Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1214318, vloženo 30.03.2023 12:47:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Češi žerou děti?
Teď se diskutuje na tohle téma, třeba tady:
https://medium.seznam.cz/clanek/z uzana-valkova-cesi-zerou-deti-5638

IM HO existují nějaká nepsaná pravidla, jak by se měly chovat děti na veřejnosti a jak by je měli rodiče vychovávat, aby jim děti nedělaly ostudu.
Holt někteří rodiče chtějí, aby jejich děti byly vychovány "moderně", tak ten restauratér si dovolil ta "nepsaná pravidla" napsat.
A potrefené husy (a husáci) kejhají.
 Yarda Muž70 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.03.2023 21:49:05
autism: a co bys proboha dělal ty, kdyby ti řvalo děcko v obchodě, že chce čokoládu?
Jediná možnost ho utišit je, že mu tu čokoládu koupíš a ne jen jednu, všechno na co si ukáže.
A to je právě ten problém, vůči kterému se vymezuje ten majitel restaurace.
Jiné řešení, mnohem správnější a užitečnější pro toho malého človíčka je mu rázně vysvětlit že takhle ne, takže ho důrazně okřiknout případně rozdat pár na zadek.
Když neurčíš dítěti jasné hranice, do budoucna mu tím dost ublížíš...
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
30.03.2023 20:45:14
Je mi úplně jedno, jako formou kdo děti vychovává. Ale nevychovaní spratci nemají co dělat v restauraci, kavárně, i jinde. Vadí mi, když si jdu někam na oběd, a malí smradi tam dělají kravál, otravují kolem stolu atd. Nedivím se tomu restauratérovi, že to tam napsal, protože tím, že tam přijdou lidi se svými nevychovanými spratky mu odcházejí slušní zákazníci. Když se dítě neumí chovat, tak ať je doma a neotravuje.
Smajlík  fimisek
30.03.2023 15:13:51
Ten článek je divný, kritizuje nepříjemnou atmosféru,ale sám je napsaný v nepříjemném duchu. Něco jako když Čech říká, že jsou Češi hrozný národ.

Stejně autorce vadí jen to,že matka s děcky nemůže tam,kam chodívala bez nich. Ale řešením není vpustit řvoucí děcka všude, řešením je přetrhnout pupeční šňůru s děckama a svěřit je na hlídání i otci, chůve, kamarádce, sousedce, babičkam, dědečkum a vůbec širší rodině. Jenže to bysme museli koukat dal než na svůj frnak a víc se zajímat a starat o druhé, aby nám to chtěli vracet. Holt individualismus nemá jen výhody.
 Teq
30.03.2023 13:52:43
"IMHO existují nějaká nepsaná pravidla, jak by se měly chovat děti na veřejnosti a jak by je měli rodiče vychovávat, aby jim děti nedělaly ostudu."

- Neexistují.

Já osobně když někde jsem, třeba v sámošce a dítě se nějak chová (třeba břečí, že chce čokoládu), tak mě osobně to nevadí, protože chápu, že dítě je dítě. Co je mnohem horší je rodič, který na něj začne řvát, že dostane na zedek apod... ne jen, že je to cringe, ale IMHO tohle dělá mnohem větší ostudu.

"aby jejich děti byly vychovány "moderně"" - myslíš jakože nebudou dostávat rákoskou? Pak jsem zcela pro moderní výchovu :))

"A potrefené husy (a husáci) kejhají." - jj boomeři tvého typu vždycky kejhaj, když někdo navrhne jiný způsob výchoví dětí, než jsou fyzické tresty a řvaní.
 autism-offPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč