Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214322, vloženo 30.03.2023 13:30:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ekonomika, evoluce a psychika lidí
Přijde mi že se jako lidstvo soustředíme na vysoký a rychlý evoluční skok co se týče materiálu, techniky, že zapomínáme na jednoduché lidské podmínky jako svoboda, klid, relax a z čeho že pramení jistota a, rovnováha člověka.

Proto že naše doba je plná nejistoty a psychické problémy, stres a strach vedou k dalším hádkám s lidma v práci i rodině.
Myslím že jsme projely tu čáru, ty hranice kde to bylo ještě snesitelné. Psychika lidí i zdraví a nespokojenost a s tím spojené nemoci budou narůstat. Kam jako lidstvo směřujeme je smutné.
 Anonnymouse E-MAIL: Spike.xx.vk@gmail.com  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.03.2023 18:37:13
Neřekl bych, že se na to soustředí lidstvo, ale pár lidí a skupin. Většině lidí se ale samozřejmě žije špatně v ekonomické nejistotě a strachu o základní potřeby, a tak se snáze dají ovlivnit.
 takyjeden
30.03.2023 16:15:51
Souhlasím, také se mi nelíbí směřování současného světa. Rozhádanost a soupeření, nejednotnost názorů, rostoucí množství omezení a pravidel...
 Jackie Stewart Muž25 Kategorie
30.03.2023 13:42:45
napsals-
Přijde mi že se jako lidstvo soustředíme na vysoký a rychlý evoluční skok co se týče materiálu, techniky, že zapomínáme na jednoduché lidské podmínky jako svoboda, klid, relax a z čeho že pramení jistota a, rovnováha člověka...
---
Lidstvo, to je hodně obecný pojem. Lidstvo, to je "souhrn" miliard lidí. Tedy je to jakoby obrovská množina lidí, do které je zahrnut např. :
Nějaký zemědělec v Brazílii, který se podílí na vypalování deštných pralesů
Nebo např. nějaký šejk odněkud z arábie, kterej neví, co by si ještě poříil (z rozmařilosti) za peníze vydělaný těžbou ropy.
Nebo např. nějakej dělník v ČR
atd. atd. atd.

Napsals-
Kam jako lidstvo směřujeme je smutné
---
Ano, je to tak, že vyhlídky nejsou optimistické
 LDV Muž46 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč