Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já tohle znám, když chce člověk vypadnout a rodiče ho drží "při zemi" (bezdůvodně). Spolubydlení je levný ale do začátku to chce něco fakt levného. Můžeš mě kontaktovat a gauč surfing je vždycky ready
|
|
práce je tu habaděj, držím palce
|
ten z Prahy |
|
|
Viděl jsem pár zajímavých dokumentů jak šly holčiny do Prahy na svou pěst, někdo na cizí pěst. Bylo kolem toho vždycky hodně lubrikáče.
|
|
Naivita nezná mezí.
|
|
Nějak takhle začíná Mandragora ;-)
|
|
No po pravde , Praha NENI zrovna moc levne mesto , takze pokud se chystas do Prahy s 1000 v kapse , tak to bude problem , chapu , ze na vesnici , ti to stacilo na cely tyden , a pri trose skromnosti i na dva tydny , ale v Praze to budes sotva tak na veceri , takze do zacatku pocitej svetsimy vydaji , no a najem to je prave jedna s tech polozek , ktera ma na sobe cedulku velke vydaje , sice se to da vyresit tim , ze se si najdes praci , protoze spousta firem nabizi praci i s ubytovanim , takze te zamnestnaji ale hned i ubytuji , vetsinou na nejake ubytovne , za kterou ti firma bude z vyplaty strhavat jenom nejakou symbolickou castku , vyhoda je , ze mas kde spat , nevyhoda je , ze tam neni skoro zadne soukromi , ale mesic , mozna dva mesice se to da vydrzet , mezitim se porozhlidnes po nejakem podnajmu , ale dopredu ti rikam , ze neco takoveho jako ze , levny najem , v Praze vubec neexistuje , proste Praha je Nadherne mesto , ale na druhou stranu je tu silene draho ,
|
|
Thatslife: No, říkám si jak to bude zvládat holčina. Já být někde sama v Praze, měla bych docela strach, zejména večer. Lepší aby si tam našla známost a nebo bydlela s kamarádkou.
|
|
Bez penez, ubytovani, prace se hvezda rozhodne jet do Prahy...potrava pro pedofilni predatory. Jeste tu chybi Alien , to je cca 150cm vysokej 50tnik nabizejici starou garzonku na Smichove.
|
|
Co přesně od Prahy očekáváš? Já jsem pro ať jdeš, kam tě srdce táhne. A pokud je to větší město, proč ne. Jen si to musíš lépe promyslet. Nejela bych tam bez domluvené práce, pokud nemám našetřené peníze na nějakou dobu. A volila bych spolubydlení. Hodně štěstí.
|
|
Ach to mládí naivní....
|
|
Je to jen o tom jak často a moc umíš roztahovat nohy. Zbytek už půjde samo.
|
|
Pokud se ti nechce učit, můžeš zkusit nějaké rekvalifikační kurzy, pokud tě zaujal nějaký obor. Taková kosmetička už si v Praze taky dost vydělá. Když je ale místo. Záleží, co tě baví. Ale furt lepší mít něco navíc než jenom základní školu.
|
|
Já bych tam nebydlela ani za nic, natož přímo v centru. Ale co se týče tebe, jak tu už někdo psal, mohla bys to tam ještě nějakou dobu přežít a nějaké penízky si našetřit, on ten nájem taky není zrovna nejlevnější. Z výplaty ti to nezbyde mnoho, navíc máš základní vzdělání. Nájemné se dost často pohybuje i kolem 20k Jsi si jistá, že to sama utáhneš ?
|
|
Hele já vím že bydlení na vesnici je omezující nevím jak to máš doma ale Praha je město kde můžeš hodně rychle se dostat do míst kde bys nechtěla bejt. Jako ono sice dělat eskort je taky jen práce ale nevím no ta záleží asi na vlastní sebe hodnotě. Za další nemáš vzdělání to znamená že jako jediná možnost je najít si práci s ubytováním např. Jako dělník nebo někde ve fabrice nebo skladník a upozorňuju že pracovní trh není teď nic moc co se nabídek práce týče. Kor se základním vzděláním. Takže bejt tebou bych se soustředila na to abych si nasetrila a pak se teprv někam posunula a věř mi na žití jsou i lepší města než Praha. Dodelej si vzdělání a nevymyslej picoviny.
|
Tonenidulezuty |
|
|
Ano máš pravdu. Vesnice =deprese a úzkosti. Mozek potřebuje činnost a dění.
|
|
Byt tebou, tak bych si nejdrive nasla praci neco nasetrila a az pak se nekam stehovala nebo se seznamila s chlapem, ktery uz v Praze bydli.
|
|
Chci vidět jak vypadáš, pošli odkaz na fotku. Bydlení u mne doma, nic mi platit nemusíš, na všem se dohodneme. Reynardovi nevěř.
|
třicetiosmiletý uživ |
|
|
Verim, ze v nekterym bordelu, ti jiste radi poskytnou levnou cimru.
|
|
Jo byty v centru jsou odjakživa levný
|
|
Za chvíli ti tu napíše jistý 38-letý uživatel s nabídkou levného bydlení, samozřejmě u něj doma a jistými podmínkami
|
|
Jen do toho!! Hlavně pořádnou práci si najdi.
|
|
hlavně aby to bylo v centru a bylo to levný. Tak hlavně aby hodně štěstí.
|
|
|