Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210587, vloženo 25.01.2023 12:36:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vysetreni OCT
Zdravím, chci se vám svěřit s něčím co mě trápí posledních pár dní. Před třemi lety jsem byl na očním kvůli tomu že jsem začal na obloze pozorovat takové černé tečky a šmouhy teď už vím že to byli sklivcové zákalky tak už mě to tolik netrápí. Ale dělali mi tam vyšetření OCT a bylo vše v naprostém pořádku. Teď jsem tam byl znovu na kontrole a na pravém oku mám nějakou minimální změnu levé oko jsem měl beze změny. Tak se chci zeptat jestli je takové minimální odchylky jsou normální jestli se stim někdo taky setkal. Děkuji za odpovědi.
 tomas1220 E-MAIL: tom2063@seznam.cz   Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2023 20:30:16
Zajímavé, u mě taky, jel jsem na kole do kopce, najednou jsem začal vidět pravým okem vpravo nahoře něco jako mouchu nebo malého pavouka, nezmizelo to, další den ráno jsem byl na očním jako s úrazem tj. bez objednání, nijak mne nelitovali, trochu vyšetřovali, nedá se prý s tím nic dělat, přesně jak říkáš "sklivcové zákalky", nevím zda to zmizelo, nebo to mozek nějak vytěsňuje, nevnímám to nicméně se "to" ale občas objeví, ale jako to "odpluje" mimo perimetr vnímání.
 trebatak Muž72 Kategorie
25.01.2023 16:54:59
Chtěl bych se zeptat na ty černé tečky. Měl jsem to také. Odeznělo to? Já přemýšlím, jestli to u mě odeznělo nebo se to mozek prostě jen naučil filtrovat. Když jsem na to tehdy nemyslel, ani jsem si prakticky nevšiml. Naposledy jsem byl na komplexním vyšetření loni a nebylo nic shledáno a vlastně jsem si na to ani nevzpomněl, abych se zeptal nebo na to upozornil. Dík
 MilanXY
25.01.2023 13:12:24
A přitom o nic nešlo, to jen kolem proletělo UFO :)
Smajlík  Řemdich Muž41 Kategorie
25.01.2023 13:07:57
Oči nejsou celý život stejně. Můžeš mít zákal, plíseň, parazity, nádor a já nevím co všechno ještě. Tohle je třeba řešit s odborným lékařem. Nebo s šamanem jestli žiješ v Rusku. Tady ti vyšetření neuděláme i kdyby ses zbláznil. Většina kravín se dá dneska dobře léčit když to včas podchytíš.
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
25.01.2023 12:53:43
Ani stav oci neni nemenny. Prave preto ta poslali na opakovane vysetrenie, aby mohli vcas korigovat pripadne zmeny. Hlavne zbytocne nepanikar!
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč