Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213657, vloženo 17.03.2023 18:21:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedaří se mi (práce)
Zdravím lidi. Potřebuji radu, jsem asi už 3-4 měsíce nezaměstnaný, nedaří se mi najít stálou práci která by mě prostě bavila, já vím teď si asi řeknete že práce není asi o tom aby mě to bavilo ale hlavně abych si vydělal nějaké ty peníze já vím je to pravda nikoho moc práce nebaví tedy záleží na tom co dělá. Ale já se prostě celou dobu snažím najít si takovou práci která mi bude vyhovovat a když už se taková najde tak mi samozřejmě zavolají skrz tu práci, jdu na pohovor, čekám pár dní kvůli tomu a nakonec mi řeknou že mě nevybrali že je něco špatně ale vůbec nevím co když praxi mám v tom oboru. Takže nevím no asi budu muset najít práci kterou jsem ještě nedělal nebo nevím prostě co bych mohl dělat. Protože už se mi tohle stalo několikrát že mě nevzali vlastně se to děje teď poslední dobou furt, takže nevím co dělám špatně, asi bych si měl dojít na pracovní úřad aby mi tu práci dali nebo fakt nevím.
 Anonym48 E-MAIL: mchujer48@gmail.com  Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.03.2023 10:01:25
A co tě to vlastně baví? Jakou práci hledáš?
 leafroller Muž21 Kategorie
18.03.2023 02:59:27
Příště si dej práci s interpunkcí.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
17.03.2023 23:03:43
Dotýkáte se reálných, existenčních problémů.
Určitě tam bude ve velkém i šikana.
Situace, kdy nejste přijímán, kdy nejste pochopený..
Moc mě taky zajímá co dělat v takové situaci, kdy není z čeho žít.
V situacích, kdy všechen podíl viny nemusí být jen u Vás.
V situacích, kdy ztrácíte na důstojnosti, jste hnán do kouta, kdy jste v oslabení, kdy ani dáké nedůstojné žobračenky z podřadné roboty, která by Vás nebavila, akorát tak nalomila zdraví by nevykryly Vaše náklady na živobytí, nájem atd.
V situacích, kdy jste dohnán do depresivního, začarovaného, bludného kruhu k zamyšlení jaký smysl má Vaše bytí zde bez normálního, slušného příjmu, bez možnosti dělat něco co by Vás bavilo, bez možnosti žít důstojně bez strachu, zabezpečený v jistotách.
 edenka
17.03.2023 19:31:05
Skywalker373: A proč by nemělo přeci já když byl na pracáku víc jak měsíc tak už mi tu práci nabízeli nebo mi dali doporučenku jenže já jsem se tenkrát na to vykašlal páč už jsem si tu práci našel sám, ale teď jsem zase na tom stejně.
 Anonym48
17.03.2023 19:05:36
No že ti na našem pracáku dají nějakou práci, na to můžeš zapomenout. To se poštěstí tak jednomu ze sta. Náš úřad práce je naprosto zbytečná instituce, která zaměstnává tisíce úplně zbytečných úředníků a ročně stát stojí obrovské peníze. Pokud je zde řeč o potřebě zeštíhlit úřady státní správy, tak pracák by měl být na jednom z prvních míst.
Smajlík  Skywalker373Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč