Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213609, vloženo 16.03.2023 21:13:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ženy mě ignorují
Ahoj nevím jak začít, ale mám problém sám se sebou který neumím vyřešit, štve mě nebo i mrzí, že když jdu po ulici tak se mnou žádná žena nenaváže oční kontakt nebo se nepodívá na mě. Zní to jako kravina ale když se na mě random holka nepodívá která se mi líbí automaticky si řeknu v hlavě že se ji nelbím, nejsem atraktivní a automaticky se nelibím ani sám sobě, dost mi to snižuje sebevědomí a užírá, místo toho abych řešil jiné věci, tak řeším tohle. Pro většinu z vás to bude blbost, ale mě to strašně ubíjí. je mi 25 jsem hubeny/atletická postava, pracují, chodím cvičit, starám se sám o sebe (myju se, chodím se právidelně stříhat atd...) chápu že tuhle věc bych měl řešit spíše s psychologem. Ale zajímá mě váš názor na tuhle celou věc.
 VikiCZ E-MAIL: war.zone.center@gmail.com  Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.03.2023 22:33:19
Děkuji cestovateli, za útěšnou zprávu, tyhle všechny věci si uvědomuji, dříve byly moje koníčky drogy, a chlast nebudu psát co mám vše za sebou, ale tyhle věci mi pomáhali dříve tuhle realitu neřešit, ted jak jsem čistý, pracují, chodím do posilovny a nebo jsem doma tzv. můj kolotoč, pracuji jako osvč takže nikdo mě nebuzeruje a můžu si chodit do práce jak chci, díky tehlé práce utíkam před tímhle, před sebou hlavně protože neumím sám sebe příjmout, uvědomuji si to že potřebuji kouče a další koníčky abych tohle neřešil, ale sám se k tomu neumím dokopat a bez přátel které sem musel odstranit abych zdárně abstinoval to jde hůř. Tohle bych měl probírat se svým psychologem, ale bohužel psychologa nemám a radši píšu tady v anonymitě abych zmírnil bolest. Jsem rád že tu je někdo kdo mě chápe a měl to stejně čekal jsem spíše výsměch, ale je to těžký takhle se sebou bojovat. A Děkuji i ANNIANITHE za zprávu něco takového jsem chtěl slyšet
 VikiCZ
17.03.2023 19:50:17
Milý Viki,
nic si z toho nedělej. V tvém věku je to normální. Měl jsem to také tak.
A víš proč? Byl jsem neseběvědomý, nevážil jsem si sebe a své práce a měl jsem spoustu času, abych řešil takové kraviny ;)

Takže: Najdi si koníčky, které tě budou bavit. Využij více svůj volný čas. To se ti jednou 100x vrátí.
Svoje sebevědomí buduj prací, svým životem a právě těmi koníčky. Cestuj, začni posilovat...

Hádám, že si asi dlouhodobě single, takže radit knížecí radu, najdi si holku a koukej jenom po ní, je zbytečná.
Pokud to tak je, sebevědomí ohledně žen ti sice moc nenaroste, ale to ostatní ano!

Ty prostě musíš jít po té ulici s vědomím, že si super chlap, který žije super chlapský život, má svojí životní misi a nějaké ženy, které se na tebe nepodívají ti jsou absolutně jedno, protože si jich ani nevšímáš. Protože pravděpodobně někam pospícháš a žiješ svůj život naplno... A hlavně si sám sebe vážíš jako nikoho jiného!

Jinak k tomu koukání. Chce to mentální cvičení... Já si vždycky prostě uvědomoval, že po těch ženách nemsím koukat, abych pak doma nebyl frustrovaný. Tak jsem si to během procházky venku řekl a snažil jsem se to držet. A po několika týdnech sem to dělal už automaticky a nemusel na to myslet...

A co myslíš? Už nějakých 6 let prostě na ženy vůbec nepokukuji. Ani v autobuse. Ani kdyby si sedla přímo proti mě. Je mi to prostě jedno. Mám svůj super život a nezajímají mě ostatní lidé někde veku.
 Ing Cestovatel Muž32 Kategorie
17.03.2023 19:01:35
Občas se na někoho, kdo se mi líbí podívám, občas usměju, občas dělám, že ho nevidím. Velmi záleží na mém rozpoložení. Ale jsem v tomto trošku stydlivá.
 annieinthe
17.03.2023 17:30:10
Děkuji celdovy za trefnou odpověď, můj život je takový že se občas nějaká podívá občas ne, občas mi na střední věnovala nějaká holka pozornost co se mi líbila, ani nechci modelku, ale přijmout ten fakt že nejsem hezký je pro mě zdrcující, jestli budu mít někdy v životě nějakou ženu která se mi bude líbit, tak vím že tohle přestanu řešit, ale tím jak jsem sám tohle řeším jak puberťák a ne a ne se s tím smířit, k tomu všemu ještě přidám že nemám přátelé a buď jsem v práci, v posilovně a nebo doma a ten toč kolotoč mě osamotě fakt nebaví. PS: jsem z Ostravy
 VikiCZ
17.03.2023 11:10:43
Já Celda: Nač brýle. Když si vypíchneš oči nebo poškodíš zrak, máš to na 100%. A navíc možná ještě se slepeckou holí a černýma brýlema vyvoláš soucit a někoho nabalíš. Také je výhoda, že ti nebude vadit, že bude šereda, protože ani nebudeš pořádně vědět, jak vypadá.

Takže - nač čekáš?
 asi tak
17.03.2023 11:02:05
Jan003 : ausgerechnet !

To jsi mi připomněl, co dávné paměti Celda pozoroval na škole - jeden týpek s tou správnou tvářičkou - ten když šel okolo, tak se všechny otáčely jak slunečnice.

Akorát tehdy se sice otočily, ale i ten Celda by snad měl šanci, kdyby z nich nebyl tak v pejru.

Dnes tyto týpky sledují na soc. sítích a dostávají od nich pozitivní odezvu, takže mají trochu vychýlený kompas. Nemusíme tedy se kvůli tomu cítit méněcenně.
Smajlík  Já Celda Muž99 Kategorie
17.03.2023 10:16:05
Dobrý zpověď, mám to stejně, ale je fakt, že na fešáky se holky většinou sami podívají takovým tím toužícím pohledem. Úděl nehezkých klůků, bohužel postava u holek není základ, u nich je základ hezký obličej, a s ním moc dělat nejde.
 Jan003
17.03.2023 10:09:59
Asi holt nepatříš vzhledově mezi top kousky. Kup si sluneční brýle.
Smajlík  Já Celda Muž99 Kategorie
17.03.2023 09:05:37
Pff, vždyť je to uplně normální. Když seš chlap, tak prostě nemůžeš bejt hezkej. Nemůžeš čekat, že se na tebe ty top modelky budou dívat.
Dřív mě to taky trápilo, ale smířil jsem se s tim. Vyřešíš to tak, že se na ně nebudeš koukat ty. Pak sice nevíš, jestli se na tebe ony podívaly nebo ne, ale můžeš si říkat, že třeba jo a žes je tím natřel, že jsi dal najevo nezájem.
 Buřty na medu
17.03.2023 07:44:51
Jestli bydlíš v Praze, tak tady je to úplně normální :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.03.2023 06:59:01
Z nějakýho důvodu máš nízký sebevědomí. Hledal bych tu příčinu a řešil to.
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
17.03.2023 06:58:12
Nezní to jako kravina, zní to jako obyčejný psychický problém, který, jak si sám uvědomuješ, je nad tvé síly, a správně zmiňuješ psychologa. Včera bylo pozdě, lepší život je za dveřmi.
 asi tak
17.03.2023 02:23:10
Tenhle tvůj problém není vada psychiky, ale charakteru.
 ahauhmtakjo
16.03.2023 22:29:24
Když jenom jdeš kolem, tak je to docela blbý na někoho jen tak čumět.

Já jsem třeba pokročil jsem v tom, že když je nějaká záminka - třeba když nějakou pustím v protisměru dveřmi, tak se nedívám do země, ale usměju se na ni. Většinou to oplatí a hned je lepší den.
Smajlík  dotnet Muž25 Kategorie
16.03.2023 21:49:14
Když na ně čumím a ony se nepodivaji, tak jsem pak jak smutné štěně, samozřejmě necumim non-stop a nesledují jejich každý krok jen se podívám letmo a pak strhnu pohled když ten pohled není vzájemný jsem pak k sobě strašně sebe kritický, normálně mě to tak žere že bych si to hodil.. asi to bude nějaká duševní porucha nebo přecitlivělost. Víte já nepotřebuji ani tak moc radu jako spíš se s tím někomu vykecat a nejlíp v anonymitě protože se za tohle stydím
 VikiCZ
16.03.2023 21:37:37
Nejsem prima tohle si ani o sobě nemyslím, jsem 100% hetero chápu že tady tahle zpověď zní jako úplná blbost a proto si ze mě děláš srandu ať si zajdu do gay baru. Čekal jsem to.
 VikiCZ
16.03.2023 21:36:35
Se nediv, jestli na ně čumíš, jak smutný štěně.
 SheldonC
16.03.2023 21:32:03
Když chceš pozornost, tak vyraž do gay klubu a když píšeš jak si udržovaný a prima, tak to budou pohledy k nezaplacení.
 DrAnal
16.03.2023 21:20:57
Nemám moc zkušeností s holkama, takže se na to trošku dívám jinak než ty.
 VikiCZ
16.03.2023 21:18:02
Buď rád. Ženy jsou jen zbytečná zátěž.
 NisramPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč