Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214273, vloženo 29.03.2023 15:15:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Záhadný muž- pozvat nebo nepozvat
Ahoj, už jsem tady jednou tuhle zpověď psala a tak se budu trochu opakovat, nicméně bych potřebovala radu.
Před Vánoci se konala jedna akce, potkala jsem tam jednoho muže, známe se už delší dobu asi 4 roky, bohužel se potkáváme jen na těch akcích.
Začali jsme si povídat, stáli jsme u baru, povídali si smáli se a skončilo to tak, že jsme se začali líbat. Pár dnů předtím jsem mu psala, jestli tam bude a on mi odepsal že ho moje zpráva mile překvapila a že jsem každý den krásnější jako vždy.
Po tom líbání jsme si spolu sedli na bar, oba jsme to asi museli zpracovat. Ptala jsem se ho, jestli má hodně vypito, říkal že ne, že se mu líbím už dlouho a že o mě řekl všem svým kamarádům v Itálii ( je to Ital, ale žije tady) a že jeho kamarádi mu řekli, ať už konečně něco udělá, ale že se držel zpátky, protože je do mě zamilovaný jeho kamarád ( o tom vím, jeho kamárád je do mě zamilovaný až nezdravě)
Teď byla další akce, opět jsme se potkali u baru, byli jsme celou dobu spolu, povídali jsme si, smáli se. Představila jsem mu svojeho kamaráda který mi potom řekl : všechno jsem ti zjistil, nemá přítelkyni, nemá děcka ani manželku, je to dobrý"
Potom mezi nás vletěla ženská, že proč se lepím na jejího přítele ( podotýkám, že jsme se ani nedotkli) tak jsem ji nějakým způsobem uklidnila, ale jsem dost zmatená. Taky jsem se ptala našeho společného kamaráda, říkal že ví, že má zájem že není slepý. Taky můj kamarád mi říkal že bylo divné že byl celý večer se mnou a ne s ní. Ráda bych ho pozvala na nezávazné kafe, ale nevím jak tk udělat a celkově mi to celé nedává smysl. Prosím o radu
 Vivian E-MAIL: pudlik71@seznam.cz  Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.03.2023 09:26:07
Nikdo nemá tady věšteckou kouli a nikdo ho nezná tak co je pravda a co ne si budeš zjistit sama.
 jitrnice Žena80 Kategorie
30.03.2023 06:32:20
A jak na to zareagoval, když mezi vás vletěla ta ženská, co se nazývala jeho přítelkyní, to řekl, že to není jeho přítelkyně ? Kdyby to nebyla jeho přítelkyně, tak by se vůči tomu ohradil a řekl, že to není jeho přítelkyně. To asi tomu rozumí, co to česky znamená, když tu žije, mohla jsi zareagovat a říct mu, přišla ti přítelkyně v jazyce jakým se dorozumíváte a nebo se rovnou před ní zeptat to je tvoje přítelkyně ? Asi s ní něco má, když jí na to nic neřekl. A bylo mu blbé se nějak vyjádřit, když tvému kamarádovi tvrdil, že nikoho nemá a přitom asi má. Na cizince vykašli, ty se budou chtít vrátit do své země a nakonec si za ženu najde Italku. Zatím si zde nezávazně užívá.
 jitrnice Žena80 Kategorie
30.03.2023 04:45:08
Víš s kolika holkami se už líbal na baru a s kolika už skončil v posteli na jednu noc a kolika už řekl, že je čím dál krásnější, s ženskými to umí, užívá si zájmu našich žen. A že se s nějakou vyspí neznamená u něho, že s ní chce chodit, nebo chodí, neznamená to, že chce s ní vztah a vzít si ji za ženu.
 jitrnice Žena80 Kategorie
29.03.2023 22:38:57
Minule jsme Tě tu vybízeli, ať mu napíšeš a někam spolu jdete, moje rada se nemění
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
29.03.2023 17:45:55
Mily pudliku. Kdyz pominu, ze se opakujes. Co kdybys na nej priste normalne zastekala a zeptala se primo jeho?
 Kvetak
29.03.2023 16:23:03
Posledně jsi tady žádnou radu nedostala?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.03.2023 15:54:51
zvi, yolo, jsi mladá
následky počkají
 celeste
29.03.2023 15:23:29
Potrebuje si len vyprazdnit semenniky.
Italove, ti toho vzdycky nakecaju... a skutek utek.
Kedze neverim, ze stojis o dobru radu, tak aspon sa chran pred otehotnenim. Lebo, ako slobodna mamina, potom odrazu pre chlapov zostanes uz len bezcenna.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč