Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1211094, vloženo 02.02.2023 18:45:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
30 km/h ve městě
Tak v Rakousku snižují plošně rychlost v obci na 30 km/h. S tím, že některé evropské státy a mnohá města tento "trend" následují. Tak si říkám, co se bude dít s cyklisty, protože překročit 30 km/h není na kole vůbec žádný problém. A tachometr jaksi není standardní výbava kola. :)

https://www.novinky.cz/diskuze/aut o-ve-meste-30-na-dalnici-stovkou-v-rakou sku-navrhuji-snizeni-maximalky-40421882 (případné mezery v linku vymazat)
 Cyklistořidič Muž35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.02.2023 10:19:45
Jen to ukazuje směřování současné evropské společnosti k zákazům, příkazům a omezením.
Vše lze samozřejmě zdůvodnit. I třeba snížení rychlosti na 20km/h lze zdůvodnit větší bezpečností a vždy se najde dost troubů, kteří tomu budou tleskat-

Alespoň že se uklidnili s těmi autolékarničkami. Vždy jsem čekal na nějakou statistiku, kolik u nás umřelo lidí zraněných při nehodách kvůli ošetření prošlou autolékarničkou. Klidně třeba za 20 -30 let. Věřím, že ani jeden člověk. Ovšem tehdejší hon za pravidelně obnovovanými lékarničkámi byl jen loggy výrobců těch autolékáren.

Určitě by šly najít desítky dalších výmyslů. Začal bych třeba s "vědeckými"studiemi, které prokázaly, že bezpečnostní pásy po deseti letech degradují a nemají správné vlastnosti, tudíž bych nařídil povinou výměnu těchto pásů těm, kdo mají auto starší deseti let. Pro bezpečnost, ne?!

Co třeba doplnit povinnou výbavu defibrilátorem a kyslíkovým přístrojem. Kdbvy to mělo zachránit jen jeden život!
Obojí by samozřejmě podléhalo pravidelným placeným revizím, to dá rozum

Buďte rádi, že nejsem europoslanec. Já bych vám vymyslel taková "dobra", že byste koukali jak výr, co spadl do víru.
 taktovidimja
03.02.2023 10:04:24
Třicítka po městě? A to všude? Když je někde takové omezení na kousku kde se zrovna něco kope, no budiž ale v celém městě si to nedovedu představit. To abych lechtal plyn s druhou nohou na brzdě a očima na tachometru. Prostě současná auta na takovou rychlost nejsou stavěná, snad jen elektromobily jestli se tam takové omezení dá nastavit.
Smajlík  Radič
02.02.2023 22:09:50
Edit: Dlouho je ve městě 50ka.
 matouch
02.02.2023 22:08:09
Dlouho byla ve městě 50ka.

A pamatuju za socíku taky 60 ku v obcích. Přes noc (23-05) byla dokonce rychlost v obci neomezená!
Tak si to představ s těma ruskýma krámama. To bylo maso
 matouch
02.02.2023 22:01:21
No, oni ale v Rakousku žádnou rychlost nesnižují...
 Malparido Muž30 Kategorie
02.02.2023 19:46:32
nejdřív nakážou 30, pak 20, 10, nebude se moc jezdit do centra, pak do některejch dalších městskejch částí, nejdřív tam nebudeš moct s naftou, pak s benzínem, pak ani s elektroautem... pak nebudeš moct s autem do města vůbec a pak ti ho zakážou uplně... vtipný je, že se tím netajej, říkaj to otevřeně a lidi se s tebou budou hádat, že seš konspirační vůl... však když se začlo mluvit o zakázání spalovacích motorů v EU, lidi z okolí mi říkali "tos nemohl vědět, protože v novinách to píšou až teď :D holt - nic nebudete vlastnit a budete šťastný
 GrugVíGrugPoradí Muž31 Kategorie
02.02.2023 19:34:11
No, na jízdu městem si asi koupím tuk tuk. Auto zbytečné
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
02.02.2023 19:25:41
Nemyslím si, že by to prošlo u nás.
Já, dokud řídil, jezdil jsem v Ostravě 60km/h a byl jsem nejpomalejší. Zde se, ve městě, jezdí tak 70km/h.
I kdyby dali 30km, nikdo to nebude respektovat. Možná by ale jezdili padesátkou, protože hodně lidí jezdí tak, že do 20km/h to není až takový průšvih a tak, dokud Tě nechytnou, jezdíš takhle. Sem tam - jednou ročně, kde to neznáš, Tě chytne stacionární radar, ale to jsou jen peníze. Aby byly body, musí Tě zastavit.. Čili..
A já řídil aktivně, denně, od 20ti let do 30let. Najel jsem ročně 20tis km a nikdy - NIKDY - mě nestavěla pčr. Možná jedničkové fabie a fordy focusy jsou pro ně nezajímavé, nevím; ale ikdyž někde brali, mě vždy nechali být. Dokonce i za covidu, přejížděl jsem okres do práce a zastavili předemnou, za mnou, mě ne.. Takže ta šance sankcionování za nějaký přestupek je na Ostravsku velmi malá :)
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
02.02.2023 18:58:29
Cyklisté se přesunou na chodníky aby nepřekáželi. Kola pak budou povinně vybavena nejen tachometrem, ale i tachografem s kartou, aby mohla případná policejní kontrola zjistit, jestli cyklista nepřekročil rychlost 28 dní zpátky a jestli udělal povinnou 45 min. přestávku v řízení či nepřekročil denní maximální dobu řízení. Jestli ano, 2000 € pokuty okamžitě.
 vizvrácená přetkoška Muž48 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk