědět více zítra. Já jsem úplně na nervy.
Měl být pouze 20 minut na katetrizaci a místo toho byl na sále 3 hodiny a ještě babičce oznámili, že se prý moc často nestává, že by jim při tomto zákroku praskla céva. Děda je v nemocnici v Liberci. Proč ho okamžitě nepřevezou do Prahy, kde dělají bypassy, kdyby ho okamžitě potřeboval?
 Elinda Žena32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.03.2023 11:07:44
Tak doktoři musí vědět jak rychle je potřeba udělat zákrok. Neboj, děda není první pacien. A z LBC do Prahy převoz taky trvá.
Jinak v LBC je dobrá nemocnice.
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč