Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213603, vloženo 16.03.2023 19:36:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem k ničemu
Zdravím,
poslední dobou mi připadá, že jsem k ničemu, že nic neumím. Moc mi nejde škola, věci mimo ní, většina sportů a navíc můj vzhled není nic extra. Několikrát jsem měl myšlenky na sebevraždu, a že by mi bylo líp, kdybych tady nebyl. Potom se něco stane, dostanu dobrou známku, nebo prostě něco, co mi dá naději, že to nebude až tak zlé, ale ten dobrý pocit max. po týdnu odezní a já si zase připadám zbytečně. Strašně rád bych byl pořád šťastný, ale bohužel se mi nedaří ani to.
 anonym E-MAIL: psihlava@gmail.com  Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.03.2023 08:10:14
No tak snad to nebude nějaká duševní porucha, ale jinak tohle je v tvém věku celkem normální. Já jsem měl na základce trojky, na gymplu jsem propadal, až mě ve třeťáku vykopli. Pak jsem si udělal VŠ na Karlově univerzitě. Takže všechno má svůj čas. Zkus si v tom svém životě najít něco, co ti půjde a tím pádem tě bude bavit a bude ti to přinášet každodenní radost. A pokud nevyjde jeden zájem, tak hned zkus další a tak dále, až na něco takového narazíš.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.03.2023 07:00:20
Podle toho co si tu napsal... asi máš pravdu.
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
16.03.2023 21:07:19
Děkuju všem za odpovědi.
 anonym
16.03.2023 20:49:37
Tak co to přestat brát stylem "v čem, co se ode mě očekává, jsem dobrý", a zkusit se zaměřit na to, co tě baví a naplňuje?

Ona tvá průměrnost v rámci známek a sportu nepředstavuje potíž. Zkrátka sám sebe hledáš a máš pocit, že když aktuálně v ničem nevynikáš, je to špatně.

V životě to holt chodí tak, že máloco k tobě přijde samo. Vždyť si vezmi, že i pro tu dobrou známku jsi musel něco udělat/vylézt z komfortní zóny, a prostudovat si učivo ke zkoučce. A takto to platí o všem.

Mít na něco talent a dar může přijít vniveč, pokud to člověk nerozvíjí.

Tak začni od toho, co tě baví, jak rád trávíš volný čas. A zkus se zamyslet nad tím, jak by ses mohl realizovat v těchto věcech. Drobné krůčky jsou nejlepším řešením, po té spirále je třeba stoupat pozvolna a oceňovat každý svůj úspěch.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
16.03.2023 20:46:50
Ahoj,v 16 jsem to měla stejně a přetrvávalo tak do 30 let. Životními zkušenostmi se to změnilo. Věřím,že i u tebe to přijde.
 fénix z popela Žena36 Kategorie
16.03.2023 19:52:29
Nikdo není dokonalý a ani stále šťastný. Až si to uvědomíš a své nedostatky přijmeš, budeš se cítit líp. Teď to co prožíváš může být i pozvolný proces uvědomování si, co život obnáší, což souvisí s dospíváním. Zbytečný nejsi a pokud se tak cítíš, třeba pomoc někomu dalšímu - venčení psa staré sousedky, doučování spolužáka, uvaření večeře rodině a umytí nádobí po sobě i po nich... to vše Ti může dodat pocit, že jsi užitečný.
Ale ono se to časem snad srovná, hlavně musíš přijmout, že pocit štěstí je většinou jen chvilkový stav a cítit se stále v euforii není dosažitelné.
Smajlík  allloe Žena31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč