Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1210586, vloženo 25.01.2023 12:19:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chad Pavel vs. statusmaxxed incel Babiš
Pavel je prostě klasickej starej sexy Chad.
Babiš kdyby nebyl statusmaxxed a moneymaxxed tak je incel a píše sem na Zpověďnici.
 Tojsemvedela Žena33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.01.2023 16:19:05
Izumi, já naštěstí nejsem na žádné z těch stran :-). Pro mě jsou nevolitelní oba stejně, akorát každej z jinýho důvodu.
 Sorayaaa
26.01.2023 11:55:07
toho druhýho neznám: pravda :D
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
25.01.2023 23:54:28
Nemyslím si, že Pavel je opravdovej chad, ale pořád má nejblíž k označení chad od dob Topolánka.
Smajlík  toho druhýho neznám
25.01.2023 23:17:38
Sorayaaa: Ani nevím, čemu se smát víc.

Když vyhraje Babiš, bude sranda sledovat, jak si jeho odpůrci rvou vlasy.
Když vyhraje Pavel, bude sranda sledovat, jak si jeho podporovatelé rvou vlasy.
Smajlík  Izumi Miyako Žena34 Kategorie
25.01.2023 22:20:15
Koně do salámu, nauč se psát.

Izumi, jo, to bude nuda. Už se těším, jak bude po volbách papouškovat ty svý tři naučený věty dokola.
 Sorayaaa
25.01.2023 21:39:01
Sorayaaa: Tomu se říká vojenská škrobenost.
Smajlík  Izumi Miyako Žena34 Kategorie
25.01.2023 19:45:09
Babiš je hroznej debil pokud mu někdo nenapíše co má říkat tak je totálně mimo. I s retardovaným koněm člověk dovede vést lepší dialog než s ním. Jen škoda že žijeme ve společnosti s takovým počtem koňů.
Smajlík  Koně do salámu
25.01.2023 19:20:07
Chci slyšet dotačního vykuka hystericky kničet o zmanipulovaných volbách.
A aby ruská ambasáda po dlouhé době negratulovala vítězi voleb.
 trtkalkrtka
25.01.2023 18:51:01
Shinkanzen,

"Pavel je hezká prázdná, dutá matrioška co se umí dobře tvářit a prohazovat laciný naučený fráze nebo to, co mu řekli, aby říkal, nějaký experti"

Bohužel, já už se skoro modlím, aby z něj do pátku něco vypadlo a já mohla k těm volbám jít, něco, co je fakt z něho. To je tak sterilní člověk, že mě to až děsí.
 Sorayaaa
25.01.2023 15:36:59
Zaprvé nepoužívej umělé slovo chad, to slovo nikdo nepoužívá, takže je zbytečné. Zadruhé starý je naprostým opakem atraktivního.
 Svitavský uličník Muž36 Kategorie
25.01.2023 14:01:55
politický postoj, který benefituje primárně výrobcům zbraní, kteří vlastní v americkém kongresu doslova většinu, a nikoliv Ukrajině jako národu samotnému.

Takže je to model propagandy, které je nejefektivnější na současnou populaci odkojenou na ideologiích humanismu, liberalismu a na kulturní šťávě Disney, Netflixu a třeba i feminismus. Neříkám, že na humanismu, liberalismu a feminismu jako samotnému je něco špatného, naopak jsou to v zásadě hodně pozitivní ideologie, jenom jako celek tvoří takový kulturní a sociální prostředí, ve kterém zrovna tento model propagandy dominuje.
 Shitkanzen
25.01.2023 14:01:33
Shinkanzen: jeho hlava je napumpovaná (asi) praktikáliema.

To je pravda. Bohužel pro něj jsou pratikálie jen kompro na všechny kolem pro účel zaklekávání.
Na to být úspěšným "podnikatelem" to stačí, ale jinak je to málo. Velmi málo.
Smajlík  klukjakobuk
25.01.2023 13:57:31
OK Boomer

Je to termín který jsem si naprosto vycucal z prstu. Označuju tím model propagandy, který efektivně figuruje v současných zemích západních demokraci, a občas i mimo, který má určitě charakteristiky.

Třeba časté strašení lidí absencí "svobody a demokracie", pokud lidé nebudou zastávat určitou politickou orientaci a postoj. To se v současných volbách objevilo nespočetněkrát, přičemž opozice nikdy nevykazovala znaky nedemokratičnosti a tuto rétoriku nikdy nepoužila. Příklad ze zahraničí: V Hongkongu se snažila Čína dát tisíckrát najevo, že po zavedení AELABM dojde k extradikci pouze v extrémních případech (tehdy protože došlo k vraždě), ale protože tamní "opoziční demokratická" média, třeba Apple Daily, financovaná "neziskovkami" původem z U.S. lidi neustále bombardovala strachem ze ztráty lidských práv, demokracie a z autorativní Číny, řada populace se stala těžce rasistickými vůči obyvatelům Hongkongu původně čínské národnosti a propadly extrémismu, docházelo ke gigantickým protestům, často násilným, nesmírně narušujícím veřejný klid, dopravu, efektivitu a pohodu města. Přičemž Čína se snažila neustále lidi v Hongkongu uklidňovat, i když tehdejší ministrině na to neměla povahu, bylo to k ničemu, protože tahle mozky strašící propaganda byla ve městě rozjetá na nejvyšší rychlost. Takže ty gigantický protesty nakonec zastavil až covid. Několikrát se U.S. snažilo vyvolat událost obdnobnou masakru naTiananmenově náměstí tím, že koordinátoři oněch protestů motivovali protestující, aby ovládaly univerzity a aby muselo dojít k zásahu Čínskou armádou, k čemuž nikdy nedošlo protože si CCP zachovalo klidnou hlavu a ponaučení z roku 1989. Všechno za účelem neokonzervativním extrémistický provokace rivalistické Číny.

U nás to je vidět v menším měřítku podobně, a je to za účelem dosazení prezidenta, který odkývá všechno původem ze U.S. Nemusím vysvětlovat, co stojí za Milionem chvilek za demokracii.

Další charakteristika této propagandy je, že kromě na strach hraje na emoce a povrchnost.

Například Rusko-Ukrajinský konflikt. Média nám od začátku tvrdila, že invaze byla naprosto nevyprovokovaná a jde pouze o agresivní osobnostní choutku despotickýho diktátora. Realita je ale úplně jiná. Vím, že jde o velmi kontroverzní téma a že admin má tendenci takové názory mazat, takže o tom nebudu moc argumentovat. Mám bohatý seznam faktických videí a záběrů, od bombardování Donbasu Ukrajinou od roku 2014, americké lobbisty financující a koordinující tamní neonacistické hnutí, po Porošenka, který na pódiu svým příznivcům říká: "Naše děti budou chodit do škol zatímco ty jejich(ukrajino-rusů) se budou schovávat ve sklepě". Každopádně definující "post-humanitní" znaky jsou hry na emoce. Neustálá rétorika, že diktátor tam bezdůvodně zabíjí děti a bombarduje školky. Účel to splňuje protože totální většinu lidí liberálních demokracií takové zprávy samozřejmě neskutečně pobouří a budou bez výtek podporovat
 Shitkanzen
25.01.2023 13:37:01
Mne Babiš pripadá ako taký lišiak mazaný všetkými masťami a pôsobí na mňa ako človek, ktorý si ide za svojim a riadi sa pragmatizmom. Neuznáva bratríčkovanie. Povaha predátora, ktorá ťa bez milosti roztrhá, kľudne aj od chrbta.
Výzor má ako incel, ale je to hovadila človeka súdiť podľa ksichtu, nikto si nevybral, ako bude vyzerať.
 Ivana Ivanová Žena20 Kategorie
25.01.2023 13:24:58
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
25.01.2023 13:17:36
A že Pavlovi zametává cestičku na hrad řada lobbistů, současná vláda a velice pravděpodobně tucet agentů CIA zaměřených na Česko, poslaných neokonzervativníma papalášema, a to za pomocí kontroly mediálního narativu a emocionálního podtextu voleb, s použitím post-humanistický pseudoliberální rezonanční neo-propagandy, to snad nemusím dodávat, to je snad každýmu jasný
Smajlík  Shitkanzen
25.01.2023 13:16:58
Nerozumím řeči tvého kmene.
 SheldonC
25.01.2023 12:51:16
Jak poznat hlupaka? Podle tehlech vyrazu typu chad bla bla bla...aneb jsem spravny clovek mecici nesmysli ve stade xD
 gasdgsdagsd
25.01.2023 12:42:38
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
25.01.2023 12:39:03
takhle Babiš vzniknul .... každej ho šikanoval a on to teď chce každýmu nandat
 Honza123456789
25.01.2023 12:38:27
Babiš není incel, vždyť má ženskou, leda by mu nedávala. Pavel je hezká prázdná, dutá matrioška co se umí dobře tvářit a prohazovat laciný naučený fráze nebo to, co mu řekli, aby říkal, nějaký experti. Babiš je jednoznačně víc autonomní a o sto sáhú toho víc v životě dokázal než Pavel, ale je to machiavelista jako řiť co nemá obecný znalosti, jakože měsíc a slunce nejsou planety, protože jeho hlava je napumpovaná (asi) praktikáliema, a nevzbuzuje takový vnější respekt jako generál
 Shinkanzen
25.01.2023 12:31:05
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk