Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213595, vloženo 16.03.2023 16:58:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč takoví lidi existují?
Měl jsem nejlepšího kámoše od první třídy, samozřejmě občas jsme mezi sebou měli menší rozepře, ale to si myslím, že je normální.

V šesté třídě, když jsme přestoupili na jinou školu, tak se tam začal bavit s jiným borcem a já jsem si taky našel jiného kámoše, stále jsme se ale přátelili a vídali skoro každý den. Na konci osmé třídy jsem se s ním začal opět víc bavit a to jak s ním, tak s tím jeho kámošem ze začátku šestky, kvůli kterému se semnou méně bavil. Začátkem devítky se z nás stali pořádný parťáci a to se tomu kámošovi od první třídy nelíbilo. Ze začátku měl narážky na "údajnou homos*xualitu" toho borce, to mě ale neodradilo. Postupem času mě však čím dál víc nabádal proti tomu borcovi, až jsem začal báchorkám o tom že mě chce zná*ilnit veřit. Svěřil jsem se asi dvoum lidem o tom, no a postupně se to rozkecalo. Ten borec byl chvíli nasr*nej, ale pak ho to přešlo a chtěl se bavit dál.

Bohužel ten "nejlepší kámoš' z první třídy se furt mě snažil manipulovat, až to dopadlo tak, že jsem se bavil opět s ním, a s tamtím borcem jsme se "nebavili", to ovšem vydrželo tak týden, než se "nejlepší kámoš" opět s tím borcem začal bavit. Vyústilo to nakonec v to, že "nejlepší kámoš" z první třídy se se mnou vůbec nebavil, ba naopak si ze mě dělal srandu před lidma co mě ani neznali a pomlouval mě. Já jsem to až do jedné akce nevěděl, až když jsem se začal s random lidma na akci bavit a po chvilce se mě zeptali jak se jmenuju na ig. Jak zjistili moje jméno, tak hnedka řekli to je ten o kterém máme říkat že je g*y a socka. Zjistil jsem že ten údajnej nejlepší kámoš mě pomlouval kde se dalo.

Celej vyklepanej jsem se v jednu ráno vrátil z akce, nejdřív jsem mu napsal, pak jsem to smazal. Týden jsem ten vztek v sobě dusil, a pak jednou na zastávce bylo něco co by se dalo přirovnat k atomovému výbuchu, v životě jsem se tak nenaštval.

Postupem času mi začalo docházet, jak vlastně rozstřelil naší 5ti členou partu a dokázal jí osekat na 2 lidi. Dost dlouho jsem se s tímto zážitkem vyrovnával, až satirický bylo, že když jsem ho o prázdninách náhodou potkal, tak dělal jak kdyby se nic nedělo.
 gdfd Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.03.2023 22:26:16
@HvezdyJsouMymOsudem chápu, chceš mě uklidnit zpochybněním situace nebo něco tak, ale já jsem s tou situací smířenej, tenkrát stejně ty borci říkali že jim připadám úplně v pořádku.

Tenkrát jsem byl z toho fakt špatnej, že jsem přišel o kamaráda z první třídy, ale teď si jen říkám byl, je a bude to kok*t, kterej si svoje problémy snaží přehodit na ostatní.

A ono to co se stalo na té zastávce, to mu určitě dalo lekci :).
 gdfd
16.03.2023 21:53:11
Pretože sú
Akorát se navzájem pomlouvají
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
16.03.2023 20:25:17
Roztomilé zlobivé prečo si myslíš, že kamaráti sú zbytoční?
 lolaaaaa
16.03.2023 20:24:28
Tobě je fakt 16? Proboha nefňukej, rozbij mu hubu nebo se mu vysměj, ale tohle...

Tak o tobě maj rozhlašovat, že seš gay. Cos jim na to řekl?
Odmítli se pak s tebou bavit? Nebo co se stalo tak hroznýho, že seš rozklepanej?

Taková hysterická reakce na to, že tě někdo pomlouvá.
 HvezdyJsouMymOsudem
16.03.2023 20:21:05
@Roztomilé zlobivé jako po téhle zkušenosti na tom něco bude, kamarády mám, ale po tomhle zážitku jim nikdy nebudu věřit na 100%
 gdfd
16.03.2023 18:55:40
Hm, lepší žádný kamarády nemít.
Jsou zbyteční.
 Roztomilé zlobivé Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč