Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1213571, vloženo 16.03.2023 01:22:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rovnoměrná distribuce budoucnosti?
Tak nějak jsem přemýšlel nakolik je distribuce budoucnosti nerovnoměrně distribuovaná. Stávalo se v minulosti, že třeba v ČR měl člověk onemocnění a pokud neměl v USA známé umřel na bakteriální infekci. Dnes jsou prý možnosti léčby srovnatelné a odchylky léčiv jsou maximálně v rocích ne desetiletí. Je to asi jako když jsem četl v 15 mobilmanii a o telefonech z Japonska, sice občas přijde telefon pouze pro jejich trh, ale parametrove tu v Evropě už neslyntame oproti elektru..

Stejně je to i v domácnosti asi budou lidé žít ještě v 70 či 80.letech s jednim světlem uprostřed místnosti, místo světelných zón ATP.
Co pro vás znamená žít v roce 2023 a ne v minulosti? Máte v postely povlečení z nanomaterialu, vodní postel na přizpůsobení polohy páteře, spíte v poloze plodove vody a máte chytrou elektroniku snímající spánek. Máte konev na nastavení teploty, chytré zrcadla na denní infografiku jako počasí. Jak žijete v roce 2023 nebo jste v jiném roce?
 Vylity geniu Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.03.2023 12:47:10
Většinu z toho co jsi popsal jsou spíš takový blbůstky, designový věci, ne nic reálně prevratnyho.

Mám mobil s 4g a dost datama. A to ti v podstatě nabízí všechno co moderní doba umí.

Co má realnej dopad na můj život: nákup nám vozí Rohlik, oběd/večeři často Wolt, restaurace vybíráme podle recenzí na google maps, řídím taky podle google maps navigace, na messengeru/whatsapp mám skupiny kde často komunikujeme, netflix a jemu podobný mi dodávají cílenou zábavu, adoptivní tempomat (ten už je tu asi dýl, ale až teď začal být i v obyčejných autech) mi zjednodusuje řízení, online audio knížky mi v autě umožňují zajimaveji využít čas, uber mě rychle, levně doveze občas večer z hospody...

Spousta těch věcí šla do jistý míry i dřív, ale člověk je líný tvor, zajímavé začali být až když to šlo použít jednoduše.
 libik Muž34 Kategorie
16.03.2023 09:01:55
Jj, spím v poloze plodové vody, jak uvádíš. Tedy rovně, vodorovně, plodovodorovně.
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
16.03.2023 01:50:24
"Co pro vás znamená žít v roce 2023 a ne v minulosti? Máte v postely povlečení z nanomaterialu, vodní postel na přizpůsobení polohy páteře, spíte v poloze plodove vody a máte chytrou elektroniku snímající spánek. Máte konev na nastavení teploty, chytré zrcadla na denní infografiku jako počasí. Jak žijete v roce 2023 nebo jste v jiném roce?"

Mám smradlavý, zapocený, potem a rozkladem páchnoucí gauč. Špinavou přikrývku a je to docela¨
tvrdé... na měkém vodním spí jen bukvice. Chytrou elektroniku nemám, mě budí když se probudí
myš a začne trtkat dřevo. Konev mám na kamna. Blbé zrcadlo staré snad sto let.

Nejsem ToPka a bukvice, takže žiju jak zvíře. Zvíře lepší člověka jest.
Smajlík  Nepodara Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč