Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213652, vloženo 17.03.2023 17:43:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
projekt domu- máma do toho kecá
Rozhodl jsem se postavit si dům, na pozemku táty, který zdědil a cely život mluvil o tom, jak tam jednou budu stavět. Tak já teda, že si tam něco postavím. Sehnal jsem si projektanta, navrhnul nám půdorys, ukázal jsem ho tátovi- super. Pak mámě (rozvedení) a ta má tolik keců. Samozřejmě má víc peněz než táta a řekla ze mi na to přispěje (jinak bych na to neměl) jenže do všeho tak kecá- jak veliký budou okna, kde budou (trab obyvak má ze 3 stran velká francouzská okna, ať je prosvětlený- blbost ale budiž, kdyz to zaplatí. A tím to nehasne. Komín dej o 5cm doprava, tady nedavej vestavěnou skříň, koupelnu v ložnici ne, to je blbost, šatnu nepotrebujes a už proste jsem ji řekl ne, okna at rozhodne, ty pak muzu zaznít, ale už navrhuje blbosti. A dokonce volala sama projektantovi, tak mi hned volal co má dělat co to je za změny. Už ale fakt blbosti - kuchyn mas na východ, tam bude odpoledne tma, dej si ji na západ (jenže směrem na západ je panelák a nechci aby se na me dívali) no nevím co mam dělat.
 Ecenit Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.03.2023 10:47:37
Či je vlastně ten pozemek? Čí bude ten dům???

Jinak souhlas. Dík, mami, ale nechci nic - ani peníze, ani kecy.
 Hodislava Žena42 Kategorie
18.03.2023 09:16:57
3/10 moc hodně zřejmej troll.
 bořek stavitel
18.03.2023 02:56:14
Máš se postavit na vlastní nohy.

Pa
<3
 arachnofobka Žena34 Kategorie
17.03.2023 23:24:20
Nějací lidé se chtějí cítit důležití, tak do všeho mluví a ještě se uráží, když je ve všem neposlechneš... to volání projektantovi si dovedu představit mohl být trapas, jestli to udělala sama od sebe bez domluvy.
No co... řekni jí, že bydlet tam budeš Ty, že si vážíš toho, že jí to zajímá a chce Ti pomoci, ale je to hlavně Tvá zodpovědnost a tak máš poslední slovo. A snaž se jí poslouchat, občas může mít i dobrý návrh nebo upozornit na něco, co Tobě uniklo. Takových věcí se pak chyť a zdůrazňuj, jak Ti pomohla... bude pak pro ni snazší přijmout, že nějaké jiné její rady jsi neocenil dle jejích představ.
Jinak to chce se s ní nějak asertivně mile vypořádat, však už jí trochu znáš, tak asi víš, jaká je a co na ní platí. Blbé je, že Ti chce na stavbu domu přispět a že jsi na tom jejím příspěvku celkem závislý... to pak může vydírat tou svou finanční pomocí. Na druhou stranu kdyby to brala tak kupecky a vydírala financemi, můžete se i domluvit s otcem, například že on na oko poskytne pozemek jen pod podmínkou, že okna a kuchyň budou na té a té straně, ne naopak (jak chce matka) -to by jí mohlo nasvítit vlastní chování a odklonit její zlobu z Tebe na otce.
S některými lidmi je to těžké, nenech si "starostí a péčí" své matky vzít potěšení z plánování domu. A snaž se pochopit, že navrhování domu je pro spoustu lidí lákavá příležitost se projevit, zábava, baví je to... Tvá maminka asi jen nemá úplně soudnost a trochu to s tím přehání, což Tě pochopitelně otravuje. Nějak to s ní ukormidluj.
Smajlík  allloe Žena31 Kategorie
17.03.2023 21:29:27
Když nechceš, aby ti do toho někdo mluvil, tak musíš mít dostatek peněz, aby sis vše zaplatil sám. Když nemáš prachy, tak drž pusu a krok. Počkej, až bude barák stát, mamka tam půjde s tebou bydlet, protože když ho platí, je vlastně její!!
 fimisek
17.03.2023 19:45:10
Koho psa jis, toho pisen zpivej!
 Kvetak
17.03.2023 18:32:36
Z Murphyho zákonů:

Zlaté pravidlo umění a věd:
Kdo má zlato, určuje pravidla.

BTW: Zohlednil ten projekt nejnovější nařízení (snad teprve chystaná) Evropské Unie co se týká zateplení a energetické soběstačnosti domu?

Jak ten projektant reaguje na matčiny návrhy? Je to proveditelné?
Bydlet tam budeš ty, projektant ne.
Bylo by dobré se podívat na stavení co ten projektant vyprojektoval a už se v nich bydlí.
Smajlík  Radič
17.03.2023 18:10:00
No jo, chceš od ní peníze. Tak se nediv.
 Roztomilé zlobivé Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč