Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1212380, vloženo 23.02.2023 17:10:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Osmý den
Už se mnou prohodila pár slov. Ale o to mě to více bolí. Přemýšlím že jsem se zavrtal do pěkné slepé ulice, ze které není cesta ven. Jsem raněn tím, že jsem se upnul. Stále mě bolí že už to není jako dříve, když jsme se bavili dobře a měl jsem pocit, že si rozumíme. Po tom co se stalo... Každý den na to myslím a každý den mě to vezme a svírají mě úzkosti. Navíc mám pocit, že mě prostě jen využila. Chápu že nemohlo být z toho nic když už někoho má. Ale ona byla první osobou do které jsem se zamiloval a vlastně s kterou jsem měl na chvíli úžasný pocit.
Často mám úzkosti v určitých okamžicích.
Např. když se baví s ostatními, resp. něco řekne a ostatní jí buď neslyší nebo jí neodpoví, tak mě to bolí, protože já jí poslouchal pořád a věnoval se jí.
Nebo když mi přijde, že ji ostatní využívají.

Jak jinak než že jsem stále celý život na všechno sám. Kromě toho, že mi nikdo nerozumí a nemám žádné přátele, tak mi máma nadává za to, že nejsem v pohodě psychicky.

Stala se stejná situace jako minule (viz zpověď 1211929).
Šli jsme a já jsem šel nakonec s nima do obchodu a pak jel s ní a se spolužákem vlakem. Jde o to, že jsem byl vždycky zvyklý jezdit s ní sám ... Ona si mě ani nevšimla skoro, no krom toho že se bavili o věcech které mě ničí a smáli se, což já nedokážu, tak koukali do mobilů a vlastně mi došlo, že já jsem takhle nedopadl. Kromě toho že nepoužívám např. TikTok a nesjíždím takovéhle virové videa, tak jsem se s ní dokázal zabavit a rozesmát ji bez mobilu. No abych to shrnul, bolí mě že mi třeba dřív řikala že jsem její nejlepší kamarád a všechno dobré z minulosti, zkrátka nepobírám jak se to takhle otočilo a bolí mě to. I když důvod by mi měl být jasný. Výsledek je ještě lepší (ironie) než dříve když jsem se trápil samotou ... Teď je to furt stejné a ješte s touhle ránou.

Ten život který žiju a situace ve které jsem je nepopsatelná,
Ale chápu že si nikdy nezasloužím nemateriální věc jako je pochopení, láska a důvěra. Nebo zkrátka prozívat s někým čas.

Musel jsem se vypsat, v minulosti jsem vše držel v sobě a navíc to nemám s kým probrat.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2023 21:16:10
Hodislava:
Já jsem byl strašně uzavřenej a osamocen. Je pravda že jsem se takhle s holkou nikdy nebavil. No a neměl jsem žádnou společnost. Objevila se ona a trošku mi pomohla, alespoň v té chvíli. Já jsem se upnul. Ona ráda v tu dobu se mnou trávila čas. No jenže se stala ta věc, že fungovala chemie a já byl poprvé políben. Jsem asi blázen, když chci aby to byl jediný člověk za život. No a ne jen kvůli tomu, že se tohle stalo jsem myslel jak si rozumíme. Bylo to kvůli tomu co jsme spolu prožili, resp. co jsem mohl prožít za věci, které jsem dosud neznal (např. čekat s ní na vlak, řešit věci, o kterých jsem nikdy s nikym nemluvil, no ona taky některé měla).
Teď už nemám ani jí, mám pocit, že to není jako dŕíve, skoro jako kdybych se jí protivil nebo že jsou chvilky kdy by mě nejradějk ignorovala. Což je pochopitelné, když se stala takováhle situace, za kterou můžu já, ano kdybych nebyl měl bych klid a ostatní též.
Musím být na všechno sám, nikdy nepotkám nikoho, pro koho bych mohl existovat. Co mi zbývá než být odstrkován a držet se dál od všeho a být tam, kde stále jsem.

Nemůžu asi posoudit jestli je to tak. Každopádně o žárlivosti mluvíš správně, ale myslím, že si ji nenárokuju. To co se stalo .. Asi to nedokážu vysvětlit.

No a jestli chci někoho jen pro sebe, to si také nemyslím. Pouze jsem vyrostl v osamění a očekával bych stejný hodnoty od toho druhého.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
24.02.2023 14:20:45
Mně přijde, že si jí hrozně uzurpuješ. Nárokuješ jen pro sebe. Je to kamarádka, a ta má prostě právo bavit se s kým chce a o čem chce a kdy chce. A to přesto že to třeba bude tvoje nejlepší kamarádka. Dokonce kdyby byla přítelkyně, nebo snad i manželka. To není o tom, že by sis nezasloužil pochopení, lásku a důvěru - ale ty se zjevně domníváš, že ona se nesmí věnovat nikomu jinému, jen tobě.

Smrdí mi to žárlivostí, a to obrovskou. Ve smyslu duševního problému. Jestli takhle na holky budeš tlačit, utečou ti. Budou z tebe na hony cítit to, jak je chceš jen pro sebe. Jak žárlíš a težce neseš, že se smějí vtipkování někoho jiného. Jen ty si budeš myslet, že jsou to ony, kdo ubližují tobě - protože se smějí, když vtipkuje někdo jiný, a nemají oči jen pro tebe. Hele, v dobrým - takhle ne.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
23.02.2023 19:42:18
Myslim, ze jsi nemocny a mel by ses lecit.
 Kvetak
23.02.2023 18:44:51
... a bordel v mraveništi

https://1url.cz/NrOLh
Smajlík  osmýdenchaosu
23.02.2023 17:28:26
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1212214
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1211929
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1211325
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
23.02.2023 17:22:06
Potřebuješ kamaráda
Smajlík  Šílený berserk Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk