Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1214240, vloženo 28.03.2023 18:21:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mý dnešní bláboly z nemocniční postele
Kdo ste ochotnej číst ty moje žblepty, tak jsem furt tady, nikam sem nešel.
Furt tady ležim a kapačky mně pláčou do ruky. Jsem za ně rád.
Sleduju ty slzy, jednu za druhou, a je to jak počítat ovečky.

Nemam co dělat a tak přemejšlim nad tim, jak se blíží už teplo. Nad prohřátejma nocema, jak půjdu zevlovat třeba na ryby a pode mnou poteče řeka a na nebi bude zářit mléčná dráha. A já budu nadávat a zabíjet komáry, a Měsíc na mě bude čumět chvíli jak bochník nivy a chvíli zas jak svítivej hermelín. Nebo snad i jak pravej echt tvargl z Hané.
Jó, Holomóc daleko za humnama. Jsou pro mě tam s těma jejich prošívanejma krojema jak princové a princezny. A to to dneska ani už nikdo nenosí.
Když jsem tam jednou byl, povídam si, to je ale p*del světa! A přitom taková krásná metropole. Málem bych tam zvostal, ale mě to táhne jinam.

Mě lákajou špičáky hor, co se tak trochu zlověstně snažijou zakousnout oblohu a kolem nich se povalujou mračna, jako by to tam pro jistotu před těma zubama bránily; táhne mě to do skal, ale přitom aby tam byla voda a přístavy. Mám o těch místech od mala sny, vysoké hory a kopce, holé stráně a rozeklané skály. A hradby a mosty a něco jako cimbuří, po kterých se procházim a koukám do dálky, a hned zas dolů, na ulice, vodu nebo propasti pode mnou. Sám nevim, co za město mi to ten mozek poskládal. Ale hledám ho.

No jo.
Dal bych si romadur.
Co vy myslíte, jakej sýr by byla Jitřenka?
 Wolf Lupin Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.03.2023 13:07:02
Děkuju Vám, lidi, za milé příspěvky.
4G2L, prosim tebe, to je mi moc líto. Je fakt, že než mně to pomohlo, tak ležet v těch bolestech a nevědět, jestli to zabere, no fuj. Ale aspoň byli na mě hodný.
Obdiv netřeba mně, ale místní nemocnici. Jsou tu moc hodní a personál je třída. Když mně zjistili eresku, chtěl jsem někam do novýho prostředí, ale zase musim říct, že mně tu hodně pomohli. Ale teď jak jsem tady a jak se ke mně ty zdravotníci tady chovají hezky, tak mám dilema, co vlastně se sebou dál, mam se stěhovat, nemam se stěhovat... Mam bejt dál takovym tulákem... To už necham ale zase na jindy.
Mějte se hezky a přeju všem zdraví.
 Wolf Lupin Muž30 Kategorie
28.03.2023 23:03:00
Drž se, já mám z nemocničního prostředí hrůzostrašné vzpomínky, řekněme až traumatického rázu, hlavně z toho personálu tam. Takže už jen proto tě obdivuju, že to tam dáváš, ještě s ostatními nemocnými pacoši.
Smajlík  4G2L
28.03.2023 21:35:45
Nemocnici jsem už taky zažila, naštěstí s ničím vážným. Tím, že moje uzdravení tenkrát bylo otázkou času, brala jsem to jako novou zajímavou zkušenost. Byla to pro mě spíš taková podivná dovolená dovolená, kdy jsem nic nemusela a naopak se o mně ostatní ještě starali.

Klus je mi taky protivný. :-) Zavři oči a mysli na sýr. Jedl jsi někdy mozarellu, jen tak nepečenou, čerstvě vytaženou z toho nálevu? Tu bych si teď ráda dala já.

Uzdrav se! :-)
Smajlík  Snehomurka789 Žena27 Kategorie
28.03.2023 21:11:31
Radsitakhle
Jé, děkuju! No, já jsem hlavně rád, že mně dali ten lék.
Duchovní s noblesou, no to teda nevim :DD teď jsem zrovna vzteky vodešel z pokoje, protože mi tam pouštějou Primu plus a ňákou kravinu s Klusem a nechtějou to přepnout.

Nová holka
Gouda je skvělá volba. Ta mně přijde zas jako takovej sluneční sýr. Nebo třeba Eidam. A co teprv taková gouda s lanýžem nebo blaťácký zlato s ořechy. To sem tyjo nejedl, ani nepamatuju.
 Wolf Lupin Muž30 Kategorie
28.03.2023 19:40:11
Úplně jsi mi to nemocniční prostředí připomněl, moc hezky napsané. Já tě čtu, piš, obdivuju jak to zvládáš s noblesou, asi jsi nějaká duchovnější bytost :-).
 Radsitakhle
28.03.2023 19:09:24
Já bych to videla na goudu ;).
 Nová holkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk