Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1213363, vloženo 12.03.2023 10:09:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Samota
Začíná na mě doléhat samota, od které jsem si odvykl. Ano, díky ní jsem nebyl nějakou dobu a necítil se sám. Teď nepoužívám sociální sítě, ty jsem používal jen kvůli ní, psali jsme si tam. No ten důvod je, že mě její přítel na jejím facebooku zablokoval. Takže teď už si nepíšeme tak, jako dřív. Já se jí bojím napsat, protože by si toho mohl všimnout, píšeme si totiž stále přes e-mail. A vlastně nevím, stejně už asi tolik o to nebude stát, nevím jestli to tak je. Každopádně bolí mě, že po tom co se stalo, jsem o ní přišel, i když na druhou stranu to dává smysl, že. Bolí mě, že má jeho, i když by mě to bolet nemělo. Bolí mě, že jsem neschopnej a na druhou stranu, že se nenajde nikdy nikdo, pro koho bych stál alespoň za něco, třeba to že bych toho koho miluju nikdy nepodvedl. A vůbec, po téhle bolesti se nikdy nevzpamatuju, kromě toho, že se nikdy nikdo nenajde, já bych to stejně nezvládl. Byla to osoba, kterou jsem miloval a takhle ztratil. Teď to byl týden bez toho, aniž bych jí viděl, protože jsem měl školní prázdniny. Až opustím školu, tak to bude horší.

Můj život narušila tato věc, žil jsem sám a byl jsem celý život bez takového kontaktu, já jsem si připadal najednou pěkně, nevěřil jsem vlastním očím, objevil se někdo, kdo se chtěl se mnou bavit, kdo se se mnou smál, někdo kdo mi řekl, že kdyby bylo něco jinak, tak by se mnou byl. Byla to jako první nečekaná rána pěstí, kterou jsi jako osoba v životě nikdy nedostal. Až na to že ta rána nebyla hnusná ale hezká, to jen jak to dopadlo u mě, mi dalo ránu, ze které se nezotavím. Nejde to, pronásleduje mě to stále a až vyjdu ze školy, nezapomenu ani kdybych chtěl.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.03.2023 11:38:16
Plkhgf: "že něco skončilo?"
To právě nebylo "něco". Proto.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
12.03.2023 11:17:11
Plkhgf:
Protože ona byla člověk, kterého jsem si přál potkat. Protože jsem nikdy tohle nezažil, co za poslední rok. Protože jsem se na ní upnul. Protože ona byla jediná osoba, se kterou jsem byl v kontaktu. Já jí miloval (i přítomný čas). Mám jen sebe. ..
Kdybys byl celý život sám a pak se objevil někdo, kdo tě alespoň v něčem pochopí a má zájem trávit s tebou čas, a nejen to .. Proto.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
12.03.2023 11:05:26
Proč nedokážeš přijmout, že něco skončilo?
Vaše kamarádství je pryč. Chováš se jak kdyby Ti odešel psycholog a Ty nevíš co s životem.
Je čas jít dál…
 Plkhgf
12.03.2023 10:58:58
SociálníPoradce:
To právě vůbec netvrdím, že mi bylo fajn, před tím, než jsem jí poznal. Trápil jsem se skoro stejně. Ano, bylo to jiné a o tom píšu, že ta rána byla pěkná, ale zároveň mi to ublížilo.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
12.03.2023 10:25:48
Nebuď tak přecitlivělej.

Naopak se raduj z té zkušenosti. Když ji správně zpracuješ, učiní Tě moudřejším. Pro příště.
 Tajnej
12.03.2023 10:24:41
Leafroller má pravdu, i když já jsem spíš samotář, absence vícero přatel pak vede k tomu, že jsi jak žíznivý na poušti, a když konečně někoho potkáš a nabidne ti vodu, nemůžeš si pomoct a upneš se na něho, jako kdyby šlo o život a klidně bys pro něj klečel na kolenou a dělal kde co
 Shinkanzen Muž24 Kategorie
12.03.2023 10:24:19
Časem si najdeš nějakého kamaráda nebo kamarádku. Musíš se chodit seznamovat.
 j390
12.03.2023 10:24:11
Tak vidíš, dokud jsi nikoho neměl, bylo ti fajn. To je to úskalí vztahů. Ale časem si zas člověk zvykne na to, že ta samota je výchozí stav. Když je introvertní povahy, jde to ještě snadněji.
 SociálníPoradce
12.03.2023 10:22:45
LeaFroller : V případě ža máš v plánu žít dlouho . . .
Smajlík  Michal Vaškových
12.03.2023 10:18:52
Na tom je nejlíp vidět, že žít dlouhodobě bez přátel není moc chytré.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč