Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1210458, vloženo 23.01.2023 16:09:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nazor prosim
Ahoj
ziju se svym partnerem v Ukrajine. Momentalne jsem na mesic v CR protoze resim vizum. Muj partner se celou dobu drzel tak nejak v pohode ale ted zacla v Kyjeve docela mobilizace. Znovu a mnohem vic rozdavaji povolavaky. (ani jeden se nedivime) ale je tezce apaticky a protivny a hlavni na kom si to bohuzel vybiji jsem ja. Protoze jedina vim jak se fakt citi, z rodiny.. Ne ze by byl hnusnej, ale je protivnej a casto se rozciluje kvuli malickostem, je fakt ve stresu coz naprosto chapu..

Nejaky tip jak ho rozveselit, podporit a podobne? Trapi me ze to tak je, protoze samozrejme to ma pak dopad i na me. Znam ho 11 let neberu si to co rika osobne ale lhala bych ze me obcas nezamrzi ze je tak mrzutej. Diky vsem
 Moma97 Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2023 22:25:39
No to je těžký když jseš momentálně úplně jinde a on třeba ani neví zda se ještě uvidíte. Zvlášť, když ho mají povolat. To se těžko radí, když to neznáme
 Koralina
23.01.2023 19:13:40
Asi ho nech být....a snaž se být velkorysá, vůbec se mu nedivím.

Otec mi vyprávěl jak je vypakovali z kasáren když byla tzv. Polská krize v roce 1980 a plánovalo se že budou v prvním sledu při napadení Polska v rámci operace Krkonoše. A jak tam v tom hrůzostrašném mrazu mrzli v tancích na hranicích a koukali do Polska, s tím že každou chvíli může začít válka... říkal že měl a mraky jiných kluků takové nervy že až zvracel.

No naštěstí se to nestalo.
Smajlík  Borei
23.01.2023 17:15:09
Koupil bych mu krabici cinovych vojacku.
 Kvetak
23.01.2023 17:02:19
Je válka. Pro Ukrajinu je to existenční válka. O přežití. Válka není fér. Válka je vůl. Nevybírá si. V únoru 22 se změnil život milionům lidí jen kvůli zlovůli jednoho starého důchodce.

Zkus udělat něco kvůli čemu na chvíli zapomene na válku ...
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
23.01.2023 16:42:25
Zkus si všímat toho, k čemu se uchyluje, když je evidentně ve stresu.

A přesně to se mu snaž dopřávat co nejčastěji. Může to být samota, izolování se, četba, sledování filmů, pojmenuj to sama.

My ženské si často myslíme, že nějaká aktivní opora a zajímání se o chlapa je to správné řešení. A to proto, že samy bychom to ocenily. Oni jsou ale jiní a často chcou být se svými problémy sami. Víla trefně psala o vyjádření lásky a pochopení - k tomu chci jen dodat, že to nefunguje stejně u žen i u mužů, jelikož ženy jsou často rády za ten aktivní přístup a snahu, zatímco muži mají často rádi klid a chcou být na své myšlenky a jejich řešení o samotě.

Já bych na něj tedy žádný aktivní nátlak nevyvíjela. Dala bych mu pouze svatý pokoj (pokud je to právě to, co on ocení). Žádné návrhy, žádné dotazy. Jen ho nechat být, snažit se mu ulevit z povinností, jestliže ty sama máš dostatek sil. Snažit se omezit nějaké vyptávání, řešení, komunikaci, dokud ON SÁM nepřijde a nezačne to vyhledávat.

Vždycky lze číst mezi řádky, ty přeci toho člověka znáš a víš, co mu vadí a co naopak ocení. Teď je vhodná chvíle upozadit to, co bys nejraději udělala a upřednostnit to, co jemu skutečně pomůže.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
23.01.2023 16:27:26
Ve válce žádný běžný postupy neplatí. Prostě přežít. Vyjádřit mu lásku. Pochopení. A pak mu dát pokoj a nechat ho to zpracovat. Možná nějaké hry, hudba, film, ale nenuceně.
Smajlík  Veela Žena34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk