Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1211335, vloženo 06.02.2023 19:59:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Partner vašeho potomka
Jak byste reagovali, kdyby váš potomek k vám přivedl na návštěvu někoho, kdo se vám nezamlouvá? Nic jiného by vám nezbylo, než se s tím smířit, ale je něco co byste fakt nepřekousli? A nechtěli byste se se svým potomkem kvůli tomu ani vídat? Nebo byste si nepřáli potkávat toho partnera, aby ho priste na oběd nebo na kafe k vám prostě nebral a nešli byste ani na jejich svatbu?

A nemyslím tím to, že by ten partner byl feťák nebo by nemakal, ale prostě jiné důvody, co by vám vadilo?
Jiná kultura? Jiné názory? Orientace? Věk?

Nebo byste jim to přáli ikdyby si vaše dcera přivedla o 20-30 let staršího muže?
 E5K8 Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.02.2023 12:47:35
V určitý moment je třeba odříznout pupeční šňůru a pustit toho drobečka do světa. Je to občas rána, kterou dostane po papule, ale bez toho to nepůjde. Bez toho si sám neošahá, co může bolet a co ne. Musí mít svůj rozum. Může mě to třeba trápit, já neříkám, že mi to bude jedno. Ale je to jeho volba. Takže osobně to vidím tak, že pokud pak bude potřebovat pomoc tu papulu ovázat, jsem tu. Ale ne proto, abych mu zakazovala po tý papule dostat, a ne proto, aby se pak u mne z toho dlouhodobě léčil, zvláště dokáže-li to už pak zase sám.
 Hodislava Žena42 Kategorie
07.02.2023 07:50:52
Naštěstí moje dítě je inteligentní a nedělá kraviny.
 fimisek
07.02.2023 00:39:29
Tak ve chvíli, kdy už si domů někoho přivede, je docela pozdě na to najednou vychovávat, to máme mít dávno za sebou.
Jednička už nám slečnu dovedl, věkově stejně, teď randí s mladší a vím o tom tedy zatím jen já a dvojka, ukazoval mi jejich fotky.

Beru to tak, že maximum, co jsme mohli jsme do nich vložili a je na nich, aby s tím naložili, jak uznají za vhodné, a to i při výběru partnera. Věřím, ež naše děti ve chvíli, kdy začnou randit a seznají, že je vhodné nějaké představování, budou mít rozum a nedotáhnou trosku nebo úplného idiota.

Vadil by mi vyloženě toxický člověk- tedy manipulant, závislák, či někdo, kdo by je chtěl izolovat od rodiny.
Děti bych samozřejmě neodepsala, řekla bych svůj názor a stačilo. Nemám patent na rozum
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
06.02.2023 21:31:21
Dítě bych neodepsala snad za žádných okolností a ani bych nechtěla omezit kontakt. Co se týká partnera, tak naopak bych chtěla, ať ho občas přivede, abych viděla, jak se chová.
Co se týká jiné kultury, tak záleželo by o jaké kultuře mluvíme a jak se daný člověk chová. Taky bych předpokládala, že jsem to děcko dobře vychovala a umí si určit nějaké hranice. Ale rozhodně bych vyloženě neříkala, co má dělat. Maximálně sdílela své obavy.

Orientace je úplně v pořádku. Názory také, jen tedy pokud by bylo extrémistické až nebezpečné-nějaká sekta, s dítětem bych o tom chtěla hodně mluvit. Ale zakazovat něco by asi nemělo cenu. Co se týká výrazně staršího partnera, nelíbilo by se mi a rozhodně bych s ním chtěla mluvit, ale ve finále bych to musela příjmout. Nicméně kdyby třeba té holce bylo 16 tak budu reagovat jinak než kdyby jí bylo 19. tzn. v 19ti bych ho chtěla míň zabít :D
 annieinthe
06.02.2023 20:44:50
Já bych také neodepsala. To spíš já nemůžu partnera představit, kvůli veku
 E5K8 Žena31 Kategorie
06.02.2023 20:43:05
Jiná kultura
 Poc
06.02.2023 20:41:09
Můžu o tom zatím jen teoretizovat. Ale nechtěla bych nikdy odepsat svoje děti. To bych byla divná matka. Jelikož jsem ale sama zažila kde co divného a netradičního, v těchto případech bych se snažila hodně mluvit ze své zkušenosti, asi bych se do toho uměla vcítit ve většině případů a snažila bych se varovat před všemi možnými důsledky. Odepsat dceru je blbost. To znamená hodit ji do náruče lotrovi. Naopak posílení důvěry mezi námi by mohlo mít podle mě větší naději, aby se vzpamatovala.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
06.02.2023 20:16:12
Zatím máme ještě čas, ale bavit bych se s dcerou nepřestala asi v žádné situaci, co si umím představit je, že by k nám její partner nesměl. Pokud by by feťák, by to byl zrovna ten případ nebo "kriminálník". Pokud by byl starší o dvacet, třicet let, tak bych ho vyhledala sama a asi bychom dlouho mluvili.
 SorayaaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk