Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213658, vloženo 17.03.2023 18:26:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Potřebuji dovolenou
Páteční fear of missing out je zase tady a já si říkám, že potřebuji dovolenou od toho všeho, co tu je. Potřebuji volno do svého života. Nechci si pustit film a nechci jít ani na procházku. Já chci chvilku pauzu. Říkám si, že tohle všechno je jen nějaká služební cesta, kterou musím splnit a pak se vrátím tam, kde mám svůj běžný život Kde mám vše to, co chci a není to tak rozpadnuté jak tady. Že to, co mám tady, není jen něco navíc a když se to nepodaří, tak se nic neděje, tohle je ta reálná realita. Když si to uvědomím, je mi z toho dost úzko. Potřebuji dovolenou, přerušit tuhle služebku a vrátit se tam, kde mám ten fajn život. Bohužel nikde tam neexistuje. Tady je realita. Tady se musí bojovat.
 Magic Oak Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.03.2023 19:28:39
Být tebou, tak vyzkouším nějakou meditaci. Na Youtube je vedených meditací dost. Je to chvíle, kdy jsi jen ty sám se sebou a pro sebe, poznávat sám sebe, zrestartovat se, načerpat novou energii a ideálně získat nový elán. Jen je třeba tomu dát šanci. ;)
 Bubák z osmého patraPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč