Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213722, vloženo 18.03.2023 23:12:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vůbec se mi nemastí vlasy
Většina lidí má opačný problém, mastí se jim hlava. Jako jo, taky se mi občas mastí, ale za strašně dlouhou dobu. Nemusím si mýt vlasy třeba 2 týdny a vlasy jsou furt v pohodě. Není to divný? A to se o vlasy ani nijak nestarám, mají si je obyčejným šamponem z drogerie, většinou Šaumou nebo jak se to píše. Já jsem ráda, že teda nemám nikdy mastnotu hlavu, ale fakt by mě zajímalo jak je to možný.. protože mastnou hlavu jsem měla jen párkrát za život.
 vvvvnnnn Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2023 21:52:57
Mně se taky nemastí. Jako tim nemyslim "až za dlouhou dobu", tim myslim nikdy. Já mám skutečně opačnej problém, sou suchý a mám lupy.
 Lupínek
19.03.2023 11:47:53
Mám to stejně, u kudrnatých vlasů je to docela normální jev. Myju jednou týdně, snesly by ale i delší dobu.
 Királynő Žena22 Kategorie
19.03.2023 07:17:45
Mulholland Drive: Tím přehnaným mytím si nepomáháš, naopak se ti vlasy mastí ještě rychleji. Kůže na hlavě vytváří mastnotu především jako ochranou vrstvu, je to přirozená vlastnost. Pokaždé když tu vrstvu smyješ šamponem, tak kůže zareaguje její tvorbou. Pokud to přeháníš a myješ si vlasy šamponem třeba několikrát denně (i každý den je moc), tak naopak stimuluješ kůži k nadměrné tvorbě mazu. Čím častěji ji budeš smývat, tím rychleji se bude tvořit.

Skus si minimálně měsíc mýt vlasy pouze čistou vodou, bez jakýchkoli přípravků a uvidíš, že se to zlepší. Jen těch prvních asi 14 dnů je opruz, než se stabilizuje tvorba mazu, tak budeš mít hodně mastné vlasy. Případně se to dá omezovat postupně.

https://youprobablyneedahaircut.com/can-you-wash-hair-with-just-water/
 Ztpj
19.03.2023 03:13:49
Tak to ti závidím, já jsem přesný opak - vlasy se mi mastí strašně rychle a to jsem s nimi zkoušel dělat už všechno, ale vždycky to dopadne tak, že si je umyju a za pár hodin abych si je myl znova...
 Mulholland Drive
18.03.2023 23:53:12
Tak to se máš... je to trochu neobvyklé, pokud nemáš trvalou, kdy by to co popisuješ bylo naopak obvyklé. Pak ještě melír nebo hormonální antikoncepce mohou přispět k tomu, že se vlasy mastí méně. A roli může hrát i účes - že ty mastné vlasy nejsou tak vidět a možná i že se díky provzdušnění mastí méně (?).
Jinak jak zmiňuje Tajnej tu genetiku, tak to bude asi zásadní. Nejspíš se Ti mastí méně i další části těla. Mazové žlázy prostě produkují méně mazu než je obvyklé.
 allloe Žena31 Kategorie
18.03.2023 23:36:50
Je to dost individuální, asi genetika (a další vlivy).
Ale taky jsem nikdy nezažil, co je to mít mastné vlasy.

Možná tak menší pocit mastnosti po čundru, ale to je spíš uzenost od ohně. :))

(což neznamená, že nemám jiné negativní fyzické neduhy. Prostě - každej má to svoje :))
 Tajnej
18.03.2023 23:14:50
Ale fuj.
Nemýt vlasy dva týdny. To jsi opravdu zkoušela?

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč