Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Berserk: Lidi jsou na pracáku třeba rok, debile.
|
lol |
|
|
To, jak dlouho jsi, nebo po kolikaty jsi na pracaku neni ukazatelem tvoji budoucnosti. Ja jsem hledala praci ke konci skoly a nastoupila jsem pomalu okamzite. Pak nasledovalo caste stridani praci, protoze jsem se hledala, a i to mi do zivota hodne dalo Obchazet vsechny pohovory me naucilo samostatnosti, vydrzi a hlavne stanovovani si cilu a planu. Je jasne, ze mezitim to obdobi "ticha" srazi sebevedomi jistym zpusobem, ale vsechno chce cas.
|
Ritata21 |
|
|
Nejsi neschopný. Kdybys byl neschopný, tak nedoděláš ani tu školu. - a i kdyby tohle se povedlo, tak pořád tě to nedělá neschopným. Radu nemám, jen jsem nutně potřebovala napsat tu jednu větu.
|
|
Ja si dokazal najit praci i se socialni fobii a tezkou depresi kdy jsem premyslel kdy bude dnem kdy si vystrelim mozek...takze ono je to spis o tom odhodlani.
|
|
Práci jsem měl měsíc po škole a to hlavně proto, že sem chtěl mít ještě prázdniny. Jinak bych měl práci hned. V pátek do školy a od pondělí do práce, dalo by se říct. Studoval si věci co jsou ti na hovno. Dva měsíce na pracáku? Musíš být ultimátní debil a nefachčenko ...
|
|
Ja jsem pred statnicemi uz dva roky pracoval v oboru, takze jsem mel misto jiste. Kvuli lepsim podminkam a penezum jsem ale po skole nastoupil jinam - u nas si spis absolventi vybirali a firmy se o nas pretahovaly (CVUT). Co bych delal s bakalarem z prirodnich ved fakt nevim
|
Byvaly absolvent |
|
|
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1210491 Zkus dostudovat magistra.
|
Radič |
|
|
Tak to je asi normalni po skole, horsi kdyz pak neoc umis, nechces pracovat a lidi te furt nahani at pro ne delas praci vyhlaska 50 uz neplati, takze tady jde videt jak aktivne to resis
|
|
Já jsem byl za celý svůj pracovní život na pracáku asi týden, jinak hned jak jsem odešel ze školy (vyučen gastro bez matury) tak jsem hned začal dělat, a vše co jsem dělal bylo úplně o galaxii mimo můj obor. pumpař , lešenář, pomocný elektrikář silnoproud, elektromontér slaboproud, prodavač elektro, kašér v divadle, radiochemický laborant... kvůli poslednímu doháním maturu a chci jít na VŠ. Vždy jsem měl kliku na zaměstnavatele co měli velkou nouzi o lidi a tak brali kdekoho a nevadilo jim že nemám vzdělání, nebo vyhlášku 50.. to se vždy nějak občůralo, nebo mi JOB dohodil kamarád.
|
|
|