Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213649, vloženo 17.03.2023 16:51:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ke všem spravedlivě bez ohledu na barvu
Abyste neřekli, že mám furt kecy na bílé chlapy... Já mám kecy na lidi podle toho, co se mi u nich nezdá a co mi nevyhovuje (abych byla upřímná). Třeba že bílí si moc nevšímají holek a že jsou zbytečně ustrašení, nesmělí... No u Romů zas mi vadí, jak by chtěli každého využívat. Tak třeba já si myslím, že k některým Romům se chovám mnohem hnusněji než k bílým chlapům. Akorát že Romové si to nezabírají. Spíš se jen urazí.

Aby bylo jasno, téhle konverzaci předcházel rozhovor na ulici. S tím klukem se moc dobře znám, jen tady na začátku dělal blbého. A je to teda úplně typická konverzace. Chci prachy, pomoz mi, jinak nemám čas. Jo, to píšou chlapi, co furt zevlujou na ulici a chodí do práce jak do houslí, že na mě nemají čas. Ale na moje prachy mají čas vždycky. To si nestěžuju, jenom píšu, jak to je. A tady vám schválně ukážu tu konverzaci. Prostě já říkám to, co si myslím. Prostě bílým řeknu, co se mi na nich líbí a nelíbí, a Romům taky. Nejsem rasista. I některé Romy mám docela ráda a některé vůbec. Snažím se mít minimum předsudků, a proto lidi nechápou, že když mi ublížil jeden, proč to pokouším u druhého. Ale dej každému volnost a vlož do něj důvěru a poznáš ho nejlíp.

Jo, ten kar si mě blokl, až když si přečetl, že to není rasou. Protože oni by nejradši všechno sváděli na ten rasismus. Ale oni moc dobře ví, jak jsem k nim shovívavá. Jenom se tím rádi ohání. Však kdo by pro ně dělal tolik, na vlastní náklady i nebezpečí. Takovýho magora jak mě už nepotkají.

Toto nepíšu každýmu. Však víte, že s jinýma Romama (ale i bílýma, pokud jsou dobří a mají taky rádi srandu) se bavím jinak. Ale abyste teda neřekli, že furt kydám na bílý, tak vám ukážu jednu tu konverzaci s jedním z těch blbých Romů. Toto teda není vše, však mockrát jsem s ním už mluvila. Byl i u mě doma, když jsem ještě bydlela jinde. Ale je to kkt jako pár dalších no.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.03.2023 20:25:08
JE to o lidech ne o barve nebo narodu...i kdyz samozrejme to taky rozhoduje u ...jak to rict...tech co plujou s proudem pak proste ma kazdy narod ci rasa predispozice k cemu ale prsote je too lidech a prave ty anomalie mi prijdou nejlepsi...proste ty co si uvedomi ze jsme lidi...duse ja nevim nic me nenapada jak bych to rekl lip kdo vi chape kdo ne blbe se taze.
 gagdsgaag
17.03.2023 17:32:46
BH0: Já nehulím no. Chtělo by to větší postřeh.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
17.03.2023 17:31:32
Ztpj: Jako neříkám, že jsem úplně bez obav, ale já jsem zastáncem toho, že mám vůči nim čisté svědomí a že pokud se takových budu bát jako ostatní gadže, jen se budou cítit silnější. Kolikrát jsem na ně vyjela i fyzicky a vždy se spíš zalekli. Výhrůžky mají, to jo, ale nejsem přizdisráč. Vím, že mám pravdu a že jim nedělám nic špatného, naopak. Něco mi udělat můžou, ale pro mě je nejdůležitější to moje svědomí a díky tomu mám i odvahu. Myslím, že mám Romům hodně co nabídnout, co se týče pomoci. Pokud toho nevyužijí nebo se mě budou snažit zlikvidovat, jsou tím sami proti sobě.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
17.03.2023 17:29:26
Že zrovna ty někomu píšeš o vykouřeném mozku, lhářko.
 Bílý heteromuž 0 Muž41 Kategorie
17.03.2023 17:19:41
Nebojíš se, že někdy dostaneš cihlou do hlavy, třeba od toho týpka z konverzace?
 Ztpj
17.03.2023 16:52:14
Tady to je:
https://tinyurl.com/Bohnice1
https://tinyurl.com/Bohnice2
https://tinyurl.com/Bohnice3
https://tinyurl.com/Bohnice4
https://tinyurl.com/Bohnice5
Smajlík  Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk