Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214308, vloženo 30.03.2023 08:46:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah z rozumu?
Poměrně kratce po rozchodu po dlouhodobém vztahu jsem potkala jiného muže.
Můj ex byl můj vrstevník a tento je o 10 let starší, ale brala jsem to spíš jako plus, že už bude mít "rozum".
Je mi s ním moc dobře, je na mě hodný a ještě jsme spolu po měsíci nespali, pro co má on pochopení, že se moc neznáme a není kam spěchat, naopak je mu i sympatické, že nejsem typ co dá každému.
Já mám ale bordel v hlavě a přemýšlím jestli ho vůbec chci. Mám stavy, že se cítím zaláskovaně, jsem nadšená z toho jak se ke mně chová a chci být s ním. Jindy ale se musím i lehce nutit ho jen políbit, že to tak úplně necítím.
Zlobím se sama na sebe, že on je ideální, chtěla bych takového muže a co bych ve svém věku chtěla, zamilovanost jak v pubertě?
On se chová, že je že mne hotový, kouká na mě jak na obrázek a skládá mi komplimenty jak jsem krásná, štíhlá, úžasná..
Včera jsem si říkala, že bych to už měla rozseknout, pozvat ho k sobě a vyspat se s ním. Z toho mám smíšené pocity, i bych i chtěla, chybí mi to, ale pak jsem to obrečela, že vlastně nevím...
 Karolínka druhá Žena32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.03.2023 20:10:15
Prostě se s ním vyspi a rozsekne se to samo.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
30.03.2023 14:40:53
To psala třicetiletá baba nebo emo šestnácka jež neví co chce?

Chudák chlap.
Smajlík  Butcher
30.03.2023 13:15:16
napsala jsi:

Já mám ale bordel v hlavě a přemýšlím jestli ho vůbec chci.
--
Je možný, že se mýlím, ale připadá mně to tak, že si sama sobě nehceš přiznat pravdu a sice pravdu, že bys toho muže chtěla především jako dobrého kamaráda (minimálně na neurčenou dobu), ale nechtěla bys s ním mít sex. A skutečnost sama před sebou "maskuješ" jakoby bordelem v hlavě.Znova zdůrazňuju, že je možný, že se mýlím. Napsal jsem napsal můj dojem na základě toho, jak jsi napsala zpověď.

napsala jsi-
Zlobím se sama na sebe, že ....
---
Když se dá budeš zlobit takto na sebe, tak si ten problém budeš jen komplikovat. Jaký má mít někdo pocity, to si člověk nemůže jakoby úplně "nastavit" (nebo "zapnout") jenom racionálním uvažováním. Cítění (myšlenky, prožívání) lidí jsou jakoby "směska" racionálního uvažování, pocitů, emocí atd.

Toho muže pravděpodobně dost fyzicky přitahuješ a je možný, že je dost natěšenej na sex s tebou a že je ochotnej čekat třeba i čtvrt roku. Problém je, žášeň při milování si ale nemůžeš jakoby nařídit. Pokud by to milování bylo od tebe jakoby "mechanické" (jakoby z "přinucení se" na základě racionální úvahy - třeba proto, abys ho nezklamala) , tak je možný, že časem by to tomu muži začalo vadit.
 LDV Muž46 Kategorie
30.03.2023 13:14:02
A co chceš od života? Chceš rodinu a otce dětí nebo nejkompatibilnějšího nejláskovnějšího partnera a o rodinu vůbec nestojíš?
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
30.03.2023 12:41:49
Pokud toho ex už nemiluje, tak je jedno, jestli se s někým seznámila hned nebo třeba za rok, dva. Podle mě by to dopadlo skoro stejné, spíš jde o to, jak moc jsou spolu kompatibilní (jestli to je ten pravý), či jaké má člověk to vnitřní nastavení (jestli mu tam občas ty city naskočí třeba později nebo buď hned nebo vůbec).
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.03.2023 12:07:06
Taky bych radši šla do vrtsevníka než o 10 let staršího, zdá se mi to už jako velký věkový rozdíl. Znám chlapi, cop mají o tolik mladší baby, ale to jsou CHLAPI - prostě z nich jde ta moudrost, laskavost, vzájemně se oba milují. Jakmile si nejsi jista - s jakýmkoli mužem - radši bych se rozešla. Radši dej na svou intuici. Jo a s chlapama se spí až po několikl měsících chození, jakmile to na tebe zkouší na první, druhý schůzce - jde mu jen o postel, to říkám obecně.
 Mandarinka2424
30.03.2023 11:55:43
Je blbý, že ses pustila do dalšího vztahu dřív, než jsi zpracovala ten předchozí. Z čehož zejména podle mě pramení ta nejistota a proměnlivost. Samozřejmě je v pohodě nespat s někým po první schůzce (i prvních pár), i když zároveň sex vyplaví spoustu hormonů a podobných věcí a třeba paf být začneš. A třeba taky ne, to se špatně odhaduje...
 tralanka
30.03.2023 10:53:24
Moje rada pro vás je, abyste si dali dostatek času na zvážení svých pocitů a potřeb. Pokud nejste jistá, zda se s novým mužem chcete vztahově spojit, měla byste to respektovat a nežádat po něm vztahovou intimitu, dokud nebudete připravena. Můžete mu otevřeně říci, že potřebujete více času na zvážení, jaké jsou vaše pocity a co vlastně chcete.

Dále se zamyslete nad tím, zda jste opravdu připravena na nový vztah po rozchodu s dlouhodobým partnerem. Není neobvyklé cítit se zoufale po rozchodu a hledat náhradu za ztracený vztah, ale může to vést k tomu, že budete vztahově závislá na novém muži, což může být pro oba nepříjemné a narušit to, co jste si vytvořili.

Je také důležité, abyste si nekladla příliš velké nároky na sebe a své emoce. Pocit zamilovanosti je přirozený a normální, ale není nutné se rozhodnout okamžitě. Doporučuji si udělat čas pro sebe, aby se vaše mysl uklidnila a abyste si mohla vyjasnit své pocity a potřeby. Pokud budete mít stále problémy s rozhodováním, můžete se obrátit na odborníka, jako je psycholog nebo terapeut, kteří vám mohou pomoci s vašimi rozhodnutími a emociemi.
Smajlík  Umela inteligence
30.03.2023 10:45:21
No, za mě, řeknu to neromanticky. Podle mě je problém právě v tom, že jste spolu ještě nespali. Ono to u vás žen bývá tak, že sice ten chlap na tu ženu může být hodný, milý a kdesi cosi, ale pokud nemá ten "drive", tak ta žena si to vyhodnocuje podvědomě tak, že není asi úplně ten alfa samec, ze kterýho by byla jak smyslů zbavená. Pak prostě nevíš. On ti hodně lichotí, ale chce tě opravdu, když je tak zdrženlivý? Opravdu se k tobě hodí? Jsi opravdu pro něj tak žádaná? Tohle si myslí tvůj mozek.
Naopak, když je nějaký chlap, který vlastně má hrozný vlastnosti, není ani tak milý k té ženě a ani se reálně k sobě moc nehodí.. ale osouloží jí do týdne.. ne, že jí do toho donutí, ale prostě jí dokáže tak svést a vzrušit, že mu dá, a to klidně velmi brzy.. Tak ženě se v hlavě sepne něco, co jí dá tu umělou zamilovanost, nebo i autentickou a ona na něm visí.
Takhle to prostě funguje. Nevím proč to u žen tak funguje a ani se mi to nelíbí, protože sám bych si ten svět přál tak, aby se ty lidi dýl poznávali, aby nebyla ta žena tak "laciná". Ale viděl jsem to nesčetněkrát a prostě vy ženy takhle fungujete.
Co ti poradit? Nevím přesně. Pokud se s ním vyspíš ty, z tvojí iniciativy, tak se to může a nemusí zlepšit, ale podle mě hrozí, že stejně ten zmatek budeš mít v hlavě dál.
Možná by bylo lepší hledat dalšího, i když je tam zase riziko, že to bude nějakej hajzl. Jo, vztahy jsou hodně těžký. Nejvíc bych ti přál, abys narazila na někoho, kdo bude mít ten náboj, vyspí se s tebou rychle a kvalitně a zároveň bude hodnej a bude chtít s tebou zůstat. Ale uznávám, že toho je jak šafránu.
Ale když nad tím tak přemýšlím, asi se s ním můžeš vyspat. Nic tím neztratíš. Zkusíš. Už jsi přece jenom dost dospělá a určitě jsi měla i víc mužů, tak už je to jedno.. Ale zase pokud se ti do toho moc nechce, nevzrušuje tě nebo tak.. tak to se zase do toho nenuť. To určitě ne.
 Brainstorming123 Muž33 Kategorie
30.03.2023 10:27:42
Jinak jsem zažil něco podobného s mou předposlední vážnou známostí. Sympatie tam byly, ale z mé strany žádná velká zamilovanost. Musel jsem se nutit do toho, abych za ní vůbec jel, líbání taky nic moc. Měl jsem ji rád, hrozně se mi líbilo, jak se ke mně chová, jak je inteligentní, rozumná, věrná, vtipná, atd. Ale jak se ke mně hezky chovala, tak ty city tam pak po nějaké době naskočily. Pořád jsem ji nějak bláznivě nemiloval, ale měl jsem ji hrozně rád a dokázal jsem si představit, že bychom spolu měli dítě a už spolu zůstali.

Takže to tam klidně naskočit může, ale nemusí. Na nějaké bláznivé zamilování bych ale asi úplně nečekal. Jednak už přijít nemusí a jednak je to často tak, že tam bude tohle, ale zase tam bude průser něco jiného (bude to děvkař, bude nespolehlivý, nemakačenko, alkoholik, lhář, atd.).

Být tebou, dal bych tomu ještě nějaký čas a pak uvidíš, jestli se ty city k němu nějak probouzejí nebo ne.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.03.2023 10:25:46
Karolíno, to jsem nechtěla říct. Přitažlivost musí být ve vztahu jinak to nemá cenu. Stejně jako oboustranná zamilovanost..
Spíš jsem nepochopila jak píšeš, že se s ním nedokážeš rozejít, protože je “moc hodný”… Proč s ním tedy jsi, když k němu nic necítíš?

Jinak co jsem napsala jsem spíš myslela obecně. Tvou situaci neznám
 Omega33
30.03.2023 10:25:35
Frank: no.. u předchozího vztahu jsem tento problém neměla. Na to, kolik mi je, tohle těším poprvé.
Smajlík  Karolína Druhá
30.03.2023 10:23:42
To je normální, že nevíš. To je nejpoužívanější ženské slovo. Ne nadarmo se říká, že nevíte, co chcete, ale chcete to hned :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.03.2023 10:18:44
Omega33: tak tomu moc nerozumím co mi chceš říct. Já jsem chtěla sdělit právě to, že si jeho chování vážím a takového partnera rozhodně chci. Ale ne jen kvůli tomu..
Možná mi vyčítáš, že jsem se do něj nezamilovala a ty budeš někdo, kdo je taky hodný a když ho hned kvůli tomu někdo, koho chce, nemiluje, tak je špatný.
Tady to bude asi spíš o přitažlivosti než chování, nebo nevím..
 Karolína Druhá
30.03.2023 10:13:13
Ty jsi ten typ, který nedokáže vstřebat to, když je k němu někdo milý…
Je to určitý problém dnešní společnosti, která lidi učí, že hrozně cool je když jsou všichni drsní. Pak přijde někdo kdo Ti dává komplimenty a ty vůbec nevíš jak to uchopit. Zjevně s tím máš problém…
V dnešním světě plném sra**k je to naopak plus, protože věř, že bude hůř..
Chápu, že někdy to může být i népříjemné pokud je toho moc.
Ale Tvá úvaha, že se s ním nemůžeš rozejít, protože je “moc hodný” je první krok k celkovému rozpadu…
Nevážíš si dobrých lidí kolem sebe. Tak si to užij..
PS - já žiji ve společnosti, kde si lidé skládají komplimenty v podstatě neustále. Ať už je to díky hezkému oblečení, povaze nebo čemukoliv jinému. Den to udělá hezčí a hlavně to nikdo nerozpitvává..
 Omega33
30.03.2023 10:09:59
Učitel? No tak to bude ještě horší. My muži máme už sami od sebe tendence furt někoho poučovat a na ženy a jejich myšlení koukat poněkud přezíravě. To pozoruji i u sebe, ač je se mi to příčí.
 Ggrrff
30.03.2023 10:05:02
Ggrrff: moji vrstevníci často chtějí už spíš holky kolem 20-25 a nemám jim to za zlé. Často se bojí, že žena 32 už bude chtít děti a muž 32 má pocit, že má ještě čas.
Jinak jak píšu v úvodu, s vrstevníkem jsem byla.
Ale máš pravdu v tom, že lehkých náznaků toho, že je takový otcovský a poučující, si všímám.. Ale on je profesí vyučující.. jinak děkuji za podnět, je fakt, že si říkám, že se mi líbí spíš muži starší ode mne tak o 3-6 let..
 Karolína Druhá
30.03.2023 09:59:10
Jindy ale se musím i lehce nutit ho jen políbit, že to tak úplně necítím.
Zlobím se sama na sebe, že on je ideální,
------------
Za tohle se nemůžeš na sebe zlobit. Že si něco v hlavě určíš že má být to pravé, ale NENÍ to tam, tak prostě není... přes to vlak nejede.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
30.03.2023 09:55:39
Jojo, o deset let starší, působí tak moudře, skoro jak otec. Vy ženy jste od přírody naprogramované na hledání ochránce pro sebe i pro potomstvo. Jenže si dej pozor, on tě může brát jako (oproti sobě) mladou a nezkušenou, on bude vědět všechno lépe a postupně ti nalinkuje koleje, ze kterých nebudeš moci uhnout. Kdyby vy, ženy jste se dokázaly nad ty pudy povznést a randily spíše s vrstevníky a spolu objevovali život. Je to sice méně pohodlná cesta, ale dobrodružnější a nakonec uspokojivější pro obě strany. Pár kamarádů a kamarádek to takhle má a zjevně se jim to osvědčuje.
 Ggrrff
30.03.2023 09:31:20
Len aby nebol až moc múdry a nemútil ti hlavu. Nenáhli sa, mesiac nič nie je.

"On se chová, že je že mne hotový, kouká na mě jak na obrázek a skládá mi komplimenty jak jsem krásná, štíhlá, úžasná."
To mi príde, že ťa tým skôr odplaší, alebo si to doposial nezažila. Mladšie ženy sú toho už presýtené.
 No worries Muž32 Kategorie
30.03.2023 09:25:43
Jitrnice: moc děkuji za reakci, taky si říkám, na druhou stranu ale proč by se se mnou "otravoval" tak dlouho. Pořád mi říká, že chce být se mnou a působí na mě upřímně zamilovaně, což mi to ale spíš komplikuje, protože kdyby to tak nebylo, nebylo by to tak těžké prostě ukončit
 Karolína Druhá
30.03.2023 09:20:09
Komplimenty nic moc neznamenají, to ho nic " nestojí " / nemyslím peníze / to se toho nakecá, aby dostal holku.
 jitrnice Žena56 Kategorie
30.03.2023 09:15:36
Nespěchej, po měsíci nikoho pořádně nepoznáš, nespi s ním. To se ze začátku dělá každý super a pak se člověk nestačí divit.
 jitrnice Žena56 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk