Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213669, vloženo 17.03.2023 21:49:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Břicho
Čau,
poslední dobou zažívám takové podivné období a myšlenky, které souvisí s mou váhou… lépe řečeno postavou.
Na začátek musím říci, že jsem dříve býval poměrně vychrtlý a naopak jsem si přál alespoň trochu přibrat a nabrat nějakou tu hmotu.
To se mi však nedařilo a vážil jsem něco mezi 55-58 kily.
Vše se ale začalo měnit cca. od mých osmnácti let, kdy se mi podařilo přece jen trošku přibrat až na nějakých 64 kilo - tou dobou jsem tak byl spokojený.

Před rokem jsem ale nastoupil na vysokou školu v Praze, kde teď také bydlím, a od doby jsem začal znovu, ale tentokrát velmi rychle, přibírat.
Z počátku jsem si říkal, že mi dalších pár kilo jen prospěje… ale už snad po měsíci jsem si začal postupně všímat břicha, které mi začalo růst a pohled do zrcadla mě najednou dost zaskočil. Momentálně tak vážím 78 kilo a břicho mám výrazně viditelné i pod tričkem… I když se to snažím maskovat většími mikinami apod. reakcím okolí a lidí, kteří mě viděli třeba i po delší době, jsem se nevyhnul.
Je to pro mě najednou zkrátka velmi zvláštní pocit slýchat řeči typu “ty ses v té Praze dobře spravil”, “kdy ti to narostlo?”, “brzo fotrovatíš”, “tys tak přibral?” apod.
Nahrává tomu také fakt, že jsem pivař a když už někam zajdu tak jich minimálně 5 vypiju. Proto mám samozřejmě podle všech “pivní břicho”.
Samozřejmě svůj podíl to asi taky má.

Máte také někdo podobnou zkušenost? Popřípadě jak jste to prožívali vy, s jakými reakcemi jste se setkali, nebo co vám pomohlo?
Budu rád za jakýkoliv názor.
 Roman2021 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.03.2023 22:38:58
Proč kopíruješ včerejší zpověď?

https://zpovednice.cz/detail.php?statusik=1213608
 SheldonC
17.03.2023 22:21:00
Ahoj.
Reakcím okolí se nevyhneš. Otázka je, jak moc ti to vadí. Já jsem třeba typ člověka, který si to dost hlídá a když vidim, že jsem trochu přibrala, už zpozornim. Jednoznačně nejlepší je: omezit alkohol, chůze co nejvíc, sklapovačky, běh, dřepy, nůžky,... chápu že na vysoké máš třeba méně času. Já to třeba řeším tak, že večer, když mám třeba aspoň půl hodky, tak 30 sklapovacek, 50 drepu, 10 min běh na místě, 20 nůžek a zbytek... záleží na náladě a na času. Hlavně nebuď ve stresu, protože ten to dokáže dost ovlivnit
 EllennPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč