Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1213693, vloženo 18.03.2023 12:08:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpovědnicový soud druhého typu
Možná jste v minulých dnech zaznamenali, že se zde děly hrozné věci. Jistý diletant z pražského Barrandova se rozhodl, že si bude hrát na stát, vloupal se do justičního areálu Na Míčánkách a zinscenoval zde monstrproces s místní uživatelkou Izumi Miyako (viz vlákno 1213513). Byly vyneseny nějaké nesmyslné rozsudky, ale nejvyšší cenu za tuto hru zaplatil člen justiční stráže, který špatně zhodnotil situaci a v mylném domnění, že Alexandra skutečně musí poslouchat, raději vyskočil z okna, aby nemusel být s jeho činy spojován.

A tak si říkám: co takhle si teď uspořádat takový moot court? Byl by opravdový a Alexandr by v něm mohl být souzen za své přečiny, ovšem tak, jak by to probíhalo ve skutečném právu, nikoli podle vlhkého snu Jardy Soukupa. Je tady někdo ochoten bojovat za spravedlnost?

Potřebovali bychom na to tři lidi s právnickým vzděláním nebo aspoň s nějakým základním povědomím o právu pro obsazení soudce, státního zástupce a Alexandrova advokáta, a také by se šikla účast původních účastníků jako odpůrkyně Izumi, navrhovatele Zažil jsem - zástupc, kočky v přepravce, Jendy Otázky a dalších. Neméně i samotného Saši Záhorského. Pro některou z kvalifikovaných rolí můžu nabídnout sebe (jsem ve druhém ročníku na pražských právech, tak když se nenajde nikdo kvalifikovanější, rád se zapojím).
 Soudce beze jména Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2023 15:37:24
Právě jsem snědl soudce Alexandra, takže už nebude remcat.
 Hladový grizzly
19.03.2023 09:16:14
* Taky jsem měl v plánu ten proces vést trochu jinak. Bohužel je to ale na webech typu Zpovědnice nerealizovatelné. Proč? Do procesu neustále vstupovali jiní lidé, ačkoli to byli nepředvolaní svědci a nebylo jim ze strany soudu nebylo uděleno slovo. Ze začátku asi fajn, jo, občas jsem se i pobavil. Jenže pak to podle mě přešlo přes nějakou únosnou mez, kdy tam začalo být více spamu než příspěvků k tématu. A co je horší? Pak se lidi začali vydávat i za navrhovatele, takže jsem nevěděl, zda je výpověď relevantní či nikoli. Jenže pak se začali vydávat i za mě. Takže jsem některé otázku vůbec nepoložil, jiné jsem chtěl položit jinak, ale když už se ten člověk zeptal za mě, nechal jsem to být, abych nedělal ve vláknu zmatek. Chtěl jsem si Alexandra zaregistrovat, ale nešlo mi to. Z toho důvodu jsem musel opakovaně přivolat justiční stráž k vyvedení přítomných, což sice fungovalo, ale ne na všechny (viz třeba hladový mýval). Problémy tu vidím dva - 1) proces měl podle mých představ trvat maximálně pár hodin a měl skončit ještě ten den (resp. v brzkých ranních hodinách dne následujícího). Problém byl v účastnících řízení - pořád se na někoho čekalo, takže se to alespoň tématicky zahrálo do outu s tím vyvedením. Ono kdybychom měli čekat na právního zástupce navrhovatele, čekáme do teď. Kdyby náhodou přišel, budeme opět vyhlížet matoucha, který do procesu sice vstoupil vtipem o soudu a soudku, ale pak už do procesu nezasahoval. 2) Od začátku jsem nebyl já a navrhovatel zaregistrováni, takže se za nás občas někdo vydával. Rozsudek pak jen odrážel absurditu celého případu. Třeba doživotní trest odnětí svobody s podmínenčým odkladem 30 let vlastně vyvrací sám sebe - tedy buď ten člověk provedl tak drastický a závažný čin, že nemá na svobodě nadále co pohledávat, a je tedy souzen doživotně. Nebo nešlo o tak závažný čin a dostane podmínku.
 Soudce Alexandr
18.03.2023 16:14:16
Já taky.
 Demontovaná fotopast
18.03.2023 16:09:58
Jsem tady.
 Hladový mýval 5
18.03.2023 15:24:39
To je tak kdyz se fetuje vid?
 Fetacky nema nikdo rPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč