Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1213685, vloženo 18.03.2023 10:33:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zaměstnanec a zároveň klient?
Ahoj. Mám asi hodně divný dotaz. Jde o to, že si hledám práci a zaujal mě inzerát jedné zdravotní pojišťovny. Já ovšem nejsem její klientka a tak mě napadá, jestli by to nebyl nějaký problém u pohovoru, případně během zkušební doby. Chci minimalizovat šanci, že by mě během zkušebky vyhodili, ale zároveň pojišťovnu nechci měnit. Ani ne tak proto, že bych s ní byla spokojená, ale spíš kvůli zbytečnému vyřizování a hlavně proto, že by mi bylo nepříjemné, kdyby o mně moji noví kolegové věděli i k jakým doktorům chodím a proč. Možná jsem paranoidní, ale měla bych pocit, že jsem ztratila soukromí.

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdy byli v podobné situaci a jak jste ji řešili, případně pokud jste se nestali klienty svého zaměstnavatele, jestli to nebyl nějaký problém.
 Uchazečka Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.03.2023 11:37:46
Já taky dělal ve zdravotní pojišťovně. Problém u pohovoru že nejsi klientka to nebude (jak tě to vůbec mohlo napadnout??).

Ale když jsem tam dělal, tak chtěli abych se převedl k nim, jako že proč mají platit z mého platu jiné pojišťovně, když si to můžou nechat. Výslovně to chtěl ředitel. Ostatní kolegové taky byli klienty. Vznesl jsem námitku, jak říkáš, že kolegové budou vědět můj zdravotní stav. Lékařské tajemství, které chráníme klientům, nemáme chráněné před kolegy. Všechny jsem tím překvapil, je to vůbec ani nenapadlo, že je tady tenhle problém a já jsem tím rovnou získal kredit :)
Ředitel se zalekl, protože mu došlo že od nás požaduje abychom se vzdali svého zákonného práva na soukromí, čímž sám něco porušuje, což je u ředitele vážný problém, mohl by být případně stíhaný a odvolaný :)

Nakonec jsem se ale nechal přepsat, abych nedělal problémy. Úředně jenom zajdeš někam na přepážku, něco vyplníš a podepíšeš, pojišťovna ráda formality vyřídí za tebe. Spoléhal jsem na to, že tam nikoho nezajímám natolik, aby si dohledával k jakým chodím doktorům. Už tam dlouho nedělám, ale jejich klientem jsem stále
 Zahradník Muž99 Kategorie
18.03.2023 20:11:36
Skutecne 22???
 Kvetak
18.03.2023 12:25:10
To nesmyslně hrotíš. Pochybuji, že by někoho zajímalo, jakou máš zdravotní pojišťovnu.
Smajlík  Unrealik Muž39 Kategorie
18.03.2023 11:20:55
Měl jsem brigádu v Tescu, kde jsem i nakupoval. Kolegové moc dobře věděli, že občas nakupuju v Tescu, a nebylo tajemstvím, že jsem občas nakupoval i jinde. Myslím si, že je každému jedno, zda využíváte nebo nevyužíváte služeb jiných firem. Samozřejmě to ale nesmí ohrožovat pověst dané firmy. Představte si, že by třeba Tim Cook používal mobil od Samsungu. To by Applu zrovna dobrou vizitku neudělalo. Než aby hledali záminku pro Vaše vyhození, naopak by tu pojišťovnu mělo zajímat, co by měli udělat víc pro to, abyste se jejich klientkou stala. Pokud by Vás skutečně vyhodili jen na základě toho, že nejste klient dané pojišťovny, bude aspoň jasné, že jim vůbec nezáleží na Vašich kvalitách a řeší nepodstatné záležitosti. Pro takového zaměstnavatele bych já pracovat ani nechtěl.
 zdeněktzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte přes sms od 9 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk