Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1210504, vloženo 24.01.2023 09:11:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Smysl volení
Mohl jsem napsat "smysl voleb", ale to by nebylo přesné.
Podle včera zveřejněných průzkumů jsou volby už v podstatě rozhodnuté. Jaký smysl má jít v takové situaci volit? Když víte, že váš hlas už pravděpodobně na výsledku nic nezmění. Myslíte, že jsou voliči, kteří chtěli původně volit toho druhého kandidáta, ale na základě těchto zveřejněných průzkumů to hodí tomu prvnímu, když vidí, že ten jejich nemá šanci? A má smysl to jít hodit tomu (podle průzkumů) neúspěšnému i když nevěříte, že má nějakou šanci? Prostě jen proto, abyste si mohli říct "udělal jsem co jsem mohl"?
 Ludwa Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.01.2023 07:46:50
Quakie: Demokracie je špatný a nemorální systém, který naprosto selhává.
 autism-off
24.01.2023 20:14:53
VOLBY do čehokoli jsou NESMÍRNĚ důležité a mají velký význam. Zodpovědný člověk volí a má na to právo. Rozhoduje sám i o sobě. O svém okolí.

Že jeden hlas je jako nic? NENÍ.

Mimochodem volba prezidenta patří do Sněmovny a Senátu a ne proletariátu. To není známka demokracie a svobody ale idiotismu zákona. Ostatně prezident nemá pravomoce, jen reprezentuje svoji vlast. Co vím, tak český národ odsuzoval snad krom Generála Svobody všechny prezidenty v historii republiky.

Znal jsem prezidenta Zápotockého, známého opilce z Kladna, hrával tam naposledy na harmoniku v jedné z havířských hospod ještě den před inaugurací za prezidenta v Praze.
Pak vám v předvečer Měnového systému eště slíbil, že se nic nebude dít a druhý den už se prachy (do 300 Kčs) měnili v kurzu 1:5 a nad 300Kč 1:50. Tím se také zrušil "Lístkový systém" to ožebračilo doslova všechno obyvatelstvo které si něco našetřilo. To byl Zápotocký nebo "kolenatý" Tonda.

Po něm Novotný, úředník, taky Tonda. Nevýrazný politik.
Pak Generál Ludvík Svoboda. Stařičký, populární, Rusové si ho odvezli do Moskvy v srpnu 1968 a vydírali ho, jako by opravdu měl nějakou moc. No dosadili si tam po něm Husáka.
Kdysi Husáka soudili sami komunisti, vhodili z KSČ a nakonec jim byl dobrý. Holt ho tenkrát nestačili popravit.
A ten řo křeslo odevzdal pojakési "sametové" všem těm hladovým schopným i nezchopným lumpům a zldějské verbeži.
Jenže zbohatlá verbež neuměla s penězy zacházet a zchudli také. Lidi si prostě stát rozkradli a pak zbankrotovali. Všechno to zchudlo až na několik jedinců co uměli a dodnes UMÍ !!
Havel lidem slíbil, že se budou mít jen podle svých zásluh a lidi si mysleli, že ti řezníci a zelináři zchudnou, a zbohatnou všichni ti chudí !!! jo, jenže je pro to třeba aspoň něco udělat. Povýšit OBCHOD na zlodějiny jaxi nestačí.
A Babiš se narodil jako OBCHODNÍK uměl, obchodoval jménem státu a vlády už tenkrát. Uměl řeši, domluvil se i francouzsky v Africe i jinde, a po té slavné revoluci se uměl postarat i sám o sebe. ZCELA LEGÁLNĚ což mu lid nikdy nezapomene. Když Kalousek coby ministr vydal korunové dluhopisy, Babiš a několik politiků (s mozkem) si je nakoupili... a pak je v TV a tisku honili k zodpovědnosti.

Nemysím, že by Babiš měl umřít hladem i kdyby přišel (dobrovolně) o všechny své firmy. To je chlap co umí. A tady je ten problém a když k tomu přidáte závist (v CZ sport #1)
tak k pomluvám to je jen krok. Ne v Čechách být úspěšný se nevyplácí.
 Quakie Muž77 Kategorie
24.01.2023 11:39:13
Loca Loca: Jo přesně to.
 Ludwa
24.01.2023 11:11:29
Ludwa: Myslíš včerejší interview na 24?
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.01.2023 11:08:27
Loca Loca: Že by lhali i v České televizi?
Smajlík  Ludwa
24.01.2023 10:55:44
Nemyslím si. Pokud vím, v nějakých průzkumech vítězila Nerudová a v reálu katastrofa..nevěř všemu, co se píše
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.01.2023 09:21:19
Nic není rozhodnuto. Volební preference jsou manipulací s myšlením lidí. A evidentně se jim to daří, když ani ty nejsi schopen najít svůj mozek a myslet.
Smajlík  fimisekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk