Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210501, vloženo 24.01.2023 06:59:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Doktoři mě zdrogovali a jsem naštvaná
Nedávno jsem měla kolonoskopické vyšetření kvůli vyloučení ibd a specificky jsem si řekla, že chci uklidňující injekce midazolamu pouze polovinu, protože je to benzodiazepin. Ty poskytují pocit falešné střízlivosti a sama vím, že jsem po všech uklidňovácích naprosto nemožná, uvolněná a upovídaná. No dali mi 3 mg, což je běžná plná dávka. Studuji farmacii, a tak trošku vín o co jde, proto jsem si trvala na polovině.. no ze zákroku si nic nepamatuju, ale v ambulantní zprávě je, že tři minuty po první injekci jsem dostala druhou a to 2 mg. Tudíž celkem vysokou dávku 5 mg. No jako sotva 55 kilový člověk jsem se asi dost prala, byla až moc komunikativní a v odpočívací místnosti jsem všem v telefonu napsala šílený sračky, protože se mi nechtělo spát. Nemluvě o tom, že jsem doktorku informovala, že mám v sobě pregabalin, následně musela vysvětlit, co je to za lék a v té kombinaci mohla být taková dávka i dost nebezpečná.. jsem naštvaná
 Medojedlivka Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2023 22:26:48
Bud rad, zes to prezila a ze ti nenatrhli prdel.

Uvedom si, ze farmaceuti jsou primarbe trenovani jako prodavaci leku, o moc vecech realne vetsinou nerozhodujou, spis jde o to, aby dokazali poradit, odmitnout fetaky a nesplest lek za jiny. Realne o lecich a jejich aplikaci premysli a rozhoduje doktor, ktery ma narozdil od farmaceutiku praxi, jak leky funguji na lidske telo kterou nikdy jako prodavacka leku neziskas.

Jako studentka a jeste k tomu farmakologie vis hovno, naprosty.

Ohledne prava a pozadavku na urcitou medikaci, to nevim, necetl jsem ten zakon, v USA bys musela neco jiste podepsat a mohla by ses soudit a asi bys i vyhrala. Ale v CR pochybuji, ze bys byla v situaci, ze by ses realne mohla uspesne soudit v tomto pripade.

Bud rada, ze zijes a ze se ti nic nestalo. A ty sracky jsi nepsala jenom do toho telefonu v odpocivarne, ale pises je dal, tahle zpoved je toho dukazem.
Smajlík  Tricet10
24.01.2023 19:53:08
Já bych si tou informovaností zdravotního personálu a lékařů nebyla tak jistá. Občas je to co sestra, to názor. A dokonce se mi stalo, že mi sestra doporučila něco, co mi den předtím doktor zakázal. A povolil až po delší době. Nešlo o nic zásadního, ale za jistých okolností z toho mohla být dost velká nepříjemnost.
 dotykamsehvezd
24.01.2023 17:12:41
čuju z toho jen babský vrtochy
 MilanXY
24.01.2023 14:10:28
Plamenometařka - Asi se budeš hodně divit, ale sebevlastnictví opravdu nesouvisí s "chytrostí"

Co tak strašlivého se jí stalo??? ŽE JÍ PŘES JEJÍ VÝSLOVNÝ POŽADAVEK VPRAVILI DO TĚLE MNOHONÁSOBNĚ VÍC LÁTKY, TO SE STALO.

To si snad připadá málo? Základní práva člověka ti zřejmě neříkají vůbec nic.
 HNFC
24.01.2023 12:37:38
Asi budu mít trochu odlišný názor než ostatní. V prvé řadě měl lékař respektovat tvoje přání, máš právo odmítnout léčbu i vyšetření. Stejně tak má lékař právo odmítnout tě za takových podmínek vyšetřit. Dát ti podepsat papír, že odmítáš běžnou dávku BZD, a lékař by se na základě toho mohl svobodně rozhodnout, jestli ti vyšetření za takových podmínek provede.
A druhá stránka věci - trochu praktičtější - okey, bereš na něco pregabalin, nedalo se o tom lékaře informovat dřív než na tom vyšetření? Přeci jen na spoustu vyšetření lékař reaguje slovy "a před vyšetřením si neberte svou pravidelnou medikaci".
A poslední stránka věci - je ti 20? Tu farmačku ani vystudovanou ještě nemáš, pokud máš tedy nějaké pochybnosti, co trošku ego stranou a radši se zeptat klinika (ona teorie a praxe je často dost odlišná), jestli tohle byla bezpečná kombinace v takových dávkách?
 Nováholka
24.01.2023 09:57:00
...jsem všem v telefonu napsala šílený sračky...
Ještě že smartfouny zatím neumějí přenášet i zápachy.
Smajlík  Radič
24.01.2023 09:53:35
to vis co delas a presto si vezmes telefon? Sorry ale za to si muzes sama. A navic, jsi student, kolik mas praxe? Ze dokazes tak rozhodovat?
Ve vysledku to na me pusobi jako tve machrovani.
 Ickar
24.01.2023 09:10:06
Něco mi říká, že doktor by měl mít asi lepší znalosti, než studentka farmacie
 kaiten Muž56 Kategorie
24.01.2023 08:35:14
Budí to trochu dojem, že jako studentka farmacie si připadáš chytřejší než všichni doktoři s dlouholetou praxí. Jasně, můž š mít pravdu, že zrovna ti, kterým ses dostala do rukou, ignorují přání pacienta a jedou si svoje zastaralé postupy.

Každopádně nechápu, co tak strašlivého se ti stalo. Jestliže víš, že se po běžné dávce léků neovládáš a píšeš lidem sračky, holt se musíš naučit v čase intoxikace zamknout telefon do skříně. Nebo prostě ignorovat nutkání ke komunikaci.
Těžko budeš moct celý život vyžadovat po lékařích, aby ti neaplikovali běžnou medikaci, jen proto, že se pak chováš jako pako. (Další možnost je informovat okolí o svých reakcích na léky a upozornit je, že nemají tvoje plky v určitých stavech brát ani trochu vážně.)
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
24.01.2023 08:22:37
A to bys byla radši, kdyby ti do zadku narvali tu hadici za střízliva?
Navíc, pokud víš, jak na tebe BZD působí, mohla jsi ten stav aspoň částečně kontrolovat. Neřeknu, pokud bys to měla poprvé nebo byla napůl v bezvědomí.
Za ty SMS se normálně omluv, vysvětli situaci. Však se svět nezboří a možná se tomu po čase akorát zasměješ.

htrdthdr - zlaté pravidlo.
 Teta Dana Žena44 Kategorie
24.01.2023 08:20:49
Spustu lidí si drogy kupují za drahý peníz a ty si ještě stežuješ? Uff..
 Rumburak mladší Muž20 Kategorie
24.01.2023 07:51:25
jsem všem v telefonu napsala šílený sračky,
---
Za to doktoři nemůžou, za tohle si můžeš sama jaká jsi
 Loca Loca Žena98 Kategorie
24.01.2023 07:24:37
"odpočívací místnosti jsem všem v telefonu napsala šílený sračky"

lol, zakladni pravidlo - kdyz jsi necim sjetej, nekomunikuj s lidma
 htrdthdrPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk