Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1211373, vloženo 07.02.2023 12:44:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Extrémní neklid
Dobrý den,
Asi mám nějaký psychický problém, přetrvává to asi rok ale je to čím dál silnější, omezuje mě to i v práci a ve volném čase.
Jde o to, že cítím extrémní neklid, strach z utíkajícího času, že svým časem plýtvám. Je mi teprve 24 let ale mám pocit, že je život už skoro za mnou, že co jsem nestihla do teď, už nestihnu nikdy. Vůbec se nedokážu uvolnit. Dřív, hlavně v pubertě jsem byla úplně jiná, mohla jsem hodiny a hodiny strávit nad knížkami, chodila jsem na dlouhé výlety do přírody, psala jsem básně, vůbec mě to netrápilo. Teď často nemůžu ani v klidu sedět, nedokážu si přečíst knížku, zahrát na klavír, aniž by se mi v hlavě neustále honily děsivé myšlenky. Taky pochybuju nad vším čeho jsem do teď dosáhla. Za chvilku dostuduju VŠ a mám pocit že to nebylo to pravé. Mám skoro 4 roky vztah a i když ho miluju, mám pořád pocit, že to není to pravé. Často se ani nedokážu soustředit co mi kdo říká, protože mám pořád v hlavě nezastavitelné myšlenky.
Jsem z toho zoufalá. Nevím jestli mám jít k nějakému terapeutovi, ale je mi to trapné, protože nemám žádné skutečné problémy. :(
 PsychickyNevyrovnaná Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.02.2023 09:18:27
Doporočuji terapeuta. A to i když si myslíš, že nemáš "vážný" problém. Já chodim k terapeutovi a nemám v podstatě žádnou psychickou poruchu. A i tak mi to prospívá. Často jsem překvapen, že nemám žádné téma s kterým přicházím a stejně pokaždé díky terapeutovi objevím něco nového. Často tam řeším vztahy. A za pokus nic nedáš. Navíc dá se i chodit zadarmo. Mně to hradí pojišťovna.
 pacient
07.02.2023 17:28:51
No to se mylíš. Máš skutečně vážný problém. Tvá mysl je nemocná, protože ač k tomu nemá žádný relevantní důvod, tak přesto cítíš příznaky jako úzkost a strach. Tady je návštěva psychiatra více než na místě.
Naopak případy, kde je jasná příčina toho cítit strach a úzkost jako třeba vyhazov z práce jsou z psychiatrického hlediska o něco méně vážné.
 Starý mládenec
07.02.2023 12:58:07
Mozek se potřebuje snažit. Mozek potřebuje pracovat a po něčem jít. Přičemž i cesta je cíl. Máš cíle? Dost těžké, aby nebyly příliš snadné a nebyly těžké natolik, aby se jich dalo dosáhnout? Protože až se ti to podaří, mozek tě odmění. Tím pocitem, po kterým prahneš. Takhle se jen nudí. Nicméně zadarmo ti to taky nedá. Překonej sám sebe a vytrvej. Tohle jsme měli napsaný nad vchodem na intr a já to nesnášela. Ale pravda to je.
 Hodislava Žena42 Kategorie
07.02.2023 12:55:16
Koukni, můžeš si na zkoušku zajít k placenému terapeutovi a tu hodinu s ním věnovat tomu, zda máš či nemáš opravdové problémy. On bude jenom rád, že má klienta. Pak se můžeš s jeho pomocí rozhodnout, co dál.

Nemůže za tvé stavy ten vztah? Jsou lidé, kteří se cítí jako ve vězení, když mají vážný vztah a musí se podle toho chovat; když nemají tu naprostou volnost. V pubertě jsi asi volná byla.
 How longPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč