Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213579, vloženo 16.03.2023 09:11:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prohlídka u očního
Dlouho nového jsem hledal očního lékaře, než se mi nakonec povedlo k jednomu dostat - všude nebrali nové pacienty. Základní preventivní prohlídka proběhla - na něco neměl v ordinaci vybavení, tak mne poslal jinam. Doktor spolupracuje s optikou a mám se ještě v té optice zastavit na dokončení prohlídky. Je to takové na jen základní preventivka na 3x. Můj předchozí lékař měl vše v ordinaci a vše se provedlo najednou. A hlavně mne netlačil do ,,kupte si nové brýle tady v té optice"
Mám pocit, že mne v té optice bude tlačit do nákupu nových brýlí za několik tisíc - nechce se mi kupovat nic. Mám celkem nové (cca pořízené a změřené v jedné optoce, kam rád chodím). Co vy na to?
Lékaře si vážím, že mne vůbec vzal a věnoval mi čas - obvolal jsem před tím cca 10 ordinací. Ale to vybavení u něj je prakticky 0. Přijde vám fér mu při objednání do té optiky rovnou říct: Rád přijdu aby se dokončilo vyšetření, ale brýle opravdu kupovat nechci. Aby pak nedošlo k nedorozumnění - dorazím do té optiky a hned se bude řešit nákup...snad mne chápete.
 panel01 Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.03.2023 16:34:53
Aby nedošlo k omylu: občas nosím i brýle z drogerie za cca 200 Kč a rozdíl mezi všemi (ty za 35 tis. jsem nakonec neobjednal, nemám) a velký rozdíl není, když jsou dobře vyčištěné tak žádný, přečtu co potřebuji.
 trebatak Muž72 Kategorie
16.03.2023 11:56:25
Moje zkušenosti: asi to je běžné, mně dala oční l., resp. sestra také reklamu na na určitou oční optiku, dokonce mají pro tuto ordinaci slevu 10%, ale tam můžu a nemusím jít, o tom to je. Jinak za brýle dám běžně tak každé 3 roky 10 - 12 tisíc a žádné zázračné brýle to nejsou, pokud mají mít široký záběr do stran, ale bez zkreslení, stojí 1 sklo/čočka 7 - 12 tisíc + obroučky tj. celkem cca 35 tisíc, tedy multifokální.
 trebatak Muž72 Kategorie
16.03.2023 09:28:12
Ahoj,

nemáš povinnost nic kupovat :) Doměřit to běž a jak Ti začne prodávat brýle, tak odmítni.

Lékaři poslední dobou, Bohužel, velmi se ztotožnili s přístupem zubařů a buď chtějí platby za termíny, za telefonní kontakt, či nějaké vyšetření, které neplatí pojišťovna, či v jiném případě přehrávají pacienta kolegům a jiným organizacím, které z něj ty peníze vytáhnou skrz ty produkty (samozřejmě vzájemná kooperace). Buď to kdysi nebývalo, nebo jsem měl štěstí, nevím. Poslední dobou na to ale narážím stále.
Stále ve smyslu "termín v září, nebo za 800kč za dva týdny", "na tyto problémy jsou nejlepší homeopatika, ale na ty je nejlepší moje kolegyně...." (jo, za tisíce). "doplnil bych vyšetření biorezonancí" (za dva tisíce + konzultace 500), bude dobré udělat odběry na tyto, ale pojišťovna to nerada proplácí, čili je třeba mi v hotovosti příště donést... "neurologické vyšetření blabla, uděláme akupunkturu těchto bodů". (15min jehličky/800kč, aspoň 10 sezení)...
Asi se fakt inspirovali v zubařech, kde je podmínka pro vstup do ordinace si koupit návleky na boty za 20kč a v intencích toho to jde dál až po tisíce za všechno, nebo už je vskutku všechno úplně zblázněné.

Zpět tedy k Tobě. Je hezké, že oční má kontrakt s optikou a zřejmě i provize z prodeje, koho tam "přihraje", ale ty na to nemusíš přistupovat..
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
16.03.2023 09:23:34
Chapu, ale reseni znas, takze nevim, na co se vlastne ptas.
 lolPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč