Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1212214, vloženo 20.02.2023 17:44:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem zpět, pátý den
Nějak jsem to zvládal tu samotu, pak se objevila osoba, s kterou jsem si myslel že mám hluboký vztah (kamarádský) a ona byla pro mě něčím, co tu samotu zabilo. 1,5 roku je to co se známe, doba po kterou jsem se necítil sám.
Vypadá to že jsem o tu osobu přišel. Po tom všem co se stalo mě to drtí.
Teď se budu muset vrátit, tedy zvyknout si na to že jediní lidé kteří mi jsou na blízku je rodina, s kterou si nemám moc co říct. Což já ani nemám energii se s někým bavit.
Byla jedna osoba s kterou jsem to dokázal a to tak že jsem si s ní psal pořád. Teď je to pryč.
Budu si zase muset zvyknout na to, že jsem úplně sám a nemám nikoho ani kdo by si se mnou povídal.

Dnešní den byl opravdu divný. 5 dní zpět se stalo tohle:
https://www.zpovednice.eu/detail .php?statusik=1211929
Fakt si mě ani nevšimla. Nepromluvila na mě. Fakt jsem ji uplně ztratil. Nevím ani co se ji odehrává v hlavě. Byl jsem nějak najednou zvyklý si dopisovat. Teď mě má zablokovaného, udělal to její přitel, s tím že mi zase napsal nehezké zprávy, nacož se mu nedivím, ale mě ani nebolelo to že mi psal hnusy, spíš to, že najednou nevím co je pravda, po tom co mi to napsal. Já jsem žil v tom, že jsem jí tak moc důvěřoval a ostatní blbosti. Byl jsem naivní.
Teď si musím zvyknou na to, že to budu držet v sobě. Přijde mi teď fakt, že už nemůžu nikomu věřit a za chvíli se dostanu, do toho v čem jsem dřive žil, vlastně do toho jsem dostal, nemám nikoho kdo by mi rozuměl. Nikoho kdo by měl o mě zájem. Nikdo takový nikdy ani nebude a tahle ztráta mě zdeptá. Cítím jako kdyby to bylo horší než šikana.
 GalileoGalifrey Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2023 23:38:05
Ahoj, ve tvém věku jsem zažíval něco podobného. Konec střední znamenal že všichni kamarádi a ti mezi které jsem se 8 let snažil zapadnout se najednou rozprchli.

Tehdy jsem nikdy s nikým nechodil a připadal jsem si kvůli tomu dost trapně. Do jedné jsem byl zamilovaný nebo jsem si to aspoň myslel, ale ona mě odmítla. Všechny holky, které se mi líbily si někoho našly dřív než jsem se stihnul projevit.

Bavil jsem se s hodně lidmi, dokonce i ve skupinách, které se mezi sebou nebavily, ale vždycky jsem měl pocit, že nikam pořádně nezapadám.

Často jsem chodil na střechy a skály a přemýšlel, jaké by to bylo skočit. Aspoň jednou v životě bych letěl.

Hlavu jsem měl plnou myšlenek, které se navzájem tloukly. Nenáviděl jsem se za to, že jsem takový šprt, který si nikdy netroufne nic odvážného. Nenáviděl jsem rodiče a lidi ve svojem okolí, kteří to považovali za normální. Nenáviděl jsem jejich neustále omílané kecy, které mi zněly v hlavě.

Teď je mi 29 a tak nějak jsem časem pochopil, že jsem od sebe chtěl moc. Uvědomil jsem si, že 99,99% lidí má stejně nudný život jako já, možná ještě víc. Holku jsem si našel, za což jsem moc rád.

Nevím, jestli bys měl zájem si popovídat. Kdyžtak napiš do profil nebo na e-mail: tichyblazen@centrum.cz
 tichý blázen Muž26 Kategorie
20.02.2023 20:07:07
Nikdo takový nikdy ani nebude a tahle ztráta mě zdeptá.
-----
proboha je ti 19!
 Loca Loca Žena98 Kategorie
20.02.2023 19:28:02
Nikdo ti nebude delat terapeuta zadarmo. Takova je proste realita.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk